neděle 28. dubna, 18:18 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Libi
Status:
Klikni pro filtrování

Odkazy na zajímavé www stránky

Datum: 07.02.2007 12:56
 

Tak jsem náhodou zabrouzdila na zajímavou stránku o kondomech

[www.kondom.cz], když vstoupíte, tak vlevo ve sloupečku je možné kliknout na různé odkazy - historie, návod, výroba, typy - to jsem se fakt některým druhům nasmála - kondomy jako kšanda, tixík mě fakt pobavili

 

pod odkazem zábava (dále pak v levém sloupečku kliknout na sexbomby) je odkaz právní okénko - jaké zajímavé  vyhlášky, kde ve světě platí, a zvýšení daňové zátěže - penisová daň v ČR

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Libi (07.02.2007 13:02)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 5 z 8
  • Autor: yaga
    Status:

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 19.02.2012 19:54
     

    V chemii jsem zvorala jednu otázku.....hotová madam Currie.winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

     
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 24.02.2012 19:05
     

    CARLOSI, teď jsem skoro hodinu procházel fotky na Tvých stránkách a je tam spousta fotek nádhernejch. Jsou tam fotky z kterých je něco cítit - tím myslím různé pocity. Opravdu moc pěkný.

    Díky L.

    thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 24.02.2012 23:15
     

    Taku, teďs mě dostal stydlin smiley, fakt. Jsi snad jediný či jeden z mála, komu se fotky (tedy alespoň některé) nejen líbily ale i oslovily. Já těma fotkama dělám sám sobě radost, i když jsem kolikrát línej vystrčit z baráku nos, tak stejně se těm fotkám pořád věnuju. A když už někam vyrazím, tak musím alespoň jednu přivézt s sebou. A věř, že kolikrát chodíš celý den, furt koukáš kolem sebe ........ a nic. Sem tam něco cvakneš, ale stejně víš že to není ono, že to není to pro co si obětoval osobní pohodlí. A taky že většina oněch "oslovujících" byla tvořena právě za takových dní. Jedna jediná ze stovek či desítek jiných. A ten pocit když to konečně najdeš, když máš navíc to "štěstí", že ti přeje světlo, a kompozici nic a nikdo neruší, je prostě nepopsatelný. A ta netrpělivá cesta domů k PC, abych to viděl ve "velkým" ..... Prostě jako malý děcko smiling smiley. Z týdenní dovolené v Beskydech jsem si přivezl jen jednu jedinou fotku. Ano, jen jednu jedinou. A to jsem prosím to místo našel jen díky tomu, že jsem prostě zabloudil tongue sticking out smiley. A díky ní jsem taky dostal od Hospodářských novin bedekr o Paříži, a navíc mi ji zveřejnili v jedné z příloh. Se jménem a popiskem stydlin smiley

     

    P.S. málem bych zapomněl, dík za komentář smiling smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 25.02.2012 11:57
     

    Carlosi, jsem absolutní amatér, ale taky přijedu z dovolený - nafoceno 300-400 snímků a o jednom až dvou můžu říct, že se mi líbí. Ty ostatní jsou prostě jen fotky z dovolený.

    Ještě se zeptám jak to děláš, když např. fotíš památky, zámky, apod., že ti tam necouraj turisti, nelezou dětičky ?? Asi trpělivě čekáš, viď.

    Ať se daří. thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 25.02.2012 12:12
     

    Já doteď vůbec netušila, že má Carlos fotoweb. Vůbec mě nenapadlo rozkliknout ho pod nickem stydlin smiley Tímto děkuji Takovi, že mě nakopnul.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 25.02.2012 13:35
     

    ... ženu bych ani květinou nekopnul smiling smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 25.02.2012 18:35
     

