neděle 28. dubna, 16:45 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.06.2022 21:29
     

    Když jsem měla tibetského teriéra-fenu, byla jsem v klubu a dělaly se kontroly vrhu. Ale je to dávno a nevím jestli se dysplazie dá tak brzo poznat.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.06.2022 22:47
     

    Alenko, tohle je opravdu nezodpovědnost chovatele. Pochybuji, že se sleduje srdeční vada jako vyřazující faktor z chovu u některého plemene. Asi těžko. Opravdu záleží na tom, jak k tomu přistoupí chovatel. Vašemu Bertíkovi přeju ještě dlouhý život love smiley flower smiley . Vzpomínám si, že Drahuška měla mainského kocoura, tam se má srdeční vada sledovat (jsou na ni velice náchylní) a přesto jim chovatelka kotě prodala, i když věděla, že v chovu tahle zátěž je.

    Pinko, spousta "skrytých vad" se při kontrole vrhu nepozná, štěňata jsou malá.

    A musím se stydět stydlin smiley - nejsem chovatelka, chovatel je syn, zkušená už vůbec ne. Já jsem jen výpomocná síla. Noooooo, vlastně zkušená chovatelka jsem - ve smyslu chovající babičky - chovat a hladit štěňata umím.

    U Šamanků malý akiťák není první pes. Tuším, že měla i NO. Držím pěsti, aby vše dobré bylo love smiley flower smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (08.06.2022 23:11)
     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.06.2022 08:46
     

    Eli, nebuď zbytečně skromná. Rukama ti prošlo už takových hafanů. Zkušenosti jsou v téhle oblasti jako i jinde nesdělitelné ale nesmírně cenné.

     
  • Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 09.06.2022 09:55
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Eli, nebuď zbytečně skromná. Rukama ti prošlo už takových hafanů. Zkušenosti jsou v téhle oblasti jako i jinde nesdělitelné ale nesmírně cenné.

    Myslím si totéž.Elenka není oficiální chovatel, ale sleduje chov pečlivě. A tak má takové kvantum vědomostí. že by mohla půsoit jako poradce chovu. Ale, to je funkce nevděčná, tak raděi ne, Přesvědčovat nezodpovědné chovatele, že jejich pes není vhodný do chovu, to bych Elence nepřála. coffe smiley

     
  • Autor: berda
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 08.07.2022 16:14
     
    Další fotografie:

    Dnes máme o zábavu postaráno. Hlídám kamarádce její dvě holky.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 24.07.2022 20:24
     
    3.jpg
    Další fotografie:

    Ahoj DĚFČATA grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley..... PŘIŠLA jsem se mrknout a kouknout, jestli tady není Elenka, a ejhle grinning smiley grinning smiley grinning smiley .... Elenku vždycky strašně ráda čtu, je opravdu zkušená a pohled někoho zkušeného se vždycky hodí. Elenko, pozdravuje tě ta naše dračice Felice Ola .... už je rok vykastrovaná, ale moc se nezklidnila..... pořád nám napadá naše holky, takže má celý den na hubě košík... večer chodí se mnou spát do ložnice, abych jí ho mohla sundat a aspoň přes noc si odpočinula. Je mi jí líto, ale když ji chytne rapl, tak neslyší, nevidí a nepustí. Už jsme všichni pokousaní, otlučení grinning smiley .... ale nedala bych ji za nic na světě. Je to teď můj noční parťák. Zbytek smečky spí s Honzou v obýváku. Strašně to letí, v únoru měla 6 let a je stále moje favoritka, moje vysněná papírová fenečka grinning smiley. Jestli se ještě dožiju a nebudu moc stará, tak si počkám na vaše další štěndo, ČERNÉÉÉÉ grinning smiley, musím mít všechny barvy. Jinak je to štěkna, co naučila pindat i ostaní, k nám neproklouzne ani myš.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 24.07.2022 23:29
     

    Skrblí, ani netušíš jak ráda tě tu vidím love smiley ... jak je tobě ?

    Samozřejmě, Šťastnou Olinku vidím také ráda, díky tvojí péči z ní vyrostla úúúúžasná psí holka. Po mamince "Čipině" má mluvící krásné oči, bohužel, zdědila i štěkavost a nesnášenlivost. Čipsa je po kastraci (náhlý zánět dělohy) od března ... nezklidnila se, nesnášenlivá je stále i ve svém věku ... jenom ... chtěl s ní jet na klubovku, nelze ... již není (dle rozhodčích) blahobytně vyhlížející, ale vyžraná jako prase na porážku - při stejném množství žrádla.

