čtvrtek 28. března, 20:20 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30
 

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 20
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 27.03.2020 20:51
     

    Už jsou klíšťata eye rolling smiley ? vlastně, co se divím....v pondělí musím koupit prášky pro psa i kočičáka smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 27.03.2020 21:05
     

    Taku, na Týnu dávej pozor ... z hárajících fenek se velmi snadno stanou vilné poběhlice.

    Maguško thumbs down .

    A když vás tak čtu, přemýšlím zda si mám koupit obojek nebo pipetu ... už jsem ulovila 3 klíšťata na sobě - 2 na krku a jedno na předloktí. Kočkám už tahám aspoň měsíc.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 29.03.2020 22:45
     
    00.jpg
    Další fotografie:

    Týna se chová slušně (zatím) a vychovaně. Asi proto, že jí nedáváme příležitost. smiling smiley

    No a v pátek jí byl 1 rok. Dostala dort a dlouhou procházku na místa, kde ještě nebyla, včetně louky, kde mohla honit myši. TAK a teď už kočky nepotřebujeme, protože je chytají i šikovní a poslušní psi tongue sticking out smiley winking smiley grinning smiley.

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 30.03.2020 07:19
     

    Týnuško, všechno nejlepší přeje Týnuška od cancourků flower smiley flower smiley flower smiley a pochopitelně i celá její smečka winking smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 30.03.2020 08:04
     

    Ať se jí daří. flower smiley I k dortu přistupuje vychovaně a slušně. smiling smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 31.03.2020 12:08
     

    Týnuško, krásné narozeniny... máš krásný dort , určitě skvěle chutnal. Máš skvělé páníčky flower smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 31.03.2020 12:45
     

    Týně i páníčkům přeji hodně a hodně zdraví love smiley flower smiley .

    Skrblí, nějak v tom štěněčím blázinci a následném nynějším jsme nepopřáli Olince k narozkám stydlin smiley .. v víc než měsíčním zpožděním ... všechno nej, nej, nej, hodně zdraví a pohody love smiley flower smiley flower smiley a dodatečně Tobě k svátku všechno nej..., taky jsem ho nějak zazdila love smiley flower smiley flower smiley flower smiley .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 31.03.2020 19:38
     

    Týna Vás všechny pozdravuje a moc děkuje za přání.

    Děkujeme!

    thumbs down flower smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 03.04.2020 11:47
     



    babkaela napsal(a):

    Týně i páníčkům přeji hodně a hodně zdraví love smiley flower smiley .

    Skrblí, nějak v tom štěněčím blázinci a následném nynějším jsme nepopřáli Olince k narozkám stydlin smiley .. v víc než měsíčním zpožděním ... všechno nej, nej, nej, hodně zdraví a pohody love smiley flower smiley flower smiley a dodatečně Tobě k svátku všechno nej..., taky jsem ho nějak zazdila love smiley flower smiley flower smiley flower smiley .

    Elenkoooo, moc děkuji, jsi hodná.... a Oli na mě štěkla, že taky děkuje, tlama jedna nevymáchaná grinning smiley grinning smiley grinning smiley. Já jí láskyplně nadávám, jsem k ní nekritická, ale nedávám jí to znát grinning smiley grinning smiley grinning smiley, ikdyž ona to stejně ví.

    Elenko, ještě máte doma nějaká štěnda? grinning smiley grinning smiley grinning smiley Honza mě varoval, že nic nemám zkoušet, že jich už máme doma dost.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 03.04.2020 14:05
     
    img-20200209-wa0001.jpg
    Další fotografie:

    moje lásky love smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 03.04.2020 19:21
     

    Krasavice thumbs down. To je ten psí pohled love smiley.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 03.04.2020 19:47
     

    Teda Soni, to musí být doma PSINA. grinning smiley thumbs down

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 03.04.2020 21:10
     
    dsc_0165.jpg

    Skrblí, už doma žádná štěnda nejsou, naštěstí ... i když je po nich trochu smutno. Ale co chodí zprávy od některých nových majitelů, mají se dobře.

    Olinka je pěkná, moc, povedla se vám. A tenhle kukuč znám u její mámy, má její nááádherné oči love smiley . Ostatní dvě holky jsou taky miláčkové, ale takovéhle oči nemá ani jedna.

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

    Datum: 04.04.2020 00:52
     



    babkaela napsal(a):

    Skrblí, už doma žádná štěnda nejsou, naštěstí ... i když je po nich trochu smutno. Ale co chodí zprávy od některých nových majitelů, mají se dobře.

    Olinka je pěkná, moc, povedla se vám. A tenhle kukuč znám u její mámy, má její nááádherné oči love smiley . Ostatní dvě holky jsou taky miláčkové, ale takovéhle oči nemá ani jedna.

    eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Elenko, přesně ,,,, ty její oči, ona je má pořád štěněčí, a ráda se kouká přímo do očí, neuhýbá... bere to jako hru grinning smiley grinning smiley grinning smiley , fakt celá maminka love smiley love smiley love smiley , si už připadám jako magor, ale já ji tak bezmezně miluji, že to jednou bude pro mě strašně zlé, až odejde... bojím se toho okamžiku, ale nemyslím na to a užívám si jí každý den, potvory jedné uštěkané grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.