sobota 27. dubna, 13:25 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Dekorativní kameny

Datum: 21.04.2007 22:08
 

Kde sháníte kameny do vašich skalek a záhonů? Já pořád toužímpo nějakých světlých a oblých, aby se to trochu hodilo k bílým kamenům, které máme kolem domu...

Dneska jsem našla toto:

[eshop.bobr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 17
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 18:16
     


    danypv napsal(a):

    Holky, krásný věci tvoříte thumbs down , musím si to tady pořádně pročíst.

    Náhodou jsem narazila na inspiraci na lavičku (je neprodejná), no a jako lavičkového maniaka mě to popadlo. Nápad výborný, jen si pořádně vybrat a dopravit to do zahrady, ale tahle nebyla veliká, odhaduju tak 120 délka a 50-60 výška, to by dva chlapi určitě lehce utáhli a instalovali. Cenu tenhle prodejce ještě nevěděl. Bylo to jen maličké zákoutí s nabídkou šutrů v uhelných skladech. Ještě ji ani nestačili pěkně srovnat.

    Dany. tak toto 2 chlapi na 100% neuzvednou, na to zapomeň. Jen ten horní kámen má minimálně 200 Kg....ale je to zajímavé...

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dekorativní kameny

     
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 18:20
     

    Jsem téhož názoru jako Marjanka. Já jsem zase ulítlá na šlapáky zapuštěné v trávě a na schůdky, takže já bych je využila tak.grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 20:01
     

    Marjanko, thumbs down.

    V dobrém závidím. Můj chlap na tohle není a já sama se do toho nepustím. Pořád je spoustu věcí, které mají u nedodělaného baráku přednost.

    Zrovna teď řeším, kam dám na okno truhlíky na kytky. Nemáme parapety, protože se b budoucnu počítá se zateplením.

    A prostor na ně je hrozně malý ( úzký ). když to chlapovi říkám, tak mi jen odpoví. " Tvoje starosti bych chtěl mít !" confused smiley Tak asi tak.

    Nejhorší je, že já jsem děsnej technickej antitalent, jinak bych si to už sama vyřešila.

     

    Jo, 555, zapuštěný šlapáky v trávě, to je taky můj sen......... love smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 20:26
     


    gabca napsal(a):

    Marjanko, thumbs down.

    V dobrém závidím. Můj chlap na tohle není a já sama se do toho nepustím. Pořád je spoustu věcí, které mají u nedodělaného baráku přednost.

    Zrovna teď řeším, kam dám na okno truhlíky na kytky. Nemáme parapety, protože se b budoucnu počítá se zateplením.

    A prostor na ně je hrozně malý ( úzký ). když to chlapovi říkám, tak mi jen odpoví. " Tvoje starosti bych chtěl mít !" confused smiley Tak asi tak.

    Nejhorší je, že já jsem děsnej technickej antitalent, jinak bych si to už sama vyřešila.

     

    Jo, 555, zapuštěný šlapáky v trávě, to je taky můj sen......... love smiley

    Když já mám hrozně hodného chlapa... love smiley. A parapety mám naštěstí celkem široké, tak že truhlíky se mi tam vlezou...Už se těším, až budu sázet.

    Jinak děkuji tady všem děvčatům za chválu a psychickou podporu, snad to zvládnem...kdyby bylo alespoň trochu víc času ( a hlavně peněz grinning smiley). No ale zase když je peněz míň, člověk má o to větší radost, když si přikoupí byť 1 kytičku...I když dnes jsem utratila majlant...nebo lépe řečeno všechno, co jsem měla... sad smiley grinning smiley.

    A s tím chlapem Ti poradím: Řekni tomu Tvému, že sis zajistila nějakého odborníka, který Ti ty parapety předělá ( a vymysli si nějakou přemrštěnou cenu). Někteří chlapi na to reagují tak, že se naštvou a v rámci úspor to udělají sami a polacinu grinning smiley.

    grinning smiley. Já to tak sice nedělám, ale vím, že ve spoustě domácností to tak funguje... spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 20:29
     

    Hmm, tak to přesně vím, co by mi na to řekl:

    " Když na to máš, tak si to dej klidně udělat! "

    A jsem tam, kde jsem byla. grinning smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.03.2012 20:37
     


    gabca napsal(a):

    Hmm, tak to přesně vím, co by mi na to řekl:

    " Když na to máš, tak si to dej klidně udělat! "

    A jsem tam, kde jsem byla. grinning smiley

    No to teda néééé... to mu musíš naznačit, že to bude platit on.... grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 20.03.2012 22:03
     

    Tak jsme s kamením zase kousíček poposkočili, ovšem připadá mi to, že ty kameny jsou čím dál horší...vůbec to do sebe nezapadá a každý kámen nám přejde rukama několikrát...ale už jsme ve 3.zatáčce a pak už jenom kousek rovinka a je to winking smiley.

