pátek 3. května, 03:58 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada a květena
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evita
Status:
Výsledné hodnocení: 5

Komule Davidova

Datum: 14.07.2009 16:53
 
dsc01934.jpg
Další fotografie:

Máto na zahradě komuli Davidovu? Kamarádka mi poslala fotky, a nedá mi to, abych se s vámi nepodělila (díky Dani...)- krásně kvete a je obsypaná motýly. Určitě si ji taky pořídím, jen ty motýly asi letos už nestihnu confused smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 16
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 10.04.2015 18:30
     
    o740_1.jpg

    já si včera koupila tuto, má mít žlutý střed winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Komule Davidova

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 28.09.2015 18:51
     
    dsc_0131.jpg
    Další fotografie:

    Moje snacha má nádherné motýlí keře. Kupodivu se jim daří na svažité části zahrady, keře jsou určitě přes 2 metry vysoké a celé léto kvetly jak o život.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 29.09.2015 07:05
     
    dsc_0062.jpg
    Další fotografie:

    Na komuli jsem načapala dlouhozobku. winking smiley

    [cs.wikipedia.org]

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 29.09.2015 08:37
     
    dscf0153.jpg

    Ně kvete už jen žlutá, nějak jsem letos nefotila

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 29.09.2015 08:41
     

    Je krásná thumbs down Jajo, až budeš stříhat, vzpomeň si na mě please smiley . Už jsem 2x objednávala a ještě ji nemám, mají v tom binec, nejraději posílají fialkové grinning smiley . Jediná barva, která seděla, byla bílá winking smiley A kdy se vlastně stříhá?

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 29.09.2015 08:50
     

    já ji ostříhám vždycky na podzim, tahle žlutá dobře zakořeňuje, někdo tady už ji ode mě má. Šmiknu a pošlu, jen ji někde napíchej, nejlíp na místo kde ji chceš mít.

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 29.09.2015 11:40
     

    To budeš hodná, už se mně nechce objednávat žlutou a mít další fialkovou grinning smiley Nehodilo by seti něco ode mě? Já vím, že skoro všechno máš, ale třeba tě něco napadne winking smiley Hortenzie rostou krásně, dokonce jsou sytě zelené, spirea si takénestěžuje. Půda je tady hrozná, ale asi tím že je odpočinutá, tak vyhovuje. Nechceš poslat jiný druh ostružin? Mám dvojí, ranější a pozdnější, jedny s protáhlými plody, druhé s velkými kulatými smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 29.09.2015 13:03
     

    Iviku ostružin mám asi 3 nebo 4 druhy, já prostě za ty roky nahamounila úplně všechno co jsem mohla chtít. Někdy mi připadá, že jsem se zbláznila:-). Seš moc hodná. JJ chuděry hortenzky byly mučené dlouho v květníčkách na dvorku a o zálivce se jim jen zdálo. Proto u tebe budou spokojené a budou Ti dělat radost:-)

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 23.02.2016 19:35
     
    11037322_10203240331568664_7372243674903211320_n.jpg
    Další fotografie:

    Pro Amee, proč ,motýlí keř flower smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 23.02.2016 19:39
     

    [cs.wikipedia.org]

    Hmm a já blbec ji v létě zalívala, aby mi neuschla a ona má radši sucho. grinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 23.02.2016 19:41
     

    Gabčo, taky to teď čtu. Já ji nemám, ale snacha má asi 3 v různých barvách. Má je na strmém břehu pod terasou a velice se jim tam daří. Asi taky proto, že se tam voda nedrží, je to spíš suché.

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Komule Davidova

    Datum: 23.02.2016 19:46
     

    confused smileyteď čtu málo zálivky, jenže jak to udělat když mám vedle další kytí co zalévat musím:-( Kamarádka ji má u plotu, vůbec se o ni nestará a je obrovská se spoustou květů. Vloni na jaře ji fikla skoro u země a na podzim zas měla snad 2 metry...

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 23.02.2016 20:09
     

    Zalévej kýtí a ten zbytek vody, který se k ní dostane, jí neublíží winking smiley love smiley

     
  • Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 16.05.2017 08:53
     

    Tak jsem někde utěšovala, jak komule pozdě raší normálně, hihi, ale moje se nějak nehýbou asi budou KO. Letos je to jaro divné, už raší i velice pozdní a opatrné Jochovce a Komule stále nic.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Komule Davidova

    Datum: 16.05.2017 09:40
     

    Jajo, mně definitivně zdechla thumbs up

    A máš pravdu o divném jaru. Vistárie kvete, jak o život, ale listí téměř žádné a to první odejdou při mrazíkách květy. Tak to mě poser! confused smiley Nerozumím tomu. Hortenzie jsou na pokraji zdechnutí (macrophyly) dodnes se ani trošku nezvetily thumbs up Ginko nevím, jestli ještě obrazí, protože první puky sešlehl první mrazík, druhé puky druhý mrazík a teď se tváří mrtvě

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada a květena (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.