sobota 27. dubna, 17:06 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 20
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.02.2015 11:26
     

    dík flower smiley flower smiley flower smiley , možnosti jsem podrobně prohlédla,ale nikdo mě neřekl, že tam je posouvátko, že vidím sotva čtvrtinu stránky eye rolling smiley a prostě to zůstalo přede mnou skryto smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 26.02.2015 11:29
     

    Není zač. winking smiley Používám ho hodně a v novém jsem taky ze začátku maturovala.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.03.2015 20:23
     

    Pro otevření souboru typu PDF potřebujete aplikaci Adobe Acrobat Reader, kterou si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat po

    ...psala jsem ČSSZ a přišla odpoveď a je tam i tohle, co s tím please smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.03.2015 20:26
     

    Kordulo, pravděpodobně ho máš normálně nainstalovaný. Zkus ten soubor otevřít a tohle ignoruj.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.03.2015 21:00
     



    Majka napsal(a):

    Kordulo, pravděpodobně ho máš normálně nainstalovaný. Zkus ten soubor otevřít a tohle ignoruj.

    .......Děkuji, odpovědi stejně nerozumím, cukají se mě to poslat, mají všechny potřebné dokumenty sad smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.03.2015 22:42
     

    Ježiš, prostě to, co ti poslali, jednoduše zkus otevřít a uvidíš, jestli potřebuješ doinstalovat Adobe Acrobat. Neznám nikoho, kdo by neměl nainstalovaný program pro otvírání PDF. Ale můžeš být výjimka.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.03.2015 22:44
     

    Zkus otevřít tohle [www.mestobechyne.cz]

    Jestli to jde, tak nic instalovat nemusíš.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.03.2015 12:07
     



    Majka napsal(a):

    Zkus otevřít tohle [www.mestobechyne.cz]

    Jestli to jde, tak nic instalovat nemusíš.

    .......děkuji, jde to flower smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 03.03.2015 12:30
     

    Kordul, jaký máš přesně problém? Nejde Ti otevřít příloha? Přímo v mailu určitě přílohy neotvírej (bezpečnost), je lepší stáhnout si je na disk, třeba do Dokumentů.

     

    kordula napsal(a):

    Pro otevření souboru typu PDF potřebujete aplikaci Adobe Acrobat Reader, kterou si můžete zdarma stáhnout a nainstalovat po

    ...psala jsem ČSSZ a přišla odpoveď a je tam i tohle, co s tím please smiley

     
  • Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.03.2015 15:47
     

    Potřebuji poradit, mám externí HDD,na kterém mám nějaké soubory. Kamarád mi na něj bude dávat nějaké filmy a mě by zajímalo, jestli lze nějak ty soubory "zamknout" aby je nemohl otevřít ? Děkuji za rady. flower smiley 

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.03.2015 17:54
     

    To bych také ráda věděla. confused smiley

    Ale, jestli máš dost velkou flešku, stáhni si soubory na ní a z HDD vymaž po dobu, kdy budeš mít HDD mimo svůj dosah a až se ti vrátí, dej si soubory zpět. Asi tak bych to řešila

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.03.2015 18:24
     
     
  • Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 21.03.2015 20:26
     



    Janina44 napsal(a):

    [www.slunecnice.cz] winking smiley

     

    thumbs down díky Jani, to je přesně ončo flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 22.03.2015 07:36
     

    Také děkuji moc flower smiley

     
  • Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 02.04.2015 20:02
     

    Mám následující problém - dům mám pokrytý wi-fi signálem z routeru, v obýváku byl signál slabší, tak jsem si koupila zesilovač, nainstalovala a nastal problém: notebook mi krásně chytá signál z tohoto zesilovače, ale tablet ani ťuk - stále je ve stavu ...ověřování...načítání IP adresy... Nevíte někdo, kde by mohl být zakopaný pes? please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.