neděle 28. dubna, 20:23 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Nosíte čepice?

Datum: 26.02.2007 09:42
 

... nebo jiné pokrývky hlavy???

Mám kamarádku, která má snad sto různých baretů, kšiltovek, klobouků, čepic a vypadá v tom naprosto úžasně!!! Já, když si mám v největším mrazu narazit hučku, tak váhám, protože mi připadá, že na to vůbec nejsem typ.

Jak jste na tom vy???,

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 3 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 15.09.2008 16:55
     

    Moni, už jsem čekala, že sem píšeš, že "aukříš" nějakou maskáčovou winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Nosíte čepice?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 15.09.2008 18:00
     

    Anavi...ale prdlačky. grinning smiley

     
  • Autor: Pavlusa
    Status: začátečník

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.05.2011 11:35
     

    Nosívala jsem kšiltovky, ale poslední dobou nenosím žadné čepice. Ani když je mráz smiling smiley

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.05.2011 13:52
     

    Já čepice nenosím, byť mi prý sluší i kdybych si dala na palici hrnec. V zimě, když jdu třeba lyžovat, tak nosím šátek.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.05.2011 19:43
     


    Pavlusa napsal(a):

    Nosívala jsem kšiltovky, ale poslední dobou nenosím žadné čepice. Ani když je mráz smiling smiley

    Tak já naopak kšiltovkám přišla na chuť. winking smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.05.2011 23:12
     

    Od té doby, co dělám celou zimu na horách a jdeme třeba ve tři v noci z práce, kdy mrzne až praští, jsem ráda, že někdo vynalezl čepice. A je mi úplně fuk jak vypadám, by se mi tak leda mohli smát lišky, který tam dávaj dobrou noc.

    Ale do města bych v čepici nevylezla ani omylem. Bo ne nadarmo se některým čepicím říká debilka že jo. No a já tak vypadám. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.05.2011 23:15
     

    Amee, nenáviděla jsem čepice do doby, než jsem začala chodit po večerech na dlouhé vycházky se psem. V polích a v minus deseti, je člověku úplně jedno, co si na tu palici narazí, hlavně, když to hřeje grinning smiley. Je fakt, že mi jednou po návratu domů soused řekl: Dobrý večer a vypadal dost vylekaně grinning smiley. A pak prej: Jooo, to seš TY!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley confused smiley

     
  • Autor: OlgaN
    Status: nováček

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 12.10.2011 14:37
     

    Moc ne.. jen málokterá mi sluší :/

    Ale třeba tuto bych si vzala : [www.otto-shop.cz]

     

    smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 12.10.2011 15:51
     

    Diskuze vytažená na oči v pravou chvíli, právě nastal čas, kdy je třeba pomalu na hlavu něco dát. Tady snad všechny píšete, že na hlavu něco jen v případě ohrožení života. Tak kde jsou ty holky, co potkávám v ulicích, mají nejrůznější pokrývky hlavy a vesměs jim to i sluší?!

    Já tedy taky většinou "bez". Když mi začne foukat do uší, tak čelenka (flísová). Dřív jsem si čelenky pletla, ale po zánětu středouší mi tam těmi dírkami v pletenině foukalo, tak jsem podkládala ještě kapesník nebo cpala do uší vatu.

    Líbí se mi kloboučky růných tvarů i velikostí, ale ty neplní svůj účel, protože potřebuji hlavně přikrýt uši. A ve větru mají snahu uletět z hlavy a v dopravním prostředku nebo i jen v davu překážejí... Jako módní doplněk - super, ale jako účelná pokrývka hlavy - na nic.

    Čepici mám snad jen jednu jedinou, letitou. Taky flísovou s rozstříhanými cancoury místo bambule. Je to jediná, kterou si beru, ale jen v zimě na horách ve vánici. A stejnou nemohu sehnat, abych tuhle už mohla vyhodit. Mám hlavu velkou, tak se na mě každá pružná čepice natáhne a není už tak hezky ležérně posazená jako na jiných. Takže to shrnu - čelenka a ev. kapuce, když už je opravdu zle. Věra

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 13.10.2011 09:29
     

    Věro, máme stejný problém - velká hlava, všechno na mě vypadá jako - odpusťte - šprcka.stydlin smiley angry smiley Stane se mi, že si zkusím čepici v krámě, přijde mi, že je to KONEČNĚ ono, koupím si jí, a doma zjistím, že mají asi v tom obchodě nějaký hologramy zabudovaný v zrcadlech, že se jako ten váš odraz prolne s tajemnou krasavicí, protože doma je to zase ta hnusná škéca á la pátá třída.angry smiley Jediné, kdy to tolik neřeším, jsou lyže, to si vezmu čelenku a přes to ještě čepici - takovej flísovej škopek, kterej je mi velkej a padá mi přes oči, což je na lyžích blbý, ale zase v tom kupodivu nevypadám jako ten úd před akcí. Takže velká čepice, nahoře zavazovací, přes uši připomínající prstenec Saturnu, jak to mám vycpaný tou čelenkou. Jediný štěstí, že lidi na lyžích nevozej na krku foťáky. Já mám i tu kombinézu divnou, vypadám jako tmavě modrej panáček Michelin. Podezřívám muže, že mi schválně vybral asexuální model. Ona je to vlastně věrná zvětšenina kombinézy pro předškolní chlapečky, v tom to je... eye rolling smiley Dole u vleku vždycky čumím po těch nádhernejch sexy blondýnách v červenobílých hadrech, zatímco já mám sexy možná tak nudli u nosu.angry smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 13.10.2011 10:23
     

    čepice nesnáším jakékoliv. Mám opačný problém, malou hlavu, takže ji do velikosti dočesávám vlasama a lakuju a lakuju. No a když nasadím čepici, je po nádheře. Takže v největších zimách to jistí čelenka aspoň přes uši. Ty mám dost háklivý hlavně když je vítr. Zánět středního ucha jsem měla v 27letech a nepřála bych si to zopáknout. Na lyže nejezdím, ale určo by to byla zase jen čelenkawinking smiley . Klobouk bych brala, ale jak píšete, nesplňuje v zimě svůj účel, tak je k ničemu. A nosit ho jen jako doplněk nemusím.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 14.10.2011 16:46
     

    Stano, málem jsem padla smíchy!!! grinning smiley Si všecko totiž hnedka představuju a "úd před akcí" mě teda dostal grinning smiley

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 14.10.2011 19:38
     

    Kdyby aspoň ty krávy nádherný neuměly lyžovat. A nejhorší je, že chlapům to připadá roztomilý a stejně si vyberou spíš krasavici, co jezdí pluhem, než modrou Michelinku se žaludem na hlavě, která jezdí jako pámbu. eye rolling smiley angry smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 14.10.2011 21:36
     

    Stano, ty to nemáš na sjezdovce vůůůbec lehké grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    a jak reagují pánové na ty nádhery, co nemají ani super kombinézu, natož sexi čepici, lyže 100let staré a pluží i do kopce eye rolling smileyjá jen abych věděla, zda se nic nestane, když zůstanu letos zase doma. winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 14.10.2011 21:52
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.