sobota 27. dubna, 20:04 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Móda
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Móda
Diskutujte! Co se nosí
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Nosíte čepice?

Datum: 26.02.2007 09:42
 

... nebo jiné pokrývky hlavy???

Mám kamarádku, která má snad sto různých baretů, kšiltovek, klobouků, čepic a vypadá v tom naprosto úžasně!!! Já, když si mám v největším mrazu narazit hučku, tak váhám, protože mi připadá, že na to vůbec nejsem typ.

Jak jste na tom vy???,

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 2 z 5
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 16:15
     
    Mono, to já většinou řeším kapucou od bundy, jenže pak mi připadá, že mám omezený výhled do stran smiling smiley.
     
  • Autor: Reklama

    Re: Nosíte čepice?

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 16:52
     

    To byl můj dětský sen. Tenkrát ještě bez kšiltu a v jiných barevných variacích.grinning smiley

    Anavi...taky občas nsarazím kapuci...pokud jsem si ji od bundy neodepla a nezapomněla zas připnout.grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 01.03.2007 18:18
     
    Mono, to se mi stává - někdy ji před praním odepnu, protože mi připadá zbytečné ji prát (bundy peru většinou často proto, že je mám u krku špinavé od make-upu) a pak se občas stane, že už ji nikdy nepřipnu!!! smiling smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Marthas

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.02.2008 19:59
     
    Já nosím hučky 100%!!! Mám jich doma několik at uz jde o klobouky nebo normo hučky proste bez ní newyjdu wen je to prej moje poznáwací znamení grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out
     
  • Autor: Didi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.02.2008 22:00
     

    Obcas nosím, je to praktické, hlavne kdyz jsem treba nastydlá a nechce se mi mýt vlasy, zamotám to pod ksiltovku, narazím slunecní brýle a muzu jít vykrást treba banku. nikdo mne nepozna´.winking smiley

    Ale fakt ksiltovky nosím, mám dokonce nekolik barev a materiálu, i baret jsem obcas nosila, kdysi jsem dostala od prátel z Anglie pravý skotský baret (s malinkou bambulkou) a sálu, tak k tomu jsem odvahu nenalezla. A kdyz je vetsí kosa, tak si narazím i neco pleteného, jak tam dávala Anavi fotky. Myslím, ze cepice mi docela jdou.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.02.2008 22:32
     


    Mona napsal(a):
    V momentě, kdy mi umrzají uši a nepříjemně mne v nich začíná píchat, jde všechna móda stranou a jsem ochotna si vzít i kulicha.winking smiley

     

    Přesně kvůli tomuto nosím ty příšerný kulichy. vypadám jak debílek, ale zdraví především.grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.02.2008 23:16
     

    Didi, se máš! winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 29.02.2008 23:21
     
    závidím všem,kteří v jakékoli pokrývce hlavy ,vypadají aspon trošku normálně.to se o mě říct nedá.a tiše doufám,že je to jen tou čepicígrinning smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 04.03.2008 09:03
     

    Vypadám jako debil ve většině čepic, ale přecejen jsem si postupem let pořídila dvě takové sportovní (pánské), ve kterých si troufnu jít ven, zvlášť, když mám tak přerostlý nebo rozcuchaný vlasy, že už je lepší je schovat pod cokoliv. Poslední měsíc jsem už čepici prakticky nesundala, než jsem se konečně dostala ke kadeřnici. Teď naopak je mi tak líto nosit na stavbě žlutý pracovní klobouček značky Ytong, když mám ten čerstvý sestřih, že si radši nechám celý den sypat na hlavu oškrábaný štuk a obroušený sádrokartonový prach. Ono to navíc ty vlasy tak pěkně naimpregnuje, že si můžete ve vteřině udělat libovolný "stylling", který drží jak od Taftu. Úplný "pušap efekt".

     

    Když jsme u toho:

     

    manželka: "Tak jsem dneska byla v salónu krásy."

    manžel: "A co, měli zavřeno, jo?"

    grinning smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 04.03.2008 09:13
     
    Nenosím,nenosila jsem a nosit nebudu,moje háro vydá za pořádnou beraniciangry smiley
     
  • Status:

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 04.03.2008 11:37
     
    cez den sa neodvážim si dať niečo na hlavu,lebo už aj tak vyzerám dosť čudne,no ked príde tma a vzime fujavica,tak si nasadím hocičo pozerám vonku len cez maličký otvor
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 04.03.2008 13:11
     
    Stano, to je odposlechnuto u nás doma???? grinning smiley grinning smiley grinning smiley winking smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 15.09.2008 13:40
     

    Tak zas to začíná být aktuální. Objevila jsem toto...:

    [www.kama.cz]

    A14 si dovedu představit, že bych na sebe eventuálně vzala. winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 15.09.2008 13:47
     

    Čepici jen je-li deset pod nulou, alébrž i bez ní nic k pěknému pohledu, natož s ní a navíc se mi v čepici potí hlava, což bytostně nesnáším.

     

    Jó, se mnou je to jako s tou ženskou v plynové masce, která se ptá manžela:

    "Hádej, co je na mně jiného?"

    a manžel si jí dlouze prohlíží a pak osvícen odpoví:

    "Vytrhala sis obočí?"

    smoking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (15.09.2008 13:48)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Nosíte čepice?

    Datum: 15.09.2008 14:18
     
    Další fotografie:

    Tyhle taky jdou. winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Móda (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.