neděle 28. dubna, 07:56 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 20
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.04.2015 21:28
     

    Ejko podle toho co píšeš, bych tipoval, že se tablet připojuje stále na původní Wi-fi router. Ověř si připojení noťasu, a připojení od něj v tabletu "opiš". Ovšem jiná situace je, pokud jsi ve viditelné blízkosti routeru. Pokud by připojení fungovalo, je to starým připojením. Musela by si router, potažno zesilovač, s tabletem spárovat. Netuším ovšem, zda-li přidaný zesilovač má svoji vlastní IP adresu, nebo kopíruje tu původní z routeru. V každém případě bych v tabletu zkusil úplně nové připojení .....

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.04.2015 03:52
     

    Carlosi díky thumbs down thumbs down už jsem to zprovoznila a šlape to jako hodinky. flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.04.2015 13:33
     

    Ejko, řekni jak - pro případné další lidičky please smiley

     
  • Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.04.2015 14:15
     

    angry smiley tak už to opět na tabletu nefunguje... nevím kde je zakopanej pes...chjo...a mám další problém, když k tabletu pripojim flashku nebo fotek tak nikde nemůžu soubory uložené v danem mediu najít...me ten android zničí... drinking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 06:22
     

    Přes noc se mi zbláznil monitor a přenastavilo se rozlišení. Nemůžu přijít na to které je to správné, Poraďte SOS jde o starý monitor s úhlopříčkou 40 cm v palcích to nevím. grinning smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 08:29
     

    Jajo, u klasického monitoru by mohlo být nejlepší rozlišení 1024 × 768 pixelů.

    [windows.microsoft.com]

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 08:45
     

    Jáji, důsledek má vždycky svoji příčinu. Nikdy se nic samo od sebe ..... nono smiley nono smiley nono smiley ( grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley). Pravým klikem myši, grafické vlastnosti, nastavení velikosti pracovní plochy. Ovšem nezkoušej to na otevřeném souboru. Musíš klikat čistě na pracovní ploše. Jinak by sis rozvrtala otevřený soubor winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 08:53
     

    Ejko, stačí maličkost a nastavení změníš, aniž by sis to uvědomovala, nebo přála. Připojení zkus opět přenastavit jako posledně. U flashky mě to hlava nebere. Pokud se ti flashka zobrazí na tabletu jako úložiště (např. "C", nebo "B" či "D"), tak se ti tam musí po kliknutí rozbalit obsah. Android neandroid. Jen doufám, že ji přippojuješ přímo a ne přes kabel. Ne všechny kabely jsou totiž datové. Jsou totiž kabely pouze napájecí winking smiley.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 12:13
     

    Jáji, najdi si typ svého monitoru, jaké tam má být nativní rozlišení a pak ho nastav podle Carlose.

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 12:19
     

    kde se to nastavuje vím, ale nějak se mi nic nezdálo dost dobré, monitor je starožitnost:-) možná tak secese:-)

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 13:09
     

    Tak zkus secesní rozlišení grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 13:12
     

    No možná pravěk, nějak jsem to nastavila, docela to ujde:-).

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 15:57
     

    Jájo nekecej, tak starej nikdo není winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 20.05.2015 16:12
     

    Jojo mám kamenný monitor:-). Nastavila jsem to na1280x1024, zdí se mi písmo menší než jsem měla, ale ta ostatní nastavení se mi zdála ještě divnější.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 15.02.2016 13:30
     

    Poraďte prosím..v sedmičkách a nových ofisech nějak nemůžu použít WordArt tak, abych měla text poloprůsvitný před původním textem..A´t laboruju, jak laboruju, nemůžu najít kde si to změnit. Ta okénka - pozice textu jsou šedá neaktivní. Nenašla jsem kde to přepnout. Taky mi to vždy hodí před původní text nahoru vlevo přichycené k okrajům..Tam jsem teda ještě nehledala, jak to přichycení vypnout, ale předpokládám, že to bude také v té pozici..Nechci se moc hrabat v nastavení když nevím, abych si pak omylem něco někde nerozhodila důležitého..plno věcí tady ani nepoužívám..ty staré jsme měla zmáklé, co jsme potřebovala. Už jsem z toho vzteklá, ne a ne to najít..pokud někdo víte hoďte mi sem návod, kde mám hledat . Případně jinej fígl, jak dát text na text, písmena byla obrys které vyplním světlou barvou, průhledné s možností měnit velikost a pozici, natočení..Nemám žádnej spešl program a v tom WordArtu mi to plně stačí když občas potřebuju..díky ,díky..

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.