    Štěkavost a nesnášenlivost zdědila i její polosestra Cherr-Dorka, výchovou nějak neovlivnitelné, ale vždy se dá nakonec zklidnit - na poslední výstavě kde jely obě syn vedl Čipinu a já Dorku, drhla jsem patama, no jela po patách, Dora šla po zadních, prvních 15 minut, potom klídek. Ale pustit je spolu dohromady ... obě žárlivé neskutečně, neskončilo by to dobře. Naštěstí "bydlí" každá v jiném dvoře.

    Teď na Intercanis byla jen Dora, opět první vylezení z auta a přejítí do vystavní budovy děsběs ... potom už neřeší, musí se jen předvést, potvora.

    A celočerné ... vždycky je to překvápko, muselo by být ale od Ebči, ta je mívá. U linie Čipsy by to byl zázrak ... ale prý se u exterieráků taky občas vyvrbí (tak jeden z 10 tis.?)

    I tvoje druhé dvě holky jsou moooc pěkné ... máš co dělat.

    Ale už jsem si říkala, že jsem se vůbec míchala do Šamančina akiťáka, neměla jsem to dělat ... asi jsem ji pěkně naštvala stydlin smiley , že se neozývá, jak si vedou love smiley .

    Berdo, nějak jsem nepostřehla tvoji zábavu - hlídání. Pěkné holky, moc love smiley . Myslela jsem si, že si snad na úplně starý kolena takovýho mrňouse pořídím (nehrozí, neprošlo by mi to) ... a nééééébo fenku fouska .. to bych si moc přála, ale stejně bych nedala výcvik, nějak se mi "nechce" chodit.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (25.07.2022 08:27)
     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.07.2022 00:53
     

    Skrblice, krásná psí holka. Je s nimi někdy svízel. Ale nějak jste to pořešili. thumbs down Tak ať vyjde ještě ten černý kousek.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.07.2022 10:50
     
    20220725_103354.jpg

    Skrbli, miláčka psího bereme i s chybami a když se najde řešení, tak to je super. At´ vám to funguje dál love smiley

    A můj mokropes Megi smiling smiley

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.07.2022 11:08
     

    Mokropes Megi love smiley love smiley love smiley

    Skrbli, máš parádní smečku thumbs down dostala mě ta poslední fotka. Naše Týna (kočka) spí taky tam, kde zrovna upadne grinning smiley

    Já si na psa netroufám, ani na kapesního sad smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.07.2022 11:17
     

    Leni, já zase na kočku grinning smiley , ale jinak je mám ráda, jako malá jsem je dokonce měla radši a pořád jsem je tahala domů thumbs upmamka je nesnášela.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.07.2022 11:54
     

    Pinko, náhodou kočka, to je paráda. Žijí si svým životem, když se chtějí pomazlit, přijdou samy - sama od sebe nesmíš. Vím to, a jsem nepoučitelná. Kolik jizev mám na rukou a nohou jen proto, že přede mnou seděly a tvářily se jako neviňátka, které potřebují okamžitě pomazlit, olíbat, prostě oňuchňat grinning smiley tak to neee...

    Ale když se mi v noci všechny tři navalí na postel, přetrpím tu čtvrthodinku, než si to vyříkají, která bude kde spát. To pak spím v obložení koček, krásně hřejí, jen mi vadí v půl páté ráno olizování nosu, to fakt nemusím winking smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 25.07.2022 15:27
     

    Tak to máš s číčama hezkej život love smiley

    To víš, já už jsem stará nerudná bába a nálady mám svoje a to bysme se asi s kočičkou neshodly.Osud mi přihrál psí Meginku a psa už jsem dřív měla, tak to asi tak má být smiling smiley

     
  • Autor: emilia
    Status: začátečník

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.08.2022 21:01
     

    Dobrý večer,

    milé psíčkarky idem k Vám po radu. Od suseda sme pred útulkom zachánli 4. ročnú sučku Tinu. Na jar sme ani nevedeli že sa hara, len si do budičky odvláčila bačkory a všetky hračky čo našla a na každého cudzieho čo vošiel do dvora bola zlá. Vetka nám dala lieky a dohodli sme sa že ju v jeseň dáme vykastrovať. Teraz ale dcéra nechce, že jej niekto povedal že je to nie dobre, že si to veterinár vymyslel aby zarobil, že sa jej zmení povaha a bude lenivá, atď. Ja šteniatka nechcem, je to obyčjná pouličná zmeska, čiže nič na nejaký chov. Tak neviem, treba alebo ju netreba kastrovať? Vy to budete iste vedieť. ďakujem

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 05.08.2022 21:06
     

    Emilie, měli jsme víc než 15 let vykastrovanou fenku labradora. Byla zlatá a skutečně klidná byla někdy po desátém roce. Vykastrovaná byla odmalička. Nic jsme na ní nepozorovali. Kdybych měla další fenku a nechtěla štěňata, tak určitě nebudu s kastrací váhat.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.