čtvrtek 2. května, 12:07 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evita
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Komule Davidova

Datum: 14.07.2009 16:53
 
dsc01934.jpg
Další fotografie:

Máto na zahradě komuli Davidovu? Kamarádka mi poslala fotky, a nedá mi to, abych se s vámi nepodělila (díky Dani...)- krásně kvete a je obsypaná motýly. Určitě si ji taky pořídím, jen ty motýly asi letos už nestihnu confused smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 16
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 16.05.2017 13:31
     

    U dcery komule vymrzla. Měla ji na střešní terase v obří nádobě, zapuštěné v zemi. Loni se krásně rozrostla a vykvetla, ale teď prý lámali suché větvičky, tak už ji vyhodili.

    Byla blbá zima a ještě horší jaro. Mně po nekolika letech zmrzla aloe, kterou jsem měla volně ve skleníku. Vždycky měla špatné jen nejspodnější listy, ale na jaře hned ožila a rostla jak o život (až moc, všude vylézaly odnože, takže možná ze země ještě něco vyleze), letos jsem vytáhla mrtvou celou růžici.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Komule Davidova

     
     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 16.05.2017 19:14
     

    Moje ginko takto dopadlo loni. Chvíli to trvalo, ale zvetilo se. Letos bylo šlehlé jenom trochu a částečně. Ale zato letos jsou dost špatné magnolie. Odkvetly dobře a listí pomrzlo dokonce dvakrát. A včera padaly kroupy a ty tomu také nepřidaly. To jaro je letos vážně divné nono smiley grinning smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Komule Davidova

    Datum: 16.05.2017 19:33
     
    dsc_0503.jpg
    Další fotografie:

    Mě komule krásně obrázela, pak ji hodně šlehl mráz, ale přežila to a krásně zelená. Jen bylo hodně černých listů, je to vidět na první fotce. Dost jich ale už opadalo.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 19.05.2017 20:47
     
    dsc00066 (2).jpg

    Tak mně komule taky přežila. Při mrazíku jsem na ni dala krabici a dobrý. Ale mám to takový dva chcípáčky.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Komule Davidova

    Datum: 19.05.2017 21:16
     

    Gábi oni se vážně rychle rozrůstají. Mám je čtvrtý rok a dnes už mají narašeno víc jak metr výšky. Byla jsem dnes na kafi u kamarádky a ta ji má o rok méně a má ji poloviční...

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 06.05.2018 13:34
     

    Tak letos se tváří komule, že je po ní? Mám ji dát ještě šanci? Nebo už je kaput?

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 06.05.2018 14:47
     

    Gabčo, dej jí ještě šanci. Já dvě loni vyhodila-ale vyhodila jsem je za plot, kde jsem je ještě dodatečně dala do země. Loni jsem myslela, že jsou kaput, letos se tam zelenají, úplně od země winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 06.05.2018 15:31
     

    gabčo, já je ustříhala k zemi, ještě ani lístek, je brzo. Uvidíš jak narostou, až Tě to bude mrzet.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.