pondělí 29. dubna, 03:49 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Drbeme přes plot

Datum: 17.04.2013 07:33
 

Tak tu máte, holky kytičkářky, diskuzi tzv. plkací. Založila jsem ji na žádost jedné z vás, aby se zbytečně nezanášela konkrétní témata. Tady si můžete pokecat do alalujá. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 14
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.08.2014 23:46
     

    Ahoj holky, zitra maji v Lidlu tyhle nuzky [www.lidl.cz]

    Neznate je? Nemam zkusenosti s zadnyma, takze nevim, na co davat pozor. Ted jsem jenom porovnavala nejake modely u Mountfieldu a vetsinou maji nizsi vahu, ale mensi vykon, kratsi listu, apod...

    Co myslite? please smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Drbeme přes plot

     
     
  • Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 00:37
     

    Taky po nich koukám. Ale z Mounfieldu nic nekupuj. Soused mi vykládal, že to jsou jen hračky na efekt. Koupili tam před lety traktůrek, byla to jen forová hračka, co ji víc spravoval než s ní sekal. Tenké plechy, slabé osy, mizerný měkký materiál.

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 06:11
     

    mně teda sekačka z M seká cca 10 let a ok, pouze běžná údržba

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 08:18
     

    Taky mi Mtf neni moc sympaticky. To spis uz Hecht, mame od nich sekacku. Koukam, ze maji srovnatelne parametry s tim z Lidlu, treba tento: [www.zahradahrou.cz]

    Tak ja nevim...

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 10:41
     

    Taky vaše děti "jedou" v Loom Bands??? eye popping smiley

    [www.lucerny.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 11:07
     

    U nás už je to naštěstí pryč, byla to smršť. Ono to začne zase se školou. Pletla, musela jsem plést i já, ale nenosím:-), to mě nedonutili.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 11:17
     

    jájo, když v tom přišla kolegyně, koukala jsem na ni jak na blázna smiling smiley, ke kostýmku se to třeba fakt moc nehodí. Ale pak přišla jedna nóbl dáma, ověšená zlatem, na ruce tenhle gumičkový náramek s výrazem... to víte, vnoučata love smiley winking smiley , tak jsem si říkala, že furt lepší, aby motali náramky, než se motali po pivu smiling smiley, takže to nosím už taky... Mám je v několika provedeních. A lidi, to vám je takovej klid, když pletou love smiley thumbs down

    Babičku to taky nemine, nikoliv pletení, ale nošení, už pro ni vyráběli něco včera. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (28.08.2014 11:18)
     
  • Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 11:54
     

    To pletení mě baví, ale co pak s tím?? No gumiček budeme mít až do smrti, můžem gumičkovat pytlíky do mrazáku jak vzteklí :-).

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 12:17
     

    no pak se tím právě musíš ozdobit smiling smiley, a nebo ozdobit všechny kolem smiling smiley smiling smiley... kolegně dcera vyrábí jak vzteklá, tak ona to nosí do práce ženským taky jako vzteklá smiling smiley, co by člověk neudělal dětem pro radost winking smiley . furt lepší, než aby čuměli do tabletů nebo se hádali. thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 12:32
     

    JJ to je jasný, a pocvičej si prstíky, aby byli šikovnější, mají dnes tak málo motorického cvičení.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 12:33
     

    jájo smiling smiley, včera jsem jim říkala, jak je to dobré na jemnou motoriku a když jsem to říkala potřetí (nevědomky), tak už kroutili očima grinning smiley.

     
  • Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 12:54
     

    Hiii nojo no stárnem a opakujem se:-). Jak mě to štvalo na babičce:-)

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 13:09
     

    Hele, já se kolikrát slyším a v půlce věty přestanu, bo slyším svou matku!!! eye rolling smiley stydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 13:56
     

    Betas, z Lidla bych se nebála něco koupit. Když to bude šunt, nedělají myslím kůžičky při reklamaci.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.08.2014 13:57
     

    Náramky se pletly celé prázdniny. Holky jedou, jak fretky grinning smiley Aspoň se zabaví thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.