úterý 30. dubna, 02:15 Svátek má Blahoslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Dekorativní kameny

Datum: 21.04.2007 22:08
 

Kde sháníte kameny do vašich skalek a záhonů? Já pořád toužímpo nějakých světlých a oblých, aby se to trochu hodilo k bílým kamenům, které máme kolem domu...

Dneska jsem našla toto:

[eshop.bobr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 17
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.04.2009 20:23
     

    Všechny jsem tam nedala jen ty první tři, ale mít víc místa v kufru tak je mám doma všechny. smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dekorativní kameny

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 01.05.2009 20:26
     


    anina.sustekova napsal(a):

     

    no našli ste krásne inšpiráciethumbs down thumbs down ,len ešte nájsť toho milionára,ale chcela by som to stihnuť ešte v tomto životegrinning smiley grinning smiley

    anino grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 20.05.2009 16:40
     
    kameny.jpg

    Už dlouho sem nepřidal nikdo žádnej šutr tak já se toho teda ujmu. Tuhle zvláštní dekoraci jsem vyfotila v zahradě základní školy ve Žďáře na Sázavou.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.05.2009 14:53
     
    dsc_0153.jpg
    Další fotografie:

    Tyhle kameny jsou sice dekorativní spíš tak přírodně, ale hezké jsou (vzpomínka na Madeiru). Věra

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 12.06.2009 20:51
     
    kameny.jpg
    Další fotografie:

    Není to sice moje výroba, ale je to roztomilé. Před a po.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.06.2009 16:21
     

    SImi ty berusky jsou thumbs down thumbs down Nase Beruska si jich asi jeste nevsimla winking smiley

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 21.06.2009 17:14
     

    Suee, vypadá to, že je Beruška fakt ještě neviděla.

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 23.06.2009 17:42
     

    Holky já jsem je náhodou viděla, ale styděla jsem se napsat, že jsou úžasný stydlin smiley love smiley love smiley love smiley love smiley thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 31.08.2009 14:39
     
    p6150048.jpg
    Další fotografie:

    Rozproudila se tu diskuze o šutřících v úplně jiné diskuzi, kde jsem slíbila nafotit moje památeční kameny z cest. Dávám je tedy sem, aby byly v diskuzi k tomu určené.

    1. ty skvrnité kameny různých odstínů jsou z Korsiky, mořská panna samozřejmě z Kodaně

    2. vzadu kámen s modrým kosatcem (ubrousková technika) opět z Korsiky, vpředu pták kiwi ze Zélandu a tuleni z Norska

    3. vzadu pomalovaný kámen koupený na Křivoklátě

    4. opět ubrouskovou technikou vyvedená kachnička, kámen porostlý mechy je z Norska

    5. polorozvitá šiška je z Chorvatska (kupodivu doma v teple nerozvila celá) a ten hnědý plod je z Dominikánské rep.

    ze stromu, z jehož pryskyřice se utvářel jantar, který ale není v moři jako na Baltu, lae dobývá se v dolech v podzemí

     

    Tak takhle vypadá můj "parádní skleník" v obýváku grinning smiley .

     

     

    Věra

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 31.08.2009 15:49
     

    simi, spike, jsou thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 31.08.2009 15:54
     
    dsc_0233.jpg

    Na ty berušky jsem úplně zapomněla, když jsem s vnučkami malovala v neděli na kameny z Chorvatska. Braly jsme inspiraci z kamenů, keteré jsme potkaly ve výloze v Krumlově. Tak příště budou samé berušky nebo mandelinky.winking smiley Věra

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 31.08.2009 16:01
     

    nóóóóó,to je teda bomba. thumbs down thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 02.09.2009 10:10
     

    Měli vtipný a jednoduchý nápad u Bati, že. Mně to taky hned padlo do oka, mnohem víc než nějaká dokonalá uhlazená a hromadně vyrobená rádoby reklama na léto. Nejdřív jsem si myslela, že si letní motivy přece vymyslím sama, ale pak jsem to radši vyfotila, doma vytiskla a holky podle toho malovaly na kameny. Bezva zábava na prázdninové odpoledne. Věra

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.11.2009 07:53
     
    hpim1936.jpg

    Nevěděla jsem do kterého vlákna to vložit, ale nutně "musím" tu dřinu "prodat". Na "tajném místě" u pole u naší zahrádky jsem objevila pár šlapáků. Postupně jsem přemluvila vždycky nějakého chlapa, aby mi pomohl s nějakým "kamínkem" (o váze cca 80-100 kg). Postupně se mi podařilo je shromáždit a včera jsme je ukládali do země. Likvidujeme totiž následky rozježděné zahrady náklaďákama (stěvěli nám pergolu a musel se odbagrovat terén - 12,5 tuny jílu) a tak byla pro ukládání kamenů vhodná chvíle. Někde je terén propadlý tak, že jsme kamínky museli nechat trochu čumět ze země a okolo se bude dosýpat zemina a na jaře sít tráva.

    Pohled na pumpu je zatím smuný. Napřed odstraním ten lomový kámen a pak zkusím něco vyšpekulovat, aby to nevypadalo tak hrozně. Máte nějaký tip?

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.11.2009 07:55
     

    Jo a časem zkusím mezi ty větší přidat sem tam nějaký menší šlapák. To mi snad manžel promine, že mu budu rýt do vyseté trávy.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.