    No jo, lidi, kolikrát nevděčný objekt v kompozici grinning smiley. Jednak se snažím vyhnout se "tradičním" snímkům (všichni se cpou na jedno místo odkud fotí), čímž eliminuji právě jejich přítomnost, a jednak si počkám, když je třeba. U těch památek v sezóně je to ale kolikrát problém. Takže pokud už tam nějací lidé jsou, tak aby kompozici nerušili, či spíše doplnili. A je to taky o štěstí. Když si znovuotevřeš Itálii-města-Firenze, tak na první fotce campanely je minimum lidí. Ale tento stav trval necelých dvacet vteřin. Tohle místo je právě v tu dobu hlava na hlavě, ačkoli to z fotky tak nevypadá winking smiley. A protože jsem maniak, tak lezu i na místa kam by normální člověk nechodil tongue sticking out smiley. Když jsem byl ve Skotsku, tak jsem si samozřejmě prohlížel celkem zaujatě krajinu a láteřil, že tady zrovna busem nestavíme. Ale v jeden den jsme jeli kolem jednoho místa dvakrát. Mě se moc líbilo, a zastávka tam byla jen kvůli"chlupatým" krávám. Já nelenil, a zatímco ostatní se vrhli k ohradě s kravkama, já spěchal na to pozoruhodné místo se starým mostem a divokou vodou pod ním. Víš jaká to byla pohoda v klidu si najít vhodné místo, nastavit si foťák, sejít až k vodě, prostě paráda thumbs down. Ale protože už pár lidí si před tím všimlo mého vymykajícímu se chování když mám v ruce foťák, tak tihle "někteří" neváhali a pospíchali za mnou, jsouce si jisti, že tam neletím jen tak z plezíru. Za necelých deset minut tam pak už byli všichni. Jenže já byl hotov, ostatní se tam pletli jeden druhému, prostě boží dopuštění. A jen tak na okraj, vůbec se mě z tama nechtělo odjet, protože jsem objevil cestičku k vodopádu, ale čas a průvodce byli neúprosní sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 25.02.2012 18:52
     

    Mluvíš o téhle fotce?

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 25.02.2012 19:06
     

    jo, jo, Majo, o téhle smiling smiley

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 25.02.2012 20:57
     

    asi bych se taky na krávy vykvákla winking smiley

    jak do kalendáře thumbs down

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 25.02.2012 21:32
     

    Hani, a víč co byla největší ironie ? Ty krávy ležely ve vysoké trávě a ani nepohly brvou, natož aby se zvedly ! Tak tam lidi na ně různě pokřikovali (mám to od polovičky, která tam chtěla fotitt taky, zatímco já běžel k mostu-byli jsme tak domluveni winking smiley), nabízeli pamlsky, a stejně se ta zvířata ani nepohla. Takže vyšli naprázdno grinning smiley. Pak jsme si to ale vynahradili někde jinde (viz Fauna)

     
  • Status:

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 26.02.2012 08:04
     

    aj ja sa musím pridať k chvále thumbs down thumbs down naozaj pekné fotky

     

    a pridám niečo letné [url]

    ;feature=related[/url]

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 26.02.2012 08:32
     

    Carlosi, máš to tam opravdu k pokoukání.. thumbs down thumbs down

    Já, Majčí, o jeho webkách sice vím, ale přiznám se, že jsem holt tak lenivá povaha, že spoustu času jen probloumám, místo abych jej věnovala cílenému obdivu umu druhých. Moje škoda.


    PS. Jen bych teda ráda věděla, estli je carlos mistr až do té míry, že by zmák malebně nafotit i takovou zříceninu, jako jsem já.

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 26.02.2012 09:08
     

    Nemluv o sobě tak Hanulko, každý má svoje kouzlo. A ani já se na fotkách moc neobjevuju, páč má za to že na nich vypadám jako dement. A určitě by se našel způsob, jak tě nafotit ku lahodě oka winking smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Odkazy na zajímavé www stránky

    Datum: 05.04.2012 20:25
     

    Po dlouhé době jsem nahlédla na stránky fotografa z našeho města a musím uznat, že umí. thumbs down

    [www.fotopetrcepek.cz]

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.