pondělí 29. dubna, 09:44 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

Drbeme přes plot

Datum: 17.04.2013 07:33
 

Tak tu máte, holky kytičkářky, diskuzi tzv. plkací. Založila jsem ji na žádost jedné z vás, aby se zbytečně nezanášela konkrétní témata. Tady si můžete pokecat do alalujá. winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 14
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 20:46
     

    Holky díky....právě že se mi hosty taky hrozně líbí (do loňska bych si myslela,že "hosta" je nějaká nadávka stydlin smiley )...takže určitě vyzkouším.....Horší je že zjišťuju, že bych na kytičky potřebovala nějakej zvláštní fond nebo další výplatu spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Drbeme přes plot

     
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 20:50
     



    1romca11 napsal(a):

    Holky díky....právě že se mi hosty taky hrozně líbí (do loňska bych si myslela,že "hosta" je nějaká nadávka stydlin smiley )...takže určitě vyzkouším.....Horší je že zjišťuju, že bych na kytičky potřebovala nějakej zvláštní fond nebo další výplatu spinning smiley sticking its tongue out

    Romi na to si zvykneš.

    Nebudou hadříky, ani botičky, budou už jenom kytičky. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 21:04
     
    p6240094.jpg

    ... hosta u kamarádky

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 21:10
     

    eye popping smiley eye popping smiley teda takovej list jsem snad ještě neviděla!! nádhera!

    kordula napsal(a):

    ... hosta u kamarádky

     
  • Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 21:14
     

    Moje bílozelené hosty(jméno nevím) jsou také celý den na sluníčku a v pohodě. 6luté se mně ale pálí, potřebují polostín. Takže je to různé. Stejné je to s heucherama. některé jsou krásné právě na sluníčku, jiné potřebují přistínění. Já mám hosty a heuchery blízko sebe, místo je pěkné i v zimě, kdy hosty nejsou vidět winking smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 21:22
     

    Jůůů já to snad - ač neznalá - trefila, hosta Ann Kulpa je podle obrázku zeleno bílá....a heucheru mám objednanou Melting Fire, právě píší, že se jí daří na sluníčku, dám je k sobě! Holky já se už tak těším na jaro....jsem asi praštěná, ale nemůžu si pomoct grinning smiley

    ivik11 napsal(a):

    Moje bílozelené hosty(jméno nevím) jsou také celý den na sluníčku a v pohodě. 6luté se mně ale pálí, potřebují polostín. Takže je to různé. Stejné je to s heucherama. některé jsou krásné právě na sluníčku, jiné potřebují přistínění. Já mám hosty a heuchery blízko sebe, místo je pěkné i v zimě, kdy hosty nejsou vidět winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 27.02.2016 21:50
     
    p9050063.jpg

    soused podle plotu vykácel stromy, tak nebude stín nikde angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2016 09:15
     

    Ali, to vypadá úžasně, letos už se kytky budou stínit samy smiling smiley Už loni to bylo parádně zapojené, letos to ještě zhoustne. A ty tam máš prakticky skoro všechno, co má rádo sluníčko. Z které strany soused kácel? Aspoň ti ty jeho stromy nebudou brát vláhu grinning smiley Hlavně že zůstanou stromy u silnice smiling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2016 09:54
     
    p6260181.jpg

    Ivo děkuji, ten soused jak mě od nich teče potok, ony ty stromy moc stínu neudělaly, ale je vykácený i kus lesa, to mě štve víc, tady to je vidět

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2016 10:02
     

    Krdulko, ty máš tu zahradu krásnou. A taky pěkně rozlehlou. Musí to být krása, když si dáš kafíčko a kocháš se pohledem na ty úžasné hortenzie. flower smiley

     
  • Autor: 1romca11
    Status:

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2016 10:53
     

    Kordulko sledovala jsem, jak si zahrádku rozšiřovala a měnila v diskusi "před, při a po"...Smekám před Tebou až k zemi, co jsi dokázala vybudovat, máš to nádherné flower smiley !!

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2016 11:27
     

    holky děkuji, ale to jen tak vypadá stydlin smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2016 11:42
     

    Ale jo, máš to pěkný thumbs down No a s hostama moc nekamarádím, protože chutnají slimákům a některý rok to neuhlídám a pak mají pár okousaných listů sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2016 12:03
     

    Pinko máš pravdu, ale je zajímavé, že slimák na některé nejde

    Romčo, když už si prohlížíš zahrady " před a po ", viděla jsi Budulovic ?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Drbeme přes plot

    Datum: 28.02.2016 12:18
     

    a mrkněte se mě do kuchyně, čas letí please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.