sobota 27. dubna, 09:49 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Čím krmíte psa?

Datum: 02.11.2007 18:40
 

Je tady mezi vámi několik odbornic, tak mě zajímá váš názor.

Krmíte třeba jen granulemi? Bez toho, aby pes někdy dostal maso?

A pokud maso ano, tak syrové nebo raději vařené?

 

Rádce ohledně krmiv:

[www.psikrmivoradce.cz]

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (04.02.2015 08:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 16
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 11:50
     

    naše holky zase odmalička dostávají každé ráno celou mrkev a mají taky zuby krásně čisté.... Terezka i Enča (mají obě 9 let) je mají jako mladice, malá baracuda už taky chroupe mrkvičku, takže se zubama jsme problém nikdy neměli.... musím zaťukat thumbs down thumbs down thumbs down.... zato máme velkou spotřebu mrkve, týdně 2-3 kg, jsem ráda, když něco zbyde i pro mě grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím krmíte psa?

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 12:02
     

    Ti závidím. Sorbon, jak byl tolik nemocný, přestal žrát skoro všechnu zeleninu a ovoce. Občas kousek pomeranče nebo jablíčka, jinak nic. Uvidím, jak třešně, až dozrají. Mrzí mě to, ale můžu být ráda, že přežil. Zelenina je stejně jen balast (si namlouvám). winking smiley

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 12:09
     

    Skrbli grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    ono všeobecně na zubní kámen trpí malá plemena víc než velká...asi jsou línější žvýkat a něco chroupat....moji jsou teda výjimka...hlodají kde co...i klacíky...když není nic lepšího winking smiley

     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 12:32
     

    já musím říct, že náš Jack, ten taky všechno ožužlá a venku si klidně i s Angelou vezmou kus dřeva a to ohryzávají ... eye rolling smiley

     

    Vaše příspěvky mě dávají hodně inspirace, takže Vám děkuji flower smiley

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 12:33
     

    ta malá potvora miluje i banány.... jsem si jednou ráno odložila banán na noční stolek a než jsem přišla z WC, zůstala mi uprostřed postele jenom rozpatlaná slupka grinning smiley ....

     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 12:36
     

    Ještě příspěvek docela mimo téma .... ale já chci tu naší krysařici nechat nakrýt pražským krysaříkem, nějakým čistým ... teď jí budou dva roky ... myslím, že cca za rok za dva .... bude optimální čas na to jí nechat mít štěnátka .... no a jedna známá si u nás v městečku pořídili krysaříka kluka .... a tak jsem se jí ptala, zda by jsme je mohli dát spolu na krytí a ona mi říká, že to musíme stihnout do srpna že to mu bude rok a pak že ho nechají vykastrovat, kvůli jejich synům, že jim vadí, když mu šulín vyleze ven .... tak jsem na ní koukala nevěřícně a říkám jí, vždyt je to to samé jako u lidí ... a taky jsem jí řekla, že chci ty štěnata až za rok za dva .... tak říkala, že se domluví s manželem a že se uvidí .... ale fakt mě to dostalo stou kastrací .... nechat psa kastrovat, kvůli tomu, že má normální živočišné pudy sad smiley toho pejska mi bylo fakt líto sad smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 12:51
     

    Tak jí