neděle 28. dubna, 16:07 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: Clematis

Clematis - pochlubte se !

Datum: 14.05.2007 17:19
 
_mg_2696.jpg
V teplejších oblastech jich jistě kvete víc. Mě rozkvetl první a je moooc pěkný. Už se těším na ostatní. smiling smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 21
  • Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 10.07.2021 08:10
     
    107.jpg

    Rostou mi tu špatně ale když už je trochu odpiplám, tak tohle jsou konce. A ten už nebyl zovna malej. angry smiley sad smiley Před lety jsem stříkala ale marně. Tohle je zrovna Huldine.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Clematis - pochlubte se !

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 10.07.2021 08:46
     

    Clamatisy jsou krásný, taky jsem měla, ale je to jedna z rostlin, které se už nepokouším mít, prostě jak píše regi, nemůžem mít všechno sad smiley smiling smiley

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 10.07.2021 08:48
     
    dscn9127.jpg
    Další fotografie:

    kdesi se psalo , že je ta houba v zemi - v kořenech . tak jestli není lepší to prolít . ale tady je každá rada na nic. stejně je fikne. sad smiley

    konečně mám fo´ták k potřebě. . ale nevím , proč jsou některé fotky bledé . musím vychytat . co s tím bylo napíšu jinde.

    tak jsem vylezla o dvou berlích . hrůza mně jímá , jak jsou růže hnusné . odkvetlé , shnilé květy od dešště. a je toho tolik , že nevím , kdo to ostříhá . kde je přístup - tam to ještě zvládnu , ale třeba u sochy , tam nevlezu ani náhodou .

    ale klemíky kupodivu vykvetly.

    nejsou tu všechny- některé jsou odkvetlé a jiné teprva budou - pokud je nešvihne winking smiley poslední fotka je z blbé strany, ale na cestu už jsem neměla sílu vylézt . je to asi Jackmanii . č 3 je mišuňk asi 4 druhů .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 10.07.2021 09:00
     

    Kaj nádhera love smiley

     
  • Status:

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 10.07.2021 11:42
     

    Kájo, ty máš moc pěkné modré barvy. Buď lepší foťák nebo to prostě umíš thumbs down Já jsem v tomto slabá. Moje fotky jsou vždy jen přibližné. sad smiley

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 10.07.2021 11:45
     

    kaaj, krásné barvičky,hned bych se nechala zlákat, ale bylo by to na nic.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 10.07.2021 12:47
     

    on je Cholmondelej hezky modrý . . to Blue Angel je bledý . pak je President tmavší modrý . no a je tam ještě W.Niké a Madame Julia Corevon . modrá je ještě Justa - ten ani nevím , jestli kvete. musím se podívat . fialový je Jackmanii . bílý Gladys Picard letos něco žere . je u hortenzie amá jeden květ . Pillu letos nic , taky Princess Kate mi omylem sejmula Zuzka sekačkou .Durandii něco hodně obežralo - včera šla kolem sousedka a říkala , že se to tam hemží slimákama sad smiley.Hagley měl tři ubohé květy, Lasurstern už odkvetl . a ještě byl na plotě plný - ten už je taky odkvetlý . pak Daniel Deronda a Polish Spirit - no mám jich hodně , ale každý rok je k světu nějaký jiný . confused smiley

     
  • Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 10.07.2021 21:54
     

    Kaaj, thumbs down jako Gerschwinova Rhapsody in Blue.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 11.07.2021 11:58
     

    jsem teda dnes s pletím a hlavně stříháním došla až k Pillu , potěšilo mně, že má poupata. myslela jsem , že je urvaná u země. vedle ní byl veliký keř těch zvonků - ty jsem sestřihla . takže snad pokvete. please smiley

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 11.07.2021 18:05
     
    img_20210707_141118.jpg
    Další fotografie:

    Můj Blue Angel,ale je třetinový,než byl vloni.

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 11.07.2021 18:51
     

    Kája, Bosk, máte to krasavce thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 12.07.2021 13:36
     


    Mě letos svádí ostříhat je v listopadu smiling smiley. Protože jak začnou na jaře obrážet, je mi líto do nich střihnout. winking smiley

    gabca napsal(a):

    Stříhám je až na jaře.

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 13.07.2021 10:35
     

    Teda musím pochválit všechny od Alenky, Káji a Bosk! thumbs down flower smiley Jsou fakt parádní. Obzvláště ten Lazursen se mi barvou moc líbí.

    Je vidět, že se jim letos počasí líbí.

     

    Anavi, klidně je ostříhej na podzim. Kdysi jsem někde četla, že pan Dufek je taky vždy radikálně ostříhal už na podzim. Já už to poslední dva roky dělám a řekla bych, že jim to nevadí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 13.07.2021 12:15
     

    A je tak nějak i víc uklizeno a na jaře méně práce winking smiley thumbs down.

     
  • Status:

    Re: Clematis - pochlubte se !

    Datum: 13.07.2021 15:09
     

    Zcela souhlasím s Anavi, já taky stříhám na podzim se stejných důvodů. Je jako uklizeno, všechny oschlé výhony jsou pryč, zjara ostřihám načisto. Ale jiný význam to podzimní

    stříhání nemá. nono smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.