pátek 3. května, 06:42 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Ohňostroje

Datum: 31.12.2006 19:37
 
8.jpg
Další fotografie:

Tak už mám první úlovek....



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 21
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 14:29
     

    Simiflower smiley

    vždyť je máš parádníthumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ohňostroje

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 18:50
     

    Simi, náhodou... thumbs down

    Holky dokázaly, nic to není..Pokud si myslíte, že co fotka, to perla...,tak to se pěkně mejlíte..ixkrát jsem cvakla buď pozdě, nedo brzo..No a za 15 minut musí něco vyjít... winking smiley

    Heli já teda se stativem, místo v pohodě, naplánovala jsem si , že budu na mostě..Byla jsem tam brzo a vystála jsem si tam přes hoďku na jednom fleku..Jsem se na to připravila..elasťáky,oteplovačky, 4 mikiny čepice, šála, rukavice, dvoje fusekle..Když jsem teda hnala z domova na vlak, tak jsem myslela, že to bude moje poslední, že se uvařím za živa.. grinning smiley Stálo to za to..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 18:54
     

    Lado, já mít na sobě všechno to, co ty, tak by mě museli dokoulet spinning smiley sticking its tongue out grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 19:22
     

    Ale ne...to si jen myslíš.. grinning smiley Ty mikiny jsou tenké a lehounké, ale hřejou..na objem vydaj za jeden svetr... grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 20:06
     

    Ladi, podle pohledu na fotky, si myslím, že jsem kolem tebe proběhla, ale na tom mostě už byli takové hrozny lidí, že bych tě ani nenašla, i kdybych věděla, že tam jsi. Stála jsi na Štefanikově m. že jo. Pokračování Revoluční ulice.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 20:09
     

    Jo jasně...asi tak ve třetině...Škoda...já se fakt rozhodla na poslední chvíli že jedu..a mobil zůstal doma.. grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 20:13
     

    Vidíš a já váhala, jestli tě nemám prozvonit, ale nevěděla jsem, jestli jste to nepojali jako rodinnou akci a nechtěla jsem rušit. Bohužel bych se ti tedy stejně nedovolala, ale lepší by nám to čekání uběhlo.grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 20:48
     
    26.jpg
    Další fotografie:

    Příště si uděláme ohňostrojovej sraz.. grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2010 21:26
     

    Tak ten sraz beruthumbs down . Nebudu mít pak dilema jít či nejít.confused smiley Když mám důvod nebo cíl, tak se nerozmýšlím.grinning smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2010 10:27
     

    Výborně!!! S pomocí manuálu jsem objevila režim OHŇOSTROJE. eye rolling smiley Brzo, že? grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2010 10:50
     

    To tak je..,ale nevím jak funguje, mám ho tam taky, ale nepoužívám ...při té svíčce se přednastavenej neosvědčil..Nevím..chce to vyzkoušet..No tak si večer uděláteještě jeden soukromej a můžeš zkusit. Zadařilo se ti něco?

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2010 10:56
     

    Lado...tak tři stránky vpřed jsou mé chabé výcvaky... eye rolling smiley Zkoušela jsem i doma prskavky, ale měli jsme poslední tři a nelze nic použít. Musím si koupit nový balíček a trénovat. grinning smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2010 10:59
     

    Ajo..já si tyto neuvědomila...neboj zadaří se..Za rok vyrazíš s náma do Prahy..a budeš koukat co jich nalovíš.. winking smiley

     
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2010 11:08
     

    na režim ohňostroje jsem zkoušela ty první rachejtle, co jsem ulovila doma, jsou nic moc, nebe je žlutý, na manuální nastavení by byly lepší

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2010 13:46
     

    na režim ohňostroj jsem taky fotila a nic nemámsad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.