čtvrtek 2. května, 21:33 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 3.5

Ostrožky

Datum: 11.06.2010 15:09
 
11.6 022.jpg
Další fotografie:

eye popping smiley My ještě nemáme diskuzi o ostrožkách?? Tak sem s nimi...už začínají. winking smiley love smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 07.06.2016 21:59
     

    To už je let, co jsem je pěstovala! Bohužel teď nemám žádnou, jsou krásné.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ostrožky

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 19.06.2016 20:06
     
    dsc03492 (5).jpg
    Další fotografie:

    love smiley

    Ta poslední je z loňského výsevu. Vloni nekvetla. Jarko, nemohla by to být ta tvoje? Má jen pár kvítků, snad se časem rozroste.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 07:40
     

    moje jsou všechny dolámané větrem . nedá se nic dělat - ostříhám , snad ještě boční výhony pokvetou .

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 07:42
     

    moje bílá, co jí to tak slušelo s růžovou polyantkou a vínovým klematisem je ulomená až z kořenů, uvidím, jestli to rozchodí sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 12:14
     

    ... mě se ostrožky ztratily úplně sad smiley thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 12:27
     

    Kordulo potřebují vápnit a hnojit, jsou hladové.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 13:26
     



    jaja99 napsal(a):

    Kordulo potřebují vápnit a hnojit, jsou hladové.

    .......hnojím fest a myslím, že jsem jim dala i skořápky, prostě jsou pryč sad smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 13:39
     

    někdy vyhnijí - jindy vymrznou - zase jsem loni i letos něco nasela do truhlíku . zajímavé , že jednu mám roky a pořád se rozšiřuje . už je ji kus . a je furt . ty drahé - bílé s okem , bílá do žluta a sv . modrá plná . no tak ty jsou v čudu . ale kam bych dávala peníze . že jo? na chlast ne - na ciga taky ne . tak už co? winking smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status:

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 17:14
     

    tak ostrožky nedokážem udržať žiadne,už som skúšala všetko možné,nasadili aj na rôzne miesta,ale vydržia mi najviac 2 roky,niektoré len jeden,proste niesu mi dopriane sad smiley

     
  • Status:

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 19:26
     

    Gabčo, máš je parádní thumbs down ... f.5 - jj, vypadá to, že je to ONA smiling smiley ... letos jsou některé hnusné - mají plíseň a od dnešního deště jsou thumbs up

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 20.06.2016 21:16
     

    Jarko, máš ji u mě. Mám z výsevu dvě. Tak až odkvetou, šmikla bych je a tu jednu ti poslala. Ju?

    Jinak já musím zaťukat, že zatím plíseň u nás nemají. Možná je to tím, že jsem je stříkala preventivně s růžema. Vloni touhle dobou už byly bílý a Crocus rose taky. Letos se zatím obojí drží. Ale některé růžindy už ji začínají mít. thumbs up

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Ostrožky

    Datum: 21.06.2016 06:42
     

    já mám roky! pořád jen dvě....ty ostatní vždy umřely, jak píšete, dva tři roky byly krásné a pak jakoby shnily....prostě odešly. Tak už netrápím je ani sebe a mám jen ty dvě letité, poloplnou světloučkou modrou a pak takovou jedovatě královsky modrou, ale mají vždy tak dva tři stvoly....žádná keřiska teda.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Ostrožky

    Datum: 23.06.2016 09:03
     

    Děvčata, jak dlouho ostrožka kvete? Celé léto, nebo jen chvíli? Právě sázím zakoupené růže a chtěla bych k nim pár ostrožek, tak se ptám, abych věděla, jak dlouho to dělá parádu... flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Ostrožky

    Datum: 23.06.2016 09:57
     

    Marjanko, kvetou tak měsíc, možná o něco málo dýl, záleží na počasí. Ale když je pak seřízneš, vykvetou ještě jednou koncem léta.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Ostrožky

    Datum: 23.06.2016 10:20
     



    gabca napsal(a):

    Marjanko, kvetou tak měsíc, možná o něco málo dýl, záleží na počasí. Ale když je pak seřízneš, vykvetou ještě jednou koncem léta.

    Aha, tak díky...měsíc je celkem dlouhá doba, tak si asi nějakou pořídím, u růží se mi to líbí..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.