    Dnes jsem si od přítele vyslechla, že pokud si ještě někdy něco takového vymyslím, tak že to udělá z ytongu a ty šutry tam udělá ze sádry, nebo že ytong nastříká variopaintem... grinning smiley grinning smiley grinning smiley, a bude prý po prdeli.... grinning smiley

     
  • Autor: peefko
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 20.03.2012 22:11
     

    Marjanko, moc pekně budujete thumbs down. Těším se na další fotky.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.03.2012 09:39
     

    Dívám se na ty šutry a bolí mě z toho ruce i záda! winking smiley Je to krásné, ale je s tím velká dřina.

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.03.2012 18:41
     

    Děvčata, snad mi to budete věřit, ale já jsem zbitá jak pes... thumbs up . Věřte, že už ani nemám sílu vzít do ruky foťák...

    Včera večer jsme se dozvěděli, že na firmě nepůjde od 8 hod. ráno elektrika, tak jsme jeli do práce už v 5 ráno, aby jsme stihli vychhystat objednávky, neb k tomu potřebujeme počítače. Stihli jsme to a v 9 ráno jsme byli už doma. Ještě jsem vyřídila z domu nějaké firemní věci , dali jsme kafe a šli jsme na věc...

    Po zralé úvaze, že už skutečně nemůžeme jsem zapnula gril, hodila na něj masíčko, které jsem ošidila posledním zbytkem nějaké směsi koření, které jsem doma našla a ještě jsem měla odvahu otevřít k tomu poslední sedmičku bílého vína, která se styděla ve špajzu už půl roku drinking smiley .

    Teď jsme sedření, nažraní, ale máme dobrý pocit, že jsme zase pokročili.

    Všechno to musíme zvládnout do příštího úterka, neb už musíme chystat zboží na výstavu a celý příští víkend budu stát v prodejním stánku jak pako s blbým pocitem, že na zahradě by nám bylo líp...

    Už se těším, až to bude hotové a osázené.

    Dnes jsem do toho menšího oblouku navezla hlínu a osadili jsme tam jeden obrovský šutr, který jsme kolem celé chalupy přivezli na rudlu. Aby hlína trochu víc "sedla", tak jsme to ušlapali a pokropili vodou ( samozřejmě i ty kameny.). K mému překvapení kameny majjí úplně jinou barvu, než jsem si myslela ( vybírali jsme tam ty tmavší). Jsou třeba šedé a mají na sobě žluté nebo červené žíly....bude to jak cigánská bouda grinning smiley ...ale vytvořila to příroda, tak mě to nemrzí. smiling smiley ..

    Nevím, jak pokročíme zítra, budeme v práci delší dobu, ale snad ještě něco uděláme...Pak dám foto-hned, jak na tom bude něco k vidění flower smiley

     
  • Autor: Rhea
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.03.2012 18:56
     

    Marjanko, musíte být děsně zmožení, ale budete to mít u posezení parádní. U nás bych na takovou práci nikoho neukecala, tak se budu u vás kochat .

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.03.2012 19:06
     



    Rhea napsal(a):

    Marjanko, musíte být děsně zmožení, ale budete to mít u posezení parádní. U nás bych na takovou práci nikoho neukecala, tak se budu u vás kochat .

     

    Díky za podporu....zmožení teda jsme...a jak !!!!! thumbs up

     
  • Autor: Rhea
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.03.2012 19:21
     

    Moc se těším na fotky smiling smiley

     
  • Autor: Marjanka
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.03.2012 19:38
     



    Rhea napsal(a):

    Moc se těším na fotky smiling smiley

    Budou !!! Vydržať !!! grinning smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 22.03.2012 07:41
     

    Jééééé to bude pěkné dílko. Taky už jsem moc nedočkavá a těším se na fotky. Jak detaily, tak celkový pohled.

    Tělo vás přestane bolet a zůstane pocit z dobře vykonané práce........a potom ta pohodička vidět tu krásu, jak to postupně zarůstá love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.