neděle 28. dubna, 12:32 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Didi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Ja a pocitac (help!)

Datum: 21.01.2011 12:49
 

Mohlo by se zdat, ze jsem tuto diskuzi zalozila kvuli jednomu sebestrednemu a namyslenemu Vsevedovi, ale neni tomu tak. Myslim, ze by dobre mohla poslouzit tem, kteri momentalne zapasi s nejakym problemem. Zde se vzdycky najde nejaka chytra (myslim doopravdy chytra) dobra duse, ktera poradi.

 

Nepocitam se sice mezi ne, ale presto sem vlozim jednu radu, jelikoz si myslim, ze kdyz uz tuto funkci umi jiz nekolik let pouzivat i muj 9 lety syn, snad se ji nauci i jini. Ackoliv jsem presvedcena, ze minimalne 99% zdejsiho osazenstava o ni vi. Nebo jen 96%?winking smiley

_________________________________________________________________________________________________________

Po označení můžeme začít kopírovat. Kopírovat pomocí klávesové zkratky CTRL + C nebo kliknutím na pravé tlačítko myši, kdy z nabídkového okna odkliknutím příkaz KOPÍROVAT

Pak už stačí vybrat místo, na kterém kopii umístíme, a do toho místa ji vložíme klávesovou zkratkou CTRL + V. Nebo kliknutím na pravé tlačítko myši a z nabídkového okna odkliknutím příkazu Vložit

 



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 29.08.2014 09:00
     

    Mám ho doma, a když to tak čtu, tak mám v poslední době pocit, že je to nějaký pomalý. A dnes po mně chtěli vyplnit anketu grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Ja a pocitac (help!)

     
     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 29.08.2014 09:05
     

    Já ho mám ku.va pomalý, něco si šmidlá a šmidlá a prd z toho, kolikrát ještě hláška, že se nezdařilo načíst stránku. Myslela jsem že mám něco s PC tak jsem spustila antivir, vše vyčistila, no co se dalo jsem zkusila a nezrychlil se ani omylem. Ze zoufalství jsem zkusila tu Mozilu a ta je proti němu jak vítr , tak to počítačem asi nebude.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 29.08.2014 11:04
     

    Taky ho mám poslední dobou pomalý na většině stránek. Nevím, co se děje confused smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 29.08.2014 11:05
     

    Nejdřív jsem nadávala na UPC, ale jimi to není

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 29.08.2014 11:05
     

    Tak to bude asi všeobecné, vím , že i Janinka přeinstalovávala Google. Ach jo mě se ta Mozila nelíbí :-(

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 29.08.2014 20:21
     

    Tak od rána mi šla jen Mozila Googlechrome stávkoval. A teď je to zase naopak Google jde jak víno a mozila se ani neotevře:-(. Závada bude na mém přijímači asi angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 30.08.2014 15:36
     

    Dnes mi jde dobře, na to, že je víkend

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 10.09.2014 19:48
     

    Holky jak se dělá print Screen obrazovky, nebo jak se to jmenuje. Prostě potřebuju vždy v daném okamžiku to co je na obrazovce uložit, jde to?

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 10.09.2014 19:55
     

    jj zmáčkněš PrtSc a na ploše si udělám nový dokument a tam to vložím. Ani nevím jestli to dělám správně, ale jde to tak:-)

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 10.09.2014 21:04
     

    Jestli chceš jen to, co máš aktuálně v nějakém programu (okně), klikni Alt+PrtScr, pak vlož do dokumentu nebo malování Ctrl+V. Chceš-li celou obrazovku, klikni PrtCsr nebo Ctrl+PrtScr.

    Amee napsal(a):

    Holky jak se dělá print Screen obrazovky, nebo jak se to jmenuje. Prostě potřebuju vždy v daném okamžiku to co je na obrazovce uložit, jde to?

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 10.09.2014 21:33
     

    Asi jsem blbá, ale nerozumím tomu. Zmáčknu printscreen (tlačítko na klávesnici) a nic se neděje. Nic se neobjeví. Polopaticky prosím.grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 10.09.2014 21:37
     

    Však jo nic se neděje, pak to nic vlož do nového souboru

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 10.09.2014 21:41
     

    Dobře jájo a jak to tam vložím, zase zmáčknu printscreen nebo jak to vložím, to mi není jasné

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 10.09.2014 21:42
     

    Je to podobné, jako když kopírruješ, jenom místo Ctrl+C zmáčkneš buď PrtScr nebo Alt+PrtScr, pak si otevřeš word nebo excel nebo malování a vložíš Ctrl+V.

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Ja a pocitac (help!)

    Datum: 10.09.2014 21:45
     

    Když chceš kopírovat víc screenů, musíš si třeba ve wordu odřádkovat = enter a znovu vložit, ap.

    Tip pro Tebe: jestli nechceš, aby všichni viděli, co máš otevřeno na spodní liště, na ploše atd., tak použij Alt+PrtScr.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.