čtvrtek 2. května, 05:57 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evita
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Komule Davidova

Datum: 14.07.2009 16:53
 
dsc01934.jpg
Další fotografie:

Máto na zahradě komuli Davidovu? Kamarádka mi poslala fotky, a nedá mi to, abych se s vámi nepodělila (díky Dani...)- krásně kvete a je obsypaná motýly. Určitě si ji taky pořídím, jen ty motýly asi letos už nestihnu confused smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 16
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 02.09.2009 12:03
     


    gabca napsal(a):

    Jajo, ten bílej chci taky. love smiley thumbs down

    Já si nemohla vybrat mezi růžovým a fialovým, ale bílej tam neměli. Budu to muset napravit.winking smiley

    Jedeš na srsz??? Přivezla bych Ti haluz, a nebo Ti řízky pošlu po srazu jo?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Komule Davidova

     
     
  • Status:

    Re: Komule Davidova

    Datum: 03.09.2009 10:57
     

    Já teda zahradu nemám - jen jsem si na tchánově ulila jeden záhoneček (kterej mi momentálně podrejvá krtek angry smiley). Ale tenhle keřík musím mít! Půjdu na obchůzku, jestli ho tu někdo nemá a případně bych si uloupila větev. grinning smiley Ale pšššttt... winking smiley smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 04.09.2009 06:58
     

    Zakrýváte nějak komuli na zimu? Myslíte, že bude stačit jen přikrytí kořenů? Já si většinou na podzim přivezu zeminu z lesa a udělám hromádky kolem keřů, aby měly kořeny v teple. Na jaře to jen trochu rozhrábnu. Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 04.09.2009 07:04
     

    já jí kdysi měla a nedělala jsem s ní přes zimu vůůůbec nic...coffe smiley

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 04.09.2009 11:26
     

    Mám ji na horách asi 730 m.n.m. nedělám nic, ona většinou zmrzne až k zemi a z jara zase vyraší, takže je úplně bezproblémová

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 04.09.2009 16:09
     

    Malá rada.

    Při výsadbě zasaďte rostliny hlouběji. Udělají si zásobní podzemní pupeny, ze kterých může v případě omrznutí znovu vyrazit. Jinak řízkuje se celkem snadno, do stimulátoru, pak do směsi rašelina+písek 1:1.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 11.09.2009 14:46
     

    hespa ....stimulátor a rovnou na záhon.....a stále čerstvá už 3 týdny.....snad se chytne....flower smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 11.09.2009 14:48
     

    Hespa mi nařízkovala na srazu...hlásím, že zatím vypadají všechny nadějně. thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 11.09.2009 14:52
     

    tak jsem zvědavá komu se povede grinning smiley ....já tu bílou ale cíííííííííííííííííeye rolling smiley grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 18.10.2009 17:13
     

    Holky, takže komuli mám seříznout až na jaře? Čtu tady, že stejně většinou omrzá, tak to asi bude stačit. A o kolik?

    Se ptám předem, jestli ji nemám střihnout teď....

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 18.10.2009 19:18
     

    Tak já ji stříhám na jaře...letos jsem o ně ale málem přišla...vzala jsem je na půl metru...a ony zašly... eye popping smiley naštěstí obrazily odspodu. Naopak máma ostříhala jen odkvetlé laty a krásně jí jede. Takže já na jaře sestřihnu opravdu jen minimálně.

    Ale snad přijde třeba Květa nebo někdo, kdo tomu víc rozumí. winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 18.10.2009 19:46
     

    Stříhám každé jaro až k zemi, vždycky obrazí. Teď už je pod sněhem. Myslíte, že můžu tu bílou ještě nařízkovat?? Slíbila jsem ji gabče a posílat už ji teď nebudu.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 18.10.2009 19:48
     

    Jájo, nech to až na jaro, teď by se mi to 100 pro nechytilo.winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 18.10.2009 19:51
     

    Gabčo, já to zkusím někam napíchat stejně to přijde nazmar a uvidíme až se oteplí winking smiley. Tady přešlo léto do zimy, jsem tu uvázlá auto zapadlé.....

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 18.10.2009 19:55
     

    Já se musím přiznat, že s množením mám zatím nulový zkušenosti. Zkoušela jsem letos vajgelii, dala jsem ji pod lahev, asi po 2 měsících laveh já blbec sundala, a milá vajgelka mi uschla. Teď zkouším hortenzii, ale moc šancí jí taky nedávám. Uvidím na jaře.

    Jinak u nás dneska sníh slezl skoro všude, dopoledne jsem ještě dolovala 4 kozáčky( do guláše ) ze sněhu, a odpo už po něm nebylo ani památky. Tak snad ještě bude hezky, jak slibujou.please smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (18.10.2009 19:56)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.