pondělí 29. dubna, 17:15 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Status: expert

Co šneci

Datum: 08.11.2007 21:21
 
Máte někdo zkušenost s úpravou šneků, mám jich od jara do podzimu plnou zahradu, pý je to delikatesa. Jedli jste to někdo? Vařili jste někdo šneky?
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 11
  • Autor: zuziberka
    Status:
    zuzibercinystra..

    Re: Co šneci

    Datum: 30.12.2009 11:18
     

    a když by tě ještě něco napadlo, tak se klidně ptej winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co šneci

     
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Co šneci

    Datum: 30.12.2009 11:28
     


    Keria napsal(a):
    Ram...aby bolo jasne, zarad tie nase zahradne potvory do toho "a pod"!! grinning smiley...tam napr. mozem pridat aj napr. bycie zlazy ( u manzela v praci si to vzdy pripravovali ako vrcholnu delikatesu)...Hm, zaujimave, ze ako dieta som milovala ladvinky...ale naopak neznasala plucka na smotane.. A kaviar...hihi, ja viem...ze som barbar - mna na nom najviac "oslovuje" farba...ta cierna a cervena - ako krasny doplnok studenej kuchyne, inak nic viac spinning smiley sticking its tongue out... take ikry, alebo mliec z kapra a ostatnych ryb, som nikdy nevzala do ust- a to moj ocko bol velky=uspesny rybar).. Hihi... vlastne ono toho by asi bolo viac, co vobec "nemusim" winking smiley...


    Šneci nejsou žádný apod.

    Býčí koule jsou sice dobré, ještě lepší jsou když se kastrují mladí kanečci, to je ňamka.

    No a nejlepší, pokud mohu sloužit jsou hřebčí.

    To je tak dobré, že se u nás navyklo říkat o některých lidech: "No jo ti by mohli jíst koňský vejce." Možná jste to někdy slyšeli...

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co šneci

    Datum: 30.12.2009 12:38
     
    Hm...moj manzel bol veterinar...a kastrovali naozaj mladych byckov, takze fakt islo o tuto vraj delikatesu winking smiley...Konov si moc nepamatam, to urcite nebola taka "beznost" smoking smiley...ale zato som si spomenula, ze raz som s nim absolvovala sluzbu prave na Silvestra...a zavolali ho ku kolike kona...
    Hm, lenzeee..... osetrovatelia boli uz dost pod parou...a jeden z tych, co mali kona fixovat za nohu...ho posteklik v slabinach...a moj manzel letel aj so striekackou v ruke cez takmer dvojmetrovu ohradu... smoking smiley, aleeeeee prezili sme to vsetci - injekciu dostal kon ( nie moj manzel)a bolo dobre...manzeln ani nemal nic polamane, lebo pristal v kopke sena...a ja som dtto prezila... SOK!
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Co šneci

    Datum: 30.12.2009 17:09
     

    To je veselá příhoda. Na takové se potom rádo vzpomíná. JIsté je že při určitých povoláních se člověk k některým pochoutkám dostane snadněji. Ošetřovatelky prasat se taky vždycky divily, že veterinární technik co jim kastroval kanečky si vždycky plný lavor toho co mu po práci zbylo bral s sebou. Prý na výzkum. Nechtěl jsem je nechat v nevědomosti, tak jsem jim prozradil, jakýže "výzkum" s tím dělá a ty mu pak daly dílo. Půl roku se mnou nemluvil. smiling smiley smiling smiley smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co šneci

    Datum: 30.12.2009 22:40
     


    drahus napsal(a):

    No vidíš! A určo by nikdo u vás netrpěl na žaludeční vředy, protože tolik šlemu by zlikvidovalo veškerý byť jen náznaky grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    (Na vředy se užívají bylinky, které krom jiného vytváří šlem, který asi ty vředy utumluje) spinning smiley sticking its tongue out

    bléééé eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Co šneci

    Datum: 04.01.2010 11:20
     

    moc si to neošklivte... ať vám v létě šmakujou až k nám přijedete... tongue sticking out smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co šneci

    Datum: 04.01.2010 12:13
     

    Tahle diskuze ne a ne upadnout v zapomění eye rolling smiley asi ty šneky budu muset vážně někde ochutnat. Myslíte, že v Asii na ně natrefím? grinning smiley mám z toho docela strach, co se mi tam dostane do žaludku eye rolling smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co šneci

    Datum: 04.01.2010 12:14
     

    Suee,hlavně,ať se ti něco nedostane někam jinamgrinning smiley grinning smiley grinning smiley a nebo jo,bude další těšeníplease smiley

     
  • Autor: Anmara
    Status:

    Re: Co šneci

    Datum: 04.01.2010 12:37
     

    Suee, tahle diskuse nemůže upadnout v zapomnění, když se na week dostali experimentymilovní (nejen) šnekofarmáři... grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co šneci

    Datum: 04.01.2010 13:02
     


    Evca napsal(a):

    Suee,hlavně,ať se ti něco nedostane někam jinamgrinning smiley grinning smiley grinning smiley a nebo jo,bude další těšeníplease smiley


    Tak ted jsi mě teda pobavila Evčo thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Co šneci

    Datum: 04.01.2010 18:01
     


    suee napsal(a):

    Tahle diskuze ne a ne upadnout v zapomění eye rolling smiley asi ty šneky budu muset vážně někde ochutnat. Myslíte, že v Asii na ně natrefím? grinning smiley mám z toho docela strach, co se mi tam dostane do žaludku eye rolling smiley


    Suee, kam se chystáš do Asie? Věra

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co šneci

    Datum: 04.01.2010 19:34
     


    suee napsal(a):

     

    Evca napsal(a):

    Suee,hlavně,ať se ti něco nedostane někam jinamgrinning smiley grinning smiley grinning smiley a nebo jo,bude další těšeníplease smiley


    Tak ted jsi mě teda pobavila Evčo thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley 

    I mě! grinning smiley grinning smiley grinning smiley Ale to by nebyla Evča, že? winking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Co šneci

    Datum: 04.01.2010 20:10
     


    SPIKE napsal(a):

     

    suee napsal(a):

    Tahle diskuze ne a ne upadnout v zapomění eye rolling smiley asi ty šneky budu muset vážně někde ochutnat. Myslíte, že v Asii na ně natrefím? grinning smiley mám z toho docela strach, co se mi tam dostane do žaludku eye rolling smiley


    Suee, kam se chystáš do Asie? Věra

    Na Sri Lanku winking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Co šneci

    Datum: 05.01.2010 08:01
     

    Nemáš pro mě malinký místečko v kufru??please smiley please smiley

     
  • Autor: jitkie
    Status: začátečník

    Re: Co šneci

    Datum: 05.01.2010 08:26
     


    suee napsal(a):

     

    SPIKE napsal(a):

     

    suee napsal(a):

    Tahle diskuze ne a ne upadnout v zapomění eye rolling smiley asi ty šneky budu muset vážně někde ochutnat. Myslíte, že v Asii na ně natrefím? grinning smiley mám z toho docela strach, co se mi tam dostane do žaludku eye rolling smiley


    Suee, kam se chystáš do Asie? Věra

    Na Sri Lanku winking smiley


    Tam bych taky ráda,snad se mi to povede v únoruwinking smiley .ach jo

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.