pondělí 29. dubna, 00:02 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

Datum: 03.04.2010 08:52
 

My spíme zimním spánkem málem grinning smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 14
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 18:30
     

    Chlapci jsou nejen vtipní, ale i pracovití .thumbs down grinning smiley

    Vy jste všichni tak nechutně pilní, že já z vás budu mít za chvilku depku. grinning smiley

    U nás prší ( konečně ), tak se venku nic dělat nedá, ale nám lenochům to přijde vhod. smoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

     
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 19:42
     

    Tož, též bych potřeboval hefnút. Střechou do chalupy mi zatíká, to máš, téráky, šindele, folie, nehoupat, izokryt, stavební pěnu, nehoupat, a taky chuť do práce . A až nepoteče, tož nový plot. To máš ......... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 21:12
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 08.04.2016 23:49
     



    carlos napsal(a):

    A až nepoteče, tož nový plot. To máš ......... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ... nový plot ?? To máš, ...... to je dobrá volba winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (09.04.2016 09:13)
     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 09.04.2016 15:52
     

    Tomáš, na mě hodí bobek, ten má inší starodsti, má mladů robu, a ta je furt při chuti. Toho si pošlu pro tu s kosou grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 11.04.2016 08:40
     
    p4100128.jpg

    ve čtvrtek budou mít v Lidlu AKU nůžky na obruby, tuším , že je chválila Drahuš.., jo kdo to tady někoho pomlouval ohledně lyžařských hůlek, i vařačka se hodí winking smiley stydlin smiley .....nemám čas hledat kam s tím

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (11.04.2016 09:02)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 11.04.2016 09:52
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley Horší, dyby nebyla grinning smiley... při chuti smiling smiley smiling smiley smiling smiley... Tak buď velkorysý a přej jim to flower smiley Víš jak.. přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno grinning smiley.

    carlos napsal(a):

    Tomáš, na mě hodí bobek, ten má inší starodsti, má mladů robu, a ta je furt při chuti. Toho si pošlu pro tu s kosou grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 11.04.2016 19:09
     

    Tak dnes jsem byla na zahradě od 12 -15h a pak od 15.30 - 18,00. Celou dobu jsem plela a plela, obrývala a zase plela.

    Nehty mám šílený a zdaleka nemám vypleto. Všude samá pampeliška a sedmikráska. Né, že by se mi holky nelíbily, ale na louce nebo na poli, ale né mezi mýma kytičkama. Stejně málokterou člověk vyryje s celým kořenem.

    A to nemluvím o pýru a bršlici.

    Chtěla jsem vykopat jednu letitou levanduli, ale pak se mi jí zželelo, tak jsem ji aspoň část odryla a razantně zkrátila. Vypadá, že obráží z prostředka, tak snad to dá. Byla už nevzhledná.

    Zasadila jsem odkvetlé narcisy i kvetoucí ( v zahrádce jsou stejně nejhezčí ). A zítra budu možná pokračovat.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 11.04.2016 19:27
     

    tak u nás se prostě nedalo . celý den mrholilo , až k večeru trochu přestalo , ale mlha byla jak mléko až k zemi . všude mokro , nacucané . až to čvachalo jak žáby . spinning smiley sticking its tongue out .

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 11.04.2016 19:46
     

    U vás asi o mnoho víc pršelo. Nám tady za víkend nacmrnalo 10 mm, což není zas tolik. Ale plevel šel tahat pěkně. thumbs down

    Dneska bylo zataženo, ale celkem teplo, kolem 12 °C.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 07:01
     

    no a u nás neprší vůbec, ale dnes pojedu rozházet hnojivo na růže, na jahody, pohodím i k liliím, a snad zasadím jiřinky....zítra by snad mělo pršet!! tak aby se to pěkně napilo...hlásí i bouřky...snad teda aspon zaprší..u nás mokro není....možná hlouběji v zemi jo, ale na kytky moc ne.....ono vždy jen tak cmrndne, jakože je vlkhá zem, ale neprší...pořádně eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 11:54
     
    273093_b.jpg

    zítra by mělo být hezky, ve stavebninách mají pěkné valouny tak si nějaké přikoupím... dneska vyžehlím a zítra pojedu na zahradu, teda mám to tak naplánované, ale u nás jeden nikdy neví co se vyvrbí

    .. máte někdo ty aku nůžky z Lidlu za 499,-

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (12.04.2016 12:12)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 12:15
     

    Kordul , a jsou na tyčce ?? jinak se neohnu . sad smiley 

    tak jsem byla na zahradě . vysela jsem jedny semínka - to ještě v pohodě - mám truhlíky na deskách na kompostu . ale pak mě napadlo dosadit modřence . sice v květu , ale pak na to vždycky zapomenu . --- ach jo !! domů jsem dolezla z posledních sil . ani jsem si nemohla zout gumáky . odpoledne to pořádně zaleju . ještě tam byla zamotaná a napůl udušená ta koprovitá pivoňka . tak už je taky venku . není ještě na novém místě zasypaná hlínou -to až odpoledne .kdo rozsadí bohyšky - to teda nevím . jsou to koláče . a je nejvyšší čas. taky musím vyrýt nedomrlé hyacintya řebčíky. . později už taky nevím kde jsou . je toho na jaro hodně a síly ubývají . spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kaaj (12.04.2016 12:24)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 12:34
     



    kaaj napsal(a):

    Kordul , a jsou na tyčce ?? jinak se neohnu . sad smiley 

    tak jsem byla na zahradě . vysela jsem jedny semínka - to ještě v pohodě - mám truhlíky na deskách na kompostu . ale pak mě napadlo dosadit modřence . sice v květu , ale pak na to vždycky zapomenu . --- ach jo !! domů jsem dolezla z posledních sil . ani jsem si nemohla zout gumáky . odpoledne to pořádně zaleju . ještě tam byla zamotaná a napůl udušená ta koprovitá pivoňka . tak už je taky venku . není ještě na novém místě zasypaná hlínou -to až odpoledne .kdo rozsadí bohyšky - to teda nevím . jsou to koláče . a je nejvyšší čas. taky musím vyrýt nedomrlé hyacintya řebčíky. . později už taky nevím kde jsou . je toho na jaro hodně a síly ubývají . spinning smiley sticking its tongue out

    ......Kaaj na tyči asi ne , já prostě půjdu na kolena, dělat něco v předklonu stejně nemůžu, mám pocit jak když jsem za poslední měsíce zestárla o několik let thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zahradní nadšenci co děláte v dubnu?

    Datum: 12.04.2016 12:38
     

    Na tyči nejsou. Ale jestli se na mě dostane, tak si je koupím, zatím jsem ohebná, tak mi to ušetří hodně práce. Teď mám ruční, a to je o ruce... eye rolling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.