neděle 28. dubna, 22:11 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

Datum: 03.04.2010 08:52
 

My spíme zimním spánkem málem grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 14
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 12:40
     

    no já si teda ani nekleknu - už dávno mám kolena v háji . a na umělý nemůžu kvůli srdci . . a to mi operovat nechtějí , že je to riziko .. ach jo ... neveselé stáří . sad smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 12:44
     



    kaaj napsal(a):

    no já si teda ani nekleknu - už dávno mám kolena v háji . a na umělý nemůžu kvůli srdci . . a to mi operovat nechtějí , že je to riziko .. ach jo ... neveselé stáří . sad smiley

    ......já si kleknu, ale těžko vstávám eye rolling smiley , Anavko nes...r. grinning smiley ...

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 12:48
     

    já mám strunovku - takže to omelu taky .. a nemusím ani klekat - ani se ohýbat . elektriku mám vyvedenou ven - ale už brzy budu muset sekat .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 12:55
     



    kaaj napsal(a):

    já mám strunovku - takže to omelu taky .. a nemusím ani klekat - ani se ohýbat . elektriku mám vyvedenou ven - ale už brzy budu muset sekat .

    ......my máme na obruby motorovku, ale děda ji nenechal opravit angry smiley asi si to domluvím sama

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 12:58
     

    Já furt taky v předzahrádce nemám dořešeno to, že mám místama trávu. Sekali jsme to vždycky strunovkou, ale vloni jsem zjistila, že mám " osekaný " skla v okně v ložnici, tak se snažíme malou elektrickou sekačkou. Ale toho travnatýho je naštěstí čím dál tím míň.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 15.04.2016 17:15
     
    dscn6766.jpg

    Gabi , to jste teda měli asi tu silnou strunovku , když až osekané skla eye popping smiley. já mám takovou za pětistovku a v pohodě . dnes jsem kus sekala , ale normální sekačkou - elektrikou - no sotva jsem se dovlekla domů - je to ještě vlhké nebo husté . je tam jetel a tak jsem si mákla . bolí mně i kosti na / pánové prominou / - prdeli stydlin smiley jdu do sprchy a do pelecha . byla jsem dopol. v knihovně , tak tam už vydtržím do rána .

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 15.04.2016 17:46
     

    Já se na sekání taky chystám, ale pořád poprchává, to nejde. Soused sekl ve středu a říkal taky, že je to nějak hustý, že pořád vysypává koš.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 15.04.2016 17:53
     
    dscn6839.jpg
    Další fotografie:

    no jo je to mladé a lepí se na sekačku . i když už po dešti bylo oschlé od včerejška . miluju čerstvě posečeno . jak je to hezké .. no marné - my kadeřnící a holiči máme rádi hezký sestřih spinning smiley sticking its tongue out

    od dětství miluju pomněnky. love smiley love smiley love smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (16.04.2016 17:53)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2016 17:57
     
    dscn6814.jpg

    dnes jsem sypala štěpku . na tu barvu nekoukejte - to mi dovezli mladí .. ono to za nějaký čas zhnědne . ale bojí se toho i kosi . spinning smiley sticking its tongue out . musela jsem nejdříve upravit pocuchanou textilku . někde jsem ji úplně vystřihla . nejsem s tím spokojená . .

    zítra podle počasí musím narovnat a vyměnit opory .. mám dvě kovové , tak je tam píchnu . dnes už jsem hotová - tělesně . sad smiley .

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (16.04.2016 17:59)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2016 18:07
     
    p4160204.jpg
    Další fotografie:

    .... vyzkoušela jsem ty AKU nůžky, prostě paráda thumbs down

    ,,,,Kajo textilku přidělávám hmoždinkoma thumbs down

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2016 18:22
     

    aha - to není špatný nápad --- ale už je to hotovo . nejhorší tam u toho plotu a opravit ten obrubník - u plotu. aby se to nesypalo k sousedům . mám poškrábaný asi i zadek . winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2016 19:57
     

    Kájo, jak tam hnojíš, když máš pod tím textilku confused smiley smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2016 20:08
     

    Ivko , kolem keřů je volno . to jsem dnes právě ještě zvětšovala .. aby to líp dýchalo .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2016 20:10
     

    Iviku, já mám textilku skoro všude, ale kontroluju , aby je to kolem límce neškrtilo grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 16.04.2016 21:10
     

    Já mám tady jenom pod kačírkem, pod kůru nedávám. Dříve jsem dávala, ale bez ní je to lepší, aspoň v hustší výsadbě.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.