sobota 27. dubna, 19:37 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Evca
Status: expert
www.evciny-stra..

Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

Datum: 13.02.2010 19:17
 

U nás se toho najdeeye rolling smiley eye rolling smiley počínaje King Gymem,který sloužil původnímu účelu asi měsíc,pak se původní účel změnil na sušák prádla a nyní je využíván jako drápátko pro kocourastydlin smiley ,přes závěs do obýváku z kterého jsem v obchodě padala nadšením a doma po pověšení hrůzou(leží kdesi zapomenut ve skříni),dále V krouhač,ten jsem před několika lety sebrala tchýni,páč je napůl chromá a je jí k ničemu (mě taky,ještě jsem ho ani nevybalila),lis na brambory a hlavně-lis na česnek.Ty mám 4eye rolling smiley nepoužívám ani jeden.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 3 z 8
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 13.02.2010 23:28
     

    Ty vole, to je hodin eye popping smiley eye popping smiley My hráli takovou hru - jmenuje se to černé historky nebo tak něco. vytáhneš si kartu, kde jsou nějaké indicie příběhu, to přečteš ostatním. Na druhé straně je ten příběh celý. Cílenýma otázkama ho musejí ostatní odhalit. Některé jsou fakt povedené.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

     
     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 13.02.2010 23:43
     


    Evca napsal(a):

    U nás se toho najdeeye rolling smiley eye rolling smiley počínaje King Gymem,který sloužil původnímu účelu asi měsíc,pak se původní účel změnil na sušák prádla a nyní je využíván jako drápátko pro kocourastydlin smiley ,přes závěs do obýváku z kterého jsem v obchodě padala nadšením a doma po pověšení hrůzou(leží kdesi zapomenut ve skříni),dále V krouhač,ten jsem před několika lety sebrala tchýni,páč je napůl chromá a je jí k ničemu (mě taky,ještě jsem ho ani nevybalila),lis na brambory a hlavně-lis na česnek.Ty mám 4eye rolling smiley nepoužívám ani jeden.

    To je asi všude stejné,u nás to byl jogurtovač,kávovar,pokojová fontánka a toustovač(ten takhle dopadl proto,že jsme ho koupili i našim a ti ho na rozdíl od nás používají,takže když k nim příjdeme udělají nám tousty a nás už to doma neláká) grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 13.02.2010 23:51
     

    U nás takhle skončil el. nůž na zmrzlé maso apod.

     
  • Autor: hanach
    Status:

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 00:04
     

    Taky jsme o něm uvažovali,ale naštěstí nás to přešlo grinning smiley.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 00:07
     

    Kurník,ženské! S jogurtovačom ma štvete. Normálně som po ňom len pokukovala,ale teraz,keď viem ako viacúčelovo sa dá využiť,začínam po ňom vášnivo túžiť grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 10:17
     

    Tak toustovač u nás má své místo na slunci a rozhodně nezahálí. Neříkám, že ho používám denně, ale určitě tak desetkrát do měsíce ho z tý skříně vytáhnu. Kdyby byl na lince, určitě bych ho využila častěji.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 10:24
     

    Mám ho, už má olezlý teflon, ale nový kupovat nebudu. Spíš uvažuju o koupi nového topinkovače, ten je fakt užitečný.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 10:50
     

    ježíš Majko ,já som úplne out. Vobec som netušila,že to sú dva prístroje. Aký je prosím ťa medzi nimi rozdiel?

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 10:56
     


    Anuska napsal(a):

    tedy pánové, já vám tleskámsmiling smiley


    Velká poklona za akceptaci myšlenek opačného pohlaví, tebe si budeme hýčkat flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 10:58
     


    Majka napsal(a):

    Carlosi, mužský jsou globálně z jiný planety, ale pokud nás nenutí obdivovat, jaký má zrovna ta jejich raketa super výkon, tak je s nima i sranda grinning smiley


    Já raketu naštěstí nemám, takže se mnou už zbývá jen ta sranda ..... jenom Evca me nejak nechce ve straně grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 11:01
     


    Majka napsal(a):

    Mám ho, už má olezlý teflon, ale nový kupovat nebudu. Spíš uvažuju o koupi nového topinkovače, ten je fakt užitečný.


    Já toustovače zásadně nekupuji, mě je pořizuje zdarma Shell nebo Česká spořitelna smoking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 11:03
     

    Topinkovač taky dost používám, toustovač už nyní méně, ale semotamo přece..Pokud klekne , tak asi novej nebudu pořizovat..

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 11:29
     
    Na topinkovac sme cela rodina (domacnost aj deti) zvyknuti ako na nieco bez coho asi tazko sa da... napr. syn a dcera mava krajany chlieb iba v mrazaku a vyberaju to co prave skonzumuju - je tam funkcia rozmrazovanie ( oni totiz toho chleba az tak vela nekonzumuju ako sme nauceni my doma....)
    Moj topinkar sa pouziva v pripade, ze chlieb uz nie je uplne cerstvy , resp. ked ja ho chcem len suchy... Teda vsetci, vratane deti, vnucat topinky milujeme!
    ----------------------------
    Toustovac mam tiez, aj to na vyrobu gofry...ale toto je fakt vytiahnute raz za sto rokov - nebavi ma na tom hlavne to cistenie , inak mozno by som to castejsie pouzivala eye rolling smiley ...
    ...ale tieto prkotiny som nekupovala ja, to som dostala. Ja totiz som si vzdy dost zvazovala co mi treba a co nie winking smiley...takze moc vedla nezvyknem slapat...
    (haha...az na to, ze uz sa mi parkrat stalo, ze som kupila ten isty zahradkarsky mesacnik - ale nie preto, zeby som zabudla, ze som ho kupila...ale ked na policke mali koncom mesiaca ich este "stos" v nepozornosti" som si nevsimla, ze su stare a nove cislo este nevyslo!! eye rolling smiley
    -------------------------
    Aleeeeeee, co u mna fakt je na rozdiel od niektorych vas vyuzivane - je ten W-krouhac. Mam ho po ruke!!- v dolnej skrinke na hornej policke...
    Cibulu pod maso, alebo do inych jedal , nikdy tak jemne nenasekam , dtto tak nenakrajam na jemno kolecka, alebo pruzky zeleniny na prilohu, salaty ...a napr. ked robim zacepene zemiaky, dtto pouzivam to s vlnkovanou planzetou.. thumbs down - vyhoda je, ze vsetko je rovnakej hrubky a teda sa rovnomerne pripravi...Udrzba je bez problemov, len oplachnut vodou - doska a nozik ovela mnej prace nedaju... grinning smiley)
    ----------------
    ...ale aj tak zaujimave citanie na pobavenie thumbs down smoking smiley
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 11:34
     

    Keri, tuším, že Evana tu dávala jako zlepšovák vzložit toustovač pečícím papírem a enmusí se tak čistit. My takhle přišli časem o ten teflon, jak se občas napekl kečup.

     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: Co jste moc potřebovaly (i) a teď to nepoužíváte??

    Datum: 14.02.2010 11:49
     


    carlos napsal(a):

     

    Anuska napsal(a):

    tedy pánové, já vám tleskámsmiling smiley


    Velká poklona za akceptaci myšlenek opačného pohlaví, tebe si budeme hýčkat flower smiley flower smiley flower smiley


    Já se přidávám v hýkání, pardon v hýčkání.flower smiley flower smiley flower smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.