úterý 30. dubna, 04:53 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Andora
Status:

Co děláte, když nemůžete spát

Datum: 28.10.2008 05:40
 

??? Už několik hodin čučím na bednu, ne jen dnes ale několikrát týdně. Jak to má pak v tý práci vypadat. winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 29.10.2008 21:05
     

    S nespavostou mám bohaté zkusenosti,poznám všetky typy-jednoduchú nespavosť(permanentný stav)-keď je úplne jedno,kedy si idem ľahnúť,ale pred polnocou nezaberiem.

    -zžieravú nespavosť-keď sa prehadzujem v posteli,myslím na všetky resty čo som neurobila,na ľudí,čo ma štvú a sama seba nervujem. Keď som tak strašne unavená až ma bolí hlava,ale nie a nie zabrať. To sa obvykle preťahuje do skorých ranných hodín.

    -už spomínané prerušované spanie-keď sa po 1-2 hodinách spánku preberiem a... ležím a čumím do plafónu.

    Niekde som čítala,že človek obvykle zaspí do 30 minút a vraj len nám,subjektívne sa to zdá byť príšerne dlhá doba. No,neviem kde na to prišli. Toho autora,čo vypotil takú hovadinu,by som chcela vidieť. Jak by ma o pol tretej presvedčoval,že je to vlastne normálne angry smiley

    Já rada zaspávam pri rádiu,rada počúvam hovorené slovo. Mám bohatú zbierku rozných nahrávok detektíviek. Kedysi som si nahrávala Toulky českou minulostí a rozne čítania na pokračovanie.

    Mimochodom teraz u mňa vedie tiež Harry Potter na CD-čku.winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 30.10.2008 02:56
     

    Suee...kdepak žádná práce..nejsem blázen, ale brzo ráno všude klid, to chutná parádně kafe, přečtu knížku nebo čumím na net..jako momentálně teď... grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 30.10.2008 08:02
     

    Se picnu! Tri hodiny a Lada ¨je tu! Laduš,keby som to vedela,tak by som si zapla bednu. Já som bola vzhůru (Prerušované spanie) skrzevá víchrice.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 01.11.2008 05:32
     

    Taky stíhám všechno rychle po ránu. Když vstává manžel, tak už může obědvat . Už jsem vyřídila všechnu poštu, uvařila kafe a jdu si nalít .winking smiley Na dnešek jsem spala dobře, bude prima den. Po tom blbým včerejšku, asi jsem vstávala po pr....i (jak se u nás říká), všichni mi lezli na nervy a asi jsem byla i dost protivná. Doufám, že dnes bude líp.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 01.11.2008 07:04
     

    Kafe už mám v sobě dvě, na plotně to bublá... grinning smiley

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 01.11.2008 07:09
     

    Prádlo pověšený, cibulka pod guláš bublá na plotně, musím jít hlídat, aby nebylo pozdě. winking smiley Mám ráda ráno, když nic nemusím, jen můžu. Dnes asi obrazíme hřbitovy a zítra, pokud bude hezky, bychom mohli někam na výletthumbs down . V pondělí uzávěrka, tak nic moc

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 12.11.2008 17:17
     

    Taky se stane ,že nemohu spát ,ale od toho mám počítač a pustím si nostalgii .Samé staré písničky na Yotube Zajedu na [www.Martu] Kubišová a její stránky a pak jenom přehazuji a to pak teprve neusnu.Jednou jsem u toho seděla až do 3 hodin do rána. Je to pro mě pohlazení na dušičce.love smiley

     
  • Status:

    Re: Co děláte, když nemůžete spát

    Datum: 12.11.2008 18:11
     

    no mňa takmer vždy uspia faktúry a ostatné papiere a hlavne ked ma naháňa DPHwinking smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.