pondělí 29. dubna, 01:32 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahradní povídání
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahradní povídání
Diskutujte! pro takové všeobecné povídání
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Dekorativní kameny

Datum: 21.04.2007 22:08
 

Kde sháníte kameny do vašich skalek a záhonů? Já pořád toužímpo nějakých světlých a oblých, aby se to trochu hodilo k bílým kamenům, které máme kolem domu...

Dneska jsem našla toto:

[eshop.bobr.cz]

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 6 z 17
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.11.2009 10:20
     
    555!...uff, to teda je vykon!...najst, dopravit a osadit! thumbs down
    Su nadherne!...ale fakt si to este ziada medzi tie velke doplnat postupne mensie, aby sa vytvorila uzasna komplet cisticka...Hihi, takze nielen ty, ale aj tvoje okolie ma o zabavu postarane aj na dalsie obdobie! Vsak?! smiling smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Dekorativní kameny

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.11.2009 10:40
     


    SPIKE napsal(a):

    Rozproudila se tu diskuze o šutřících v úplně jiné diskuzi, kde jsem slíbila nafotit moje památeční kameny z cest. Dávám je tedy sem, aby byly v diskuzi k tomu určené.

    1. ty skvrnité kameny různých odstínů jsou z Korsiky, mořská panna samozřejmě z Kodaně

    2. vzadu kámen s modrým kosatcem (ubrousková technika) opět z Korsiky, vpředu pták kiwi ze Zélandu a tuleni z Norska

    Věra


    Jéé, tuleni love smiley love smiley . Mám také dva, už jim je 40let ...to to letí eye popping smiley . Jako malá holka jsem si je vyprosila v Norsku a i po těch letech jim stále zvláštně "voní" kožíšek po kůži. Jakl je vidět, tak je stále dělají stejněwinking smiley .

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.11.2009 12:07
     

    Keria, lepší by bylo dělat to najednou, ale já ty menší zatím nemám. A kdybych chtěla po manžovi, aby ty velké kameny zapravoval do země poté co opravíme terén a dosejeme trávu a nahledám další kameny, asi by mě už zabil (jak si pořád vyzpomínám blbosti,...)grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.11.2009 17:22
     
    hpim1936.jpg

    555. zaujala mě ta tvoje pumpa. Řešit takovýhle kravinky, to já můžu. Já bych si nejdřív trošku zazedničila a opravila ten spodek a pak bych okolo dala takový ten plůtek z půlkuláčků co prodávají v Obi jako ohradníky záhonů ( mají je v různých výškách. Zkusila jsem ti to namalovat na té tvé fotce (za malůvku se omlouvám,neumím kreslit)

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 01.12.2009 07:21
     

    Vlaďko díky, jsi moc hodná. Už jsem nad tím taky přemýšlela. My jsme totiž hodně nezruční a skoro hotový výrobek (z OBI) by nám hodně pomohl. Zakrátit na potřebnou výšku, to už by zvládl i manžel. Až srovnáme terén, vzroste tráva a taky nějaké vyšší kytky, které po stranách pumpy vasadím, bude to vypadat pěkně. (tedy doufám - když nic nezkazíme)grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.05.2010 10:56
     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 30.05.2010 11:34
     

    Tak sem jsem asi měla dát ty fotky, které jsem šoupla do Detailů naší zahrady... winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.09.2010 19:52
     

    555 pochlub se jak jsi vše zvládla....jsem jedno velký vokowinking smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.09.2010 20:33
     

    Irisko, na zkrášlení pumpy jsem se letos nedostala, protože jsem dělala záhon nad zídkou a propojovala jsem ho dalším záhonem s takovým zákoutím v rohu zahrady. Všechno jsem ryla sama (strhnout drn, zrýt a někde nakrást hlínu atd.).

    Nějaké menší šlapáčky jsme mezi ty velké dali, ale zdaleka to nesplňuje mé očekávání. Měli jsme totálně zdecimovanou trávu po celé zahradě, protože vloni v prosinci nám dělali pergolu a jezdila tam těžká technika (odbagrovávali 12 tun jílu). Manžel to skoro obrečel, protože rok se snažil tu trávu piplat a jeho úsilí přišlo vniveč. Když jsem chtěla dosazovat další kamínky (do nově oseté a pomalu vzešlé trávy, to bylo něcoeye rolling smiley ). Takže v tomto směru nic nového. Musím pomaloučku, polehoučku - třeba příští rok až nebude zrovna na zahradě, nějakej kamínek šlapáček tam šupnugrinning smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 27.09.2010 20:38
     

    taky totiž o nich uvažuju, tak jsem chtěla načerpat nějakou inspiraciwinking smiley . Tak Ti držím palečkythumbs down

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 23.02.2011 07:47
     

    prima diskuse. thumbs down

    Mám vyhlédnutých několik pěkných šutříků,ale není technika a dobrá vůle.

    Teda jeden žulový kvádr (z bouračky) 45 x 45 x 100 a jeden svorový balvan 75 x 75 x 40. smoking smiley

    Jsem skromná a nenáročná, že ano grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 23.02.2011 09:25
     

    Netroškaříšgrinning smiley

     
  • Autor: isy
    Status: začátečník

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 23.02.2011 21:02
     

    [www.bambuscentrum.cz] nadherne kaminky

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 24.02.2011 07:09
     

    samy o sobě jsou ty šutříky moc pěkné, ale v české zahradě si je představit nedovedu confused smiley, řekla bych, že by se k nám nehodily

     
  • Status: expert

    Re: Dekorativní kameny

    Datum: 24.02.2011 09:32
     

    Hani taky snáším šutry z okolí, aby pasovaly sem k nám :-). Jeden mi vybagrovali před dvěma lety když dělali elektriku, ještě nemá místo, ale na kolečku ho po zahradě nahoru vezli 4 spoluobčané kopoáči a málem si stříkli do textilu grinning smiley. Dostali alespoň kafe

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahradní povídání (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.