čtvrtek 2. května, 21:00 Svátek má Zikmund
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Dekorativní kameny

Datum: 21.04.2007 22:08
 

Kde sháníte kameny do vašich skalek a záhonů? Já pořád toužímpo nějakých světlých a oblých, aby se to trochu hodilo k bílým kamenům, které máme kolem domu...

Dneska jsem našla toto:

[eshop.bobr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 17
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 18.01.2008 14:31
     
    Tak jsem dneska zase po čase objevila tuhle diskuzi - já ty šutry prostě musím na jaře sehnat!!! To je úplně jiná zahrada, když se tam občas zakopne o kámen thumbs down
     
  • Autor: Reklama

    Re: Dekorativní kameny

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 18.01.2008 14:43
     
    ....když to zrovna není opuka... grinning smiley
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.01.2008 16:06
     
    Anavi,já jsem blázen spíše do menších kamenů,tak o ně zakopávám v bytě.moc hezké velké kameny se dají, nebo daly přivézt od Váhu.
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 19.01.2008 16:12
     
    Jo,jo. tahle diskuse mi připomíná můj dluh zahrádce. Musím vydláždit pěšinku. Část šutrů tu mám nastřádaných a ještě mi něco zbývá navozit.sad smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 10.04.2008 18:14
     
    ap1210732.jpg
    Další fotografie:

    jdu se chlubit cizím peřím, tak tohle jsem objevila včera při jedné návštěvě a s dovolením si to vyblejskla thumbs down winking smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 10.04.2008 18:17
     
    cp1210738.jpg
    Další fotografie:
    ...
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 10.04.2008 18:21
     
    eeep1210743.jpg
    Další fotografie:
    a další grinning smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 10.04.2008 18:25
     
    11p1210748.jpg
    Další fotografie:
    a poslední.....dokážete si představit, jak jsem tam stála a slintala grinning smiley grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 10.04.2008 22:01
     

    Dokážu grinning smiley A co teprve,až se to rozroste thumbs down

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 11.04.2008 00:02
     

    Libi..tento druh je presne u nas...ja mam len take mini...ale napr. sused si dal namahu a doviezol par takmer metrovych sutrov...Hihi....tiez som slintala..ale ked moji chlapi nikdy nemali zaujem mi byt "vstricni"sad smiley ...takze co som zvladla sama vziat do ruky a doniest k autu...a stihnut sa obratit kym mali trpezlivost, tak to som brala...Potvoraci jedni!!!

    ... ta plocha na fotkach ma fakt fantasticky potencial...obcas aj zavidim tym, co zacinajuwinking smiley ..

    ..inak este nieco ....je to zaujimave...prave dnes som si hovorila, ze odfotim jeden kamienok a dam vam ho sem... ze co sa s nim staloconfused smiley ...a vy ste ma pre predbehli tiez prave kamenmi!!!!!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 11.04.2008 10:09
     
    Keria, mám téměř u všeho pocit, že kdybych to dělala znova, bude to vypadat jinak a samozřejmě LÉPE!!! Už dneska vím, co bych na zahradě udělala jiným způsobem, jenže už jaksi nejsou ty možnosti sad smiley. Nebo spíš mě děsí, že bych něco měla od základu překopat a zase několik let čekat na výsledek angry smiley
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 11.04.2008 18:50
     
    p4110005.jpg

    Raz som sa tu uz chvalila svojou uchylkou - ze pokial sa to da, beriem si z miest kde sa mi moc pacilo aspon jeden sutrik-maly kamienok do vrecka.. Podobne sa chova aj moj vnukwinking smiley .."babke Rare" od malicka nosi z dovolenky tiez kamienky ( hihi...to ma vzdy potesi viac stydlin smileyako ozajstne darceky od jeho rodicov)

    Takze sa u mna najdu vselijake kamienky z roznych kutov Slovenska, od Stredozem. mora,... alebo napr. z Brightonu - kamenne srdce do ktoreho sa niekto "zahlodaval" , alebo uplne lahucka cierne vyvrelina...atd..

    Co ma vsak minule prekvapilo - bol jeden okruliak , z ktoreho zrazu po rokoch sa zaujimavo odstiepil kus......eye popping smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (11.04.2008 18:51)
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 12.04.2008 13:14
     
    Keria: eye popping smiley thumbs down Krása, fakt.
     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 28.04.2008 17:15
     

    Libi,dokážu si to představit úplně hravě,bo kdybych tam stála já,výsledek je stejný.eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Keria,mám stejnou "úchylku"jako ty a moje zavazadla jsou cestou z dovolené vždy těžší,než při cestě tam.winking smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 28.04.2008 17:27
     
    kameny.1.jpg
    Další fotografie:

    1.jsou kameny z chorvatska

    2.el.solný kámen

    3.láva z Vesuvu

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.