neděle 28. dubna, 01:09 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Ohňostroje

Datum: 31.12.2006 19:37
 
8.jpg
Další fotografie:

Tak už mám první úlovek....



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 17:44
     

    To máš pravdu. Včera po naší čtvrti běhal naprosto zmatený bernský salašnický pes. Běžel po silnici a málem ho srazilo auto. Jenže byl tak vystresovaný, že se nedal chytit sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ohňostroje

     
     
  • Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 18:02
     

    Našim mladým vyskočila z náruče čivavka a vběhla na hlavní frekventovanou silnici, naštěstí se jí poštěstilo přeběhnout mezi auty. Druhá zase byla ještě i na vodítku a jak z náruče vyskočila, málem si zlomila vaz, jak to vodítko s ní trhlo. A to je měli v náručí právě proto, aby je ochránili

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 19:36
     
    p1010019.jpg
    Další fotografie:

    Máte to krásně nafocený. thumbs down thumbs down thumbs down Taky sem něco málo blikla, když už jsem měla ten foťák v kapse.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 20:45
     
    461.jpg
    Další fotografie:

    Trixi super, mě se moc nedařilo, ale ohňostroj byl thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 21:11
     
    003.jpg
    Další fotografie:

    Trixinko, irisko...nádhera!!!

    Taky přidávám:

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Mona (01.01.2013 21:11)
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 22:08
     

    holky, paráda thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2013 08:53
     

    Fakt paráda thumbs down

    Jen vzpomeňte, jaké tu zkraje byly nepodařence a teď je jedna fotka hezčí, než druhá. Člověka to potěší, když je vidět tak markantní pokrok.

    Když si vybavím, jak jste se vymlouvaly (holky) na všechno možný winking smiley a najednou takový krásný fotky. Je vidět, že jste při obnově fotografického hardware nenechaly nic náhodě a že ikdyž říkáte, že je pro vás všechno španělská vesnice, tak to není pravda. Kdyby byla, byly by fotky takové, jako jsou na začátku diskuze winking smiley thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: draga
    Status: nováček

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2013 13:21
     

    Holky móóóóóc se vám to povedlo thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2013 13:26
     



    ivik11 napsal(a):

    Nemám ráda ohňostroje, hlavně petardy. U nás na přehradě tím celý týden v květnu - červnu zamořují vodu, zabíjí ryby, stresují zvířata v okolních lesích. Na potřebné věci peníze nejsou, ale vystřílet desítky milionů na ohňostroje se najdou. Vadí mně i přeplněné útulky stresovaných psů.

    Letos to tu bouchalo už od 18 hodin nepřetržitě.Ještě že naši psi jsou už zvyklí grinning smileySvětýlka na noční obloze jsou pěkná, ale obešla bych se bez nich. Věděla bych o lepším způsobu, jak ty peníze utratit a nový rok přivítat


    Včera jsme s kolegyní zkoukly ohňostroj u nás a když skončil, tak pronesla: Mohlo být zrekonstruované jedno oddělení v nemocnici, viď? Jestli by to nebylo smysluplnější... confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2013 14:31
     

    U nás chybí třeba cyklostezky.....a našlo by setoho spousta, ale toto mě napadlo jako první, je to taky zábava, ale zdravá thumbs down

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2013 14:32
     

    Tak já mám tedy ohňostroje ráda....

     
  • Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2013 14:48
     

    Mě jsou ohňostroje fuk, když nějaký je ráda se podívám ale nevyhledávám je. Sponzoři asi dávají peníze za účelem ohňostroje, třeba dávají i na jiné bohulibé projekty, je to asi na dárcích na co přispějí.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2013 15:05
     

    Mně se ohňostroje líbí, ale ne natolik, abych za nima vypravila. Ani ten jarní, lázeňský, jsem vlastně nikdy neviděla, jen pár záblesků, protože je za kopcem a z domova ho nevidím. Ohňostroj zřejmě opravdu žije ze sponzorů, tak mi nevadí. Je mi líto zvířat, to jo, protože se jim nedá vysvětlit proč se tak děje a oni nevědí... jejich instinkty jim napovědět neumí, když to není přírodní úkaz. Víc mi vadí ty domácí malé nebo pubertální kluci, když práskaj všude, bez rozmyslu a s velkým potěšením, když nečekaná rána někoho vyděsí. Parchanti zasr...!

    Já se aspoň utěšuju tím, že jim to ti jejich parchanti oplatí a ve větší míře (to se týká i přecházení na přechodech)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2013 15:50
     

    Mně stačí vylézt na kopec a vidím ohňostroj, který se koná na náměstí, takže se nemusím nikde vláčet. Podívám se ráda, ale že bych bez toho nemohla být, to zase jo. Mamka mi říkala, že letos na sídlišti to byla půlhodinová šou, která mohla konkurovat oficiálnímu ohňostroji na náměstí.Lidi do toho museli nacpat hafo peněz.

     
  • Autor: Mates55
    Status: nováček

    Re: Ohňostroje

    Datum: 11.11.2013 19:28
     

    Krásné fotky! Doufám, že tento rok budou zase povedené! Miluju totiž ohňostroje..jak připravené, tak vlastní (ne tak uplně..ale objednávám si různou techniku a pak děláme vlastní ohňostrojovou party na zahradě)..Není tady třeba ještě někdo s podobnou zálibou? smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.