pátek 3. května, 06:33 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: cbob
Status: začátečník
Klikni pro filtrování

Ježíšek vs Santa

Datum: 28.11.2006 13:57
 
Anketa
U nás doma chodí..
Hlasovat mohou pouze registrovaní uživatelé.
V anketě již hlasovalo 32 uživatelů.
Ježíšek 31
 
97%
Santa Claus 0
 
0%
Děda Mráz 0
 
0%
Vánoce neslavíme 1
 
3%

Jaký máte názor na Vánoční běsnění?

A co u vás, slavíte Ježíška a nebo "červenou obludu" smiling smiley

 

Zajímavá stránka k tématu: 

[www.anti-santa.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 9 z 15
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 28.11.2008 12:37
     

    K nám chodí jedině Ježíšek. I když si občas o větve popíchá zadek.grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ježíšek vs Santa

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 28.11.2008 13:13
     

    Tak to vám dává asi to samý, co nám!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 28.11.2008 14:32
     
    santa.jpg
    Další fotografie:

    před čtrnácti dny v Maďarsku - Santové, muškáty a světýlka v jedné ulici grinning smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 28.11.2008 18:36
     

    Libi tak tam to dorazilo asi letos.Vše tam je laděno i se střechama červeně.

     
  • Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 29.11.2008 13:04
     

    Santu, ať si Amící (a další) strčí někam a necpou nám ho sem. Fakt mě děsně štve jak na nás ten Santa čumí ze všech reklam a výloh a ... prostě všude. angry smiley Koukala jsem do reklamních prospektů jednoho nově otevřeného obchodního centra a tam velká upoutávka, že v ty a ty dny bude v tom centru chodit Santa Claus! Chápete to někdo? confused smiley sad smiley angry smiley Ono je to možná i tím, že my Ježíška nemáme nijak zpodobněného... každý si ho představuje jinak. Tak je asi dost těžký instalovat jeho obrázky a pajďuláky namísto Santy. Nicméně, to už by zase nebyl ten správnej "tajemnej" Ježíšek...

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 29.11.2008 16:11
     

    Nathanello, mluvíš mi z duše!!! Jak mně přijdou směšní lezoucí Santové do ČESKÝCH oken!!!

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 29.11.2008 16:17
     

    Taky s tebou souhlasim Nath ale ono je fakt tezky zpodobnit toho jeziska....kazdy ma toho sveho dedouska nekde v hlave love smiley (teda u me to je aspon dedousek winking smiley ) a pri dnesni komerci to hold bez lakadel na lidi nejde sad smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 30.11.2008 19:08
     

    Doufám,že jednou budem svoji.V to doufám,protože vždy tady je něco s čím sympatizujeme Děduška marjoz jolku nam priňos,Santa ,Jezus Klaus {ve válce}.

     
  • Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 30.11.2008 19:15
     

    Suee, no vidíš, a já si ho představuju jako nějakýho malýho klučíka. Asi pro tu zdrobnělinu jména. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 01.12.2008 08:46
     

    Já si ho odjakživa představuji jako Večerníčka, nevím proč smiling smiley. No a starší syn měl kdysi jasno - Ježíšek, takže ježeček smiling smiley (Stano, tuším, že jste na tom podobně winking smiley grinning smiley ).

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 01.12.2008 14:20
     

    prvnáček od mé kámošky přišel ze školy s tím,že se celá třída nebaví s Filipem,bo jim tvrdil,že žádný Ježíšek není a dárky kupuje maminka.sad smiley už si ani nepamatuju,kdy to zjistili moji kluci,ale pořád vidím,jak po rozbalení dárků otevírali okno a volali ,děkujem Ježíšku.winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 01.12.2008 14:26
     

    lostris, pro mě to bylo hrozný rozčarování, když mi spolužačka řekla, že dárky kupují rodiče, byla jsem z toho moc zklamaná sad smiley. No a pak jsem se hrozně styděla, že já jim teda nic nekoupila grinning smiley a spoléhala jsem na Ježicha smiling smiley.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 01.12.2008 14:42
     

    mě šokla moje sestřenice,když jen tak mezi řečí utrousila,že by s bráchou měli prolézt skříně a podívat se,co dostanou na vánoce a já byla překvapená,že někomu ježíšek naježí už tak brzo.grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 01.12.2008 15:31
     

    Nikdy jsem neprolejzala, nebádala, nezkoumala, CHTĚLA jsem být překvapená a hlavně- NEUMÍM se tvářit překvapeně, když překvapená nejsem grinning smiley, by to prostě neprošlo - odhalila bych se smiling smiley.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Ježíšek vs Santa

    Datum: 01.12.2008 16:06
     

    Tak dárečky vždy přinášel Ježíšek.Já měla občas výjimku pokaždé vánoce jsem zapomněla něco v nějaké skříňi a holky dostaly vánoce i v Květnu.Ježíšek vždy neřekl kam to dává ,tak se nám to stávalo.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.