čtvrtek 2. května, 02:40 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Vistárie

Datum: 29.04.2009 13:50
 
_mg_3957.jpg
Další fotografie:

Já vím, že jsem asi jediná nebo jedna z mála, kdo ji mají již do květu, ale stále doufám, že nás bude časem víc.

Ta na baráku je v plném květu. Bohužel je jí půlka, protože, jak jsem už někde psala, podařilo se jí vytrhat šrouby, na kterých byla přidělaná karisíť na zeď a tak jsme jí museli upicnout a zhotovit nový, víc odolný upínací systěm....

Vistárie na pergole je rozvitá tak napůl, ale protože budu že nebudu, neuvidím jí v plném květu



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 21
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 15.04.2012 20:56
     

    Kájo, je nádherná thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Vistárie

     
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 15.04.2012 22:52
     

    díky .. love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 21.04.2012 13:02
     

    ... ty máš tu zahradu snad nafukovací a v zemi nějaké kouzlo! Měla jsem vistárii koupenou, krásnou a drahou, zmrzla hned první zimu eye rolling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 21.04.2012 13:39
     



    kordula napsal(a):

    ... ty máš tu zahradu snad nafukovací a v zemi nějaké kouzlo! Měla jsem vistárii koupenou, krásnou a drahou, zmrzla hned první zimu eye rolling smiley

    Aleno, mám dvě. Jednu na domě, tu hřeje zeď domu a druhou v průvanu, na pergole. Taky bych ti jí namnožila, ale bude trvat hodně let, než pokvete . Tu na barák jsem si připlatila a koupila velkou, s jedním květem. Hned jsem viděla, jaká bude (štítkům moc nevěřím), ale hlavně příští rok kvetla normálně a od té doby kvete stále. Děvčata, co u mne byly, viděly, jak je na pergole ohromná a neskromě řeknu, že i krásná stydlin smiley grinning smiley Ta na domě je na kari síti a už dokázala utrhnout ze zdi 8mm silné vruty, jako párátka, kterou byla kari síť přidělaná. JS musel dávat kotvy, jako na něco extra těžkého. Má potvora ohromnou sílu

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 21.04.2012 14:00
     

    musím potvrdit , co píše Drahuška .. z odkopku trvá dlouho než kvete . ony to ani nejsou odkopky , ale zakořeněné šlahouny .. ta naše potvora roztáhla a vyrvala šprycle od plotku , který lemuje pergolu .pak vlevo vlezla na půdu a tam narostla ještě několik metrů - než si mladí všimli kde ji mají .. ve štítu byly desky s mezerama - tenkrát .. grinning smiley spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kaaj (13.03.2013 06:14)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 02.05.2012 21:05
     

    Letos dostaly vistárky pěkně zabrat. Měly spoustu pupenů, ale byly zmrzlé, coř nebylo na první pohled vidět.. Ta na domě je ze 2/3 mrtvá a na pergole skoro to samé... Jasně, že to rozdýchají, ale v takovém stavu jsem je za celá ta leta neměla. ani nepokvetou, jak jsou poničené sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 02.05.2012 21:24
     

    Drahu , to mě je líto, byly a zase budou nádherné. Mě zmrzla polovina cedru himalájského, všechno co čouhalo za sněhu , vůbec nic nevyhrží , ale to co zbylo vesele raší nono smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 02.05.2012 21:29
     

    Hnusný holomrazy se podepsaly na všem! Grrrrr angry smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 02.05.2012 21:34
     

    tak dnes tu Drahuško byla dcera - říkala , že vistárka nezmrzla , ale květů má jen pár. no ještě uvidím co ta moje menší . zdá se , že tam nějaké pupeny jsou .no fakt ta zima byla sviňská . confused smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 02.05.2012 21:37
     

    Mně trochu pomrzla, ale obráží, tak snad to zvládne a přežije.

    Horší je to s růží z Jericha, ta vypadá, že má definitivně dost. Koukala jsem dnes, že jí budu muset ořezat mrtvé výhony, a ona nemá živý žádný!

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 02.05.2012 21:59
     

    No vidíš, ty jsou obě, jako živel thumbs down

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 02.05.2012 22:29
     

    Moje to taky odskákala.Raší, ale jen tak sem tam odspodu. Mám mladou, ještě nekvetla, myslela jsem, že by letos mohla ukázat jak ji to sluší a ono prd. Budu ji muset pořádně prostříhnout. V zásadě pojede od začátku. sad smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 03.05.2012 20:11
     

    mladý si ji koupili u Písaře a vypadá to, že je kaput....zatím žádný náznak života. sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 24.05.2012 14:16
     
    dpp_0136.jpg

    Ta moje chudinka pomrzlá se tááák snaží love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Vistárie

    Datum: 27.05.2012 20:16
     



    drahus napsal(a):

    Ta moje chudinka pomrzlá se tááák snaží love smiley

    ...... co to je , snad nekvete, to asi špatně vidím confused smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.