pátek 30. července, 15:10 Svátek má Bořivoj
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 18.06.2017 11:30

První diskuze je plná, tak pokračujeme, jako by se nic nestalo winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 17
  • Autor: skrblice

Re: Pejsci, fotky našich mazlíčků II.

Datum: 28.11.2019 09:11

Alenko, my takhle bojovali s naším prvním pejskem..... taky mu dávali 3 roky, vydržel 4, nakonec jsme stejně museli rozhodnout my, kdy půjde za duhu.... ke konci měl každodenní srdeční záchvaty a já se na to už nemohla dívat. Kdykoliv se jenom trošku vzrušil, hned ho to chytlo... stačilo, abychom přišli z práce domů a při prvním přivítání jsme ho křísili. Nebyl to pěkný pohled... ale byla jsem vděčná za každý den, kdy s námi byl love smiley love smiley love smiley.

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 28.11.2019 09:23

Alenko, se srdíčkem marodil náš první jezevčík. Od doby, co mu to objevili, žil ještě dost dlouho. Dostával nějaké léky.Musím říct, že měl nejkrásnější smrt ze všech zvířat, co jsme měli. Večer si šel se mnou lehnout do postele a ráno jsem ho našla mrtvého, když jsem ho chtěla budit. Předpokládám, že nijak netrpěl, protože mě v noci ani nevzbudil, že by se nějak vrtěl nebo naříkal. Tak ať si Bertík užívá zbývající roky jak nejlépe to půjde.

Skrblice, Olinka nemá chybu. A na pamlsky se naučí neskutečně rychle. Vidím to doma. Dědek má se psy nespočet rituálů. kdy jsou odměňováni. Když odchází z baráku, když se vrací.... Někdy už ani nechápu, proč psi stojí u dveří komory a čekají. eye rolling smiley grinning smiley

Taku, dobré řešení. grinning smiley thumbs down

• Status:

Datum: 28.11.2019 09:40

Skrbli, tak tohoto se taky obávám, ale my jsme se dohodli, že ho necháme žít, dokud ten jeho život bude mít určitou kvalitu. Jakmile by ta nemoc dospěla do stádia záchvatů, necháme ho uspat. V těchto případech musíme my být tvrdí, prodlužovat utrpení zvířete, to ne. Můžeme jen doufat, že toto stádium choroby je ještě daleko. Ještě jsem si vzpomněla, že vetové říkali, že ta nemoc je způsobena tím, že na těch chlopních narůstají výrůstky, které brání domikání té chlopně. Člověku chlopeň odoperují, protože se ta vada nedá léčit. Zvířata mají tu stavbu srdce podobnou, takže i ty nemoci jsou srovnatelné. thumbs up

• Status:

Datum: 28.11.2019 09:54

Regi, my máme taky takové rituály. Když odcházíme z domova, děda dá na zem domácí kalhoty, Bertík se na nich uvelebí, to je pro něj znamení, že jdeme z domova. A pokud se vrátíme za světla, moc nás nevítá, akorát chce pamlsek, my říkáme pokutu ze to, že jsme ho opustili. Ale běda, když se vrátíme za tmy, to už stojí za dveřmi, snad se bojí nebo je na nás naštvaný - těžko říct. A večer, když ho pošleme na zahradu vyčůrat, to se taky neobejde bez odměny. Prostě, ti psi nás mají na salámu. To je taková radost starých lidí. Děti vylítli z hnizda, tak máme místo nich psí kamarády. grinning smiley

• Autor: tak63

Datum: 28.11.2019 22:19

20191121_144909 (2).jpg
    Další fotografie:

Tak včera mi bylo 7 měsíců a vážím 14 kg love smiley. Rozškubala jsem rohožku a bylo docela zima, tak jsem nanosila nějaké dříví na terasu, ale sirky jsem nenašla, tak ohýnek nebude. grinning smiley Podle špinavého čumáku od hlíny poznáte, že jsem zahradničila - občas je potřeba něco přesadit winking smiley.

Alenko, držíme palce.

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil tak63 (28.11.2019 22:25)

• Autor: skrblice

Datum: 29.11.2019 01:18

No ty jsi nádherná holčička love smiley love smiley love smiley. a šikovná, to se cení grinning smiley grinning smiley grinning smiley, jestlipak jsi dostala odměnu za zahradNIČENÍ?

• Status:

Datum: 29.11.2019 06:51

Taku, tvoje čubina je činorodé zvíře, žádný gaučák to nebude. Každé štěně musí něco roztrhat. jsou jako děti, v útlém věku mají nejvíc energie, protože se musí všemu naučit a vše prozkoumat. Naštěstí je ta přemíra energie v dospělém věku opustí. Tak doufej, že vám na toto období, kdy štěně nahradí likvidační četu, zůstanou jen hezké vzpomínky. smiling smiley

Děkuji děvčatům i Takovi za účast na našich starostech s nemocným pejskem.. please smiley please smiley please smiley

Datum: 29.11.2019 12:20

Alenko, všichni naši boxeři zůstali štěňaty až do konce. Naštěstí nijak nezahradničili ani nelikvidovali, ale poděsové to byli celý život (tedy byly to 4 holky a jeden kluk, ale totštěněcí chování měli společné až do konce) smiling smiley

• Autor: kordula

Datum: 29.11.2019 12:54

Alenko, každé nemocné zvířátko, je jako kdyby marodil člen rodiny sad smiley

.... Týno jsi fešanda a šukula, když si dědek neporadí se zahradou, tak musí prostě zasáhnou odbornice love smiley thumbs down

Datum: 29.11.2019 21:27

Týna trochu naruší Takovy pedantické sklony. winking smiley Na fotce s čumákem od hlíny má triumfální pohled, jak dobře to všechno obhospodařila. grinning smiley thumbs down

Datum: 29.11.2019 22:36

kordula napsal(a):

Alenko, každé nemocné zvířátko, je jako kdyby marodil člen rodiny sad smiley

.... Týno jsi fešanda a šukula, ...... love smiley thumbs down

Kordul, Týna ještě nešukula grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

Regi, Týna je trochu paličatá ( eye rolling smiley ... ženská), ale jinak poslouchá na slovo. Nebojím se v lese jí pustit na volno. Hnala se za zajícem, nebo srnkou a na přivolání se vrátí thumbs down. Jediné místo, kde neposlouchá je cvičák. Všude plno stop, pachů, psů a vůbec jí nezajímá co po ní chci. Nejvíc bylo, když jsem jí na cvičáku hodil aport a ona se po něm podívala a začala kadit. Tak holt cvičíme doma, v lese a v polích ... smiling smiley

Datum: 30.11.2019 09:15

Taku, Týna je tvůj pravý opak. Ty bys byl na cvičáku vzorný pes, to je dáno některými povahovými rysy. Týna bude spíš poslouchat, když to nějak sama uzná za vhodné nebo bude cítit potřebu. Jak se říká, že se protiklady přitahují, budete si výborně rozumět. Samozřejmě nějaká škoda doma ještě bude. grinning smiley Chápu, že cvičák tě rozhodil. grinning smiley 

Datum: 30.11.2019 17:28

Regi, nerozhodil - beru to s humorem grinning smiley.

Ano, vzorný pes bych určitě byl a u každého povelu bych ještě vrtěl ocasem winking smiley grinning smiley

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 30.11.2019 17:44

thumbs down grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co se psem o dovolené? Půjčky, úvěry a hypotéky Jídlo jako národní vlajka

Jak to řešíte, když chcete odjet na pár dní pryč někam, kam s sebou svého psího kamaráda nemůžete vzít?Kdo mu dává žrát, kdo s ním chodí na procházku

Autor: Anavi - 06.03.2007 10:47
Rubrika: Psi - Komentářů: 19

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Narazil jsem na zajímavý článek, kde jsou představeny různé pokrmy jako národní vlajky - jak by asi vypadala ta naše? Zkoušel to někdo?

Autor: misan786 - 28.08.2013 11:04
Rubrika: Vaření - Komentářů: 1
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.