neděle 28. dubna, 14:44 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 20
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 17:21
     

    Lado, Word Art neužívám a nepamatuju si, jaký typ Office mám.... ale napadá mě podle popisu - v nástrojích WordArtu určit Pozice a/nebo Zalamovat text, (alternativa Obtékání textu, když se vkládají fotky do textu).

     

    Když jsou ikonky šedivé, je třeba na ten objekt kliknout (mít kolem nápisu ten čárkovaný rantl)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 19:16
     

    Hani to mi právě nejde..nelze to nijak přepnout, ono to bude někde ukryté, určitě tam kde to nehledám..spoustu věcí je tady trochu jinak a jinde než v předchozí verzi. To co potřebuju, to jsem si hned dohledala a v pohodě jsee si zvykla. Toto není tak akutní, tak nemám čas se v tom moc hrabat a ani mě to nebaví..po deseti minutách na to nadávám a prdím na to..V případě nutnosti použiju starou šablonu a přepíšu spodní text, ale to je vopruz...,ten se mi v šabloně automaticky upravuje při každé změně jinde... angry smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 20:44
     

    .....odbočí, máme nový PC a problém mám s fotkama z foťáku všude jinde OK, jen ve Weeku vzhůru nohama, proč confused smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 20:58
     

    jaký máš program na úpravu fotek? A máš už W10 nebo W8ku

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 21:13
     
    p2150260.jpg



    iriska napsal(a):

    jaký máš program na úpravu fotek? A máš už W10 nebo W8ku

    .......W 10, ale v e-mailu , nebo na FB to nedělá, jen tady jsou blbě, někdy je otáčím, ale většinou se na to vykašlu, ne a ne to trefit, je to nějaká blbost

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 21:27
     

    Kordulo, FB si to otáčí sám a tvůj prohlížeč fotek zřejmě taky. Jediné, co můžeš udělat, tak tu fotku v počítači jen znova uložíš a ona už bude zorientovaná správně.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 21:30
     

    když fotku otočíš, musíš ji uložit. Je tam myslím namalovaná disketa. Pak už se nebude otáčet.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 21:41
     
    p2150260.jpg
    Další fotografie:



    Majka napsal(a):

    Kordulo, FB si to otáčí sám a tvůj prohlížeč fotek zřejmě taky. Jediné, co můžeš udělat, tak tu fotku v počítači jen znova uložíš a ona už bude zorientovaná správně.

    ......zkusím to , při prohlížení je OK, jak dám fotku sem tak je otočená,...... tak jsem ji stáhla z fot. do PC a dělá to furt, aha dělají to ty , co jsou focené na výšku, prostě je to položí, ale jak říkám jen na weeku

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 21:47
     

    Kordul když je uložíš do PC a prohlížíš si je, vpravo hore máš tužku, s kterou opravuješ, je tam po pravé straně, že můžeš ořezávat,otáčet atd. Když to uděláš,musíš pak kliknout na disketu, která je hore na liště, aby se vše uložilo.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 22:54
     

    Neblbněte jí hlavu, fotky na vejšku se jí v pc zobrazují správně, program je při prohížení automaticky otáčí. Je třeba je jen znovu uložit, aby zůstaly ve správné poloze.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 16.02.2016 08:31
     
    p5240025.jpg
    Další fotografie:

    je zajímavé, že to dělají jen nové fotky a jen na weeku,.. jedu pryč, potom se na to znova mrknu a děkuji

     
  • Autor: naba
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 16.02.2016 09:50
     

    Já mám stejný poznatek, mám W10 od soboty, a nová stojatá fotka je na weku naležato, před tím W7 v pohodě.

    Zkusila jsem znovu fotku uložit a dobrý, díky za radu.

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 16.02.2016 19:29
     

    jenom zkouším, otočím, uložím a dobrý

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (16.02.2016 19:30)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 16.02.2016 19:53
     
    p2150254.jpg
    Další fotografie:

    Amee, v dokumentech je OK, nahraju ji sem a je naležato,... tak tento naležato znova uložím , srovnám a dám znova sem a je opět blbě angry smiley.prostě mě week fotky na výšky položí,.. ale jen ty nové fotky, po výměně PC... nechte to plavat

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (16.02.2016 20:48)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 16.02.2016 21:04
     

    Ty voe, Kordulo, když už jsi s tím točila, tak před uložením to musíš srovnat správně. Až pak to můžeš nahrát na week.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.