pátek 3. května, 15:05 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Ohňostroje

Datum: 31.12.2006 19:37
 
8.jpg
Další fotografie:

Tak už mám první úlovek....



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 18:39
     

    Já jsem teď s rodinkou dorazil z novoročního ohňostroje co se pravidelně koná u nás v Ostravě-Hrabůvce 1:1 v 18:00 na kruháči a byl podle mě nejkrásnější co prozatím byl. Trval 15 minut, lítaly všechny možné tvary a ty barvy, prostě krása. Lidi jako mravenců, snad tam ještě někdo z weeku byl.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ohňostroje

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 18:42
     

    Holky, jste dobré thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 19:56
     

    Hanulko zkoušela jsem ZPS 13....mám ji krátce, tak se učím

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 20:19
     

    Se Zonerem vím, že pracují Laduš a Otázka určitě.. Helenka (hespa) taky.. Je fajn, když já jsem lajdák. stydlin smiley Až se tu mihne Laduš, určo poradí konkrétně pro něj. Teda doufám, že je tu řeč o tomto programu, ehm. smiling smiley flower smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 20:21
     

    jo jowinking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 20:22
     

    Hmmm, Zonera nepoužívám. Já jen Adobe Photoshop. v něm jsem fotku upravovala

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 21:03
     

    Drahuš, ty máš super camfourky, ale vznikly ti tam černé plošky.. Postřehlas? Ony jsou totiž na LCD monitoru vidět jen v určitém úhlu, ostatně jako vždycky u fotek, což je hlavně u noťasů, jak si je naklápíme, říkávám tomu multipack verzí v jediném snímku.

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 21:12
     
    irisvariace.jpg

    V Zoneru jedna z nejjednodušších úprav: Efekty - Variace - tmavší (nahoře si můžeš zhvolit intenzitu efektu) . Jsou tam sice přepaly, ale s tím si zatím nelámej hlavu.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 21:26
     


    Hanule napsal(a):

    Drahuš, ty máš super camfourky, ale vznikly ti tam černé plošky.. Postřehlas? Ony jsou totiž na LCD monitoru vidět jen v určitém úhlu, ostatně jako vždycky u fotek, což je hlavně u noťasů, jak si je naklápíme, říkávám tomu multipack verzí v jediném snímku.

    Mám rozbitý LCD. Asi napájecí kabel, takže je noťas sešněrovaný provázky, abych vůbec něco viděla. Jestli tsm mám černé přerušující plošky, je to přeostřením, které v současnosti nejsem schponá rozlišit, díky problémům, které mám s obrazovkou. Chjo, zase mě to bude stát prachy a to mi prý pomalu odchází LCD jako takový. Nejen datový kabel Použila jsem horní propust, takže je to pravděpodobné, že tam budou

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2011 21:31
     

    Drahuš, jasná zpráva. flower smiley (Mám prozměnu tu nekompletní klávesnici, že jo.) Vysvětlivka stačí, jako technické příčiny v rámci programu.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2011 09:27
     

    Otazko díky,,,,zkouším užthumbs down

     
  • Autor: Otazka
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2011 11:36
     

    Irisko, jistě sis všimla, že tam můžeš i barevně tónovat, což zrovna u ohňostrojů je bezva hračička. Tak potom ukaž, jak pokusy dopadly.

     

    Ještě musím pochválit Monu, opravdu pěkný fotky.thumbs down thumbs down thumbs down

    Pro mě jsou teď pupíkovské ohňostroje tabu, čuba by se zbláznila, kdybych šla sama ven a jít s ní, to nemá cenu. Ona si mi sice sedne k noze a sedí jak přibitá, ale přece jen postavit vedle ní stativ s foťákem za tisíce...nono smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2012 00:47
     
    052.jpg
    Další fotografie:

    tak jsem něco cvakala. Vidím na celý městečko bydlíme na kopci. Zítra v podvečer má být velký, tak jsem na něj zvědavá.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2012 00:51
     
    img_0384.jpg
    Další fotografie:

    Novoroční amatérské rachejtle

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2012 00:52
     

    Taky přidám jeden šílený pokus jen z ruky

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.