neděle 28. dubna, 00:29 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Fotografování
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5

Ohňostroje

Datum: 31.12.2006 19:37
 
8.jpg
Další fotografie:

Tak už mám první úlovek....



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 14 z 21
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2012 10:35
     


    drahus napsal(a):

    Já jí taky dávala a Lada taky To je nějaká novinka, ne? Loni nic takového nebylo

    taky jsem ji letos viděla prvněthumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ohňostroje

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 02.01.2012 15:34
     

    Všechny je máte parádní ale ty od Mony se mi líbí nejvíc thumbs down

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 03.01.2012 21:32
     
    ov 1.1.2012.jpg
    Další fotografie:

    U nás v Ostravě každý rok 1.1. v 18:00 na velkém kruháči v Hrabůvce dělá radnice ohňostroj. Chodíme se dívat celá rodina a s náma snad celá Ostrava. Známý to má přímo pod oknem, tak jen pro představu...

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ohňostroje

    Datum: 04.01.2012 16:55
     

    Pěkné ohňostroje thumbs down, já letos byl línej vystrčit z baráku nos. Jednak jsem měl za dva dny našlápnuto 25 km, a jednak se mi chtělo chrnět jak miminu stydlin smiley. A to nepočítám jak bylo venku pěkně hnusně eye rolling smiley. Doufám že letos se mi podaří, konenčně, něco "slušného" pořídit na Ignis Brunensis. Moje předchozí pokusy dopadly katastrofálně. Jak hňup, nepoučitelný, jsem používal deskové filtry Cokin (kvůli eliminaci přepalů), a udělalo mi to příšerný prasátka. Nebylo to ke koukání, natož k prezentování.......

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 12.01.2012 18:50
     

    Carlosi, prosím, kdy se ta přehlídka ohňostrojů koná. To je můj sen vidět to na vlastní oči, ale když si vzpomenu na ty davy lidí, co ukazujou v tv, pokaždé to vzdám a navíc manža prudí kvůli parkování... eye rolling smiley angry smiley sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 01:26
     
    img_5548.jpg
    Další fotografie:

    Pár rachejtlí z letošních oslav Nového roku

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 01:40
     
    Další fotografie:

    Taky jsem něco chytla. Ale u nás se to blbě fotí

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 08:31
     

    Drahuško, Vladko...parádní. thumbs down Já něco zachytila, ale uvidím až na monitoru, jak se podařilo...z ruky asi nic moc.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 08:47
     

    Vladko, krásný záběry. thumbs down Stejně - jak mají lidi nakoupený stejný sortiment, co? grinning smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 08:55
     

    Holky,jsem letos lajdák skoro nic nefotím stydlin smiley a hlavně jsem nemohla ani z domu. Mladí s přáteli byli rychlejší a vypadli před půlnocí na kopec ke hvězdárně a mě tu nechali na starost 2 měsíčního Vojtíška a naší Emilku. Letos to prskalo opravdu hodně, úlovky by byly jistě parádní, ale mě ty rány vzbudily vnučku a tak jsem ji utěšovala do té doby, než to všechno ztichlo a dorazili rodiče.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 14:07
     

    no nádhera thumbs down ......já nefotila, páč jsem měla v náručí Bestiji, kňučela strachy jak praštěná, tak jsem chovala. Ale zusím dnes večer něco z ohňostroje nafotit. Ale když jsem si nastavila scénu "ohňostroj" nic moc z toho nebylo na koukání loni. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 14:43
     

    ... ohňoatroj parádní, jako pokaždé, ... máme jeden ještě v létě, na konec Týdne sportu thumbs down

     
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 16:04
     

    Máme nového souseda,který ohňostrojem slaví snad i to,že je neděle eye rolling smiley eye rolling smiley ,tak jsem si to užila.... s vyplašeným psékem jsem chodila po baráku a hledala místo kde by byl klid angry smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 17:27
     

    Pěkné fotky thumbs down, za půl hoďky opět na rondlu v Hrabůvce po roce bude dárek od města.... Už teď je vidět z okna lidí jak opic eye popping smiley. Dopijeme kafčo a jdem koukat love smiley .

     
  • Status: expert

    Re: Ohňostroje

    Datum: 01.01.2013 17:28
     

    Nemám ráda ohňostroje, hlavně petardy. U nás na přehradě tím celý týden v květnu - červnu zamořují vodu, zabíjí ryby, stresují zvířata v okolních lesích. Na potřebné věci peníze nejsou, ale vystřílet desítky milionů na ohňostroje se najdou. Vadí mně i přeplněné útulky stresovaných psů.

    Letos to tu bouchalo už od 18 hodin nepřetržitě.Ještě že naši psi jsou už zvyklí grinning smileySvětýlka na noční obloze jsou pěkná, ale obešla bych se bez nich. Věděla bych o lepším způsobu, jak ty peníze utratit a nový rok přivítat

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Fotografování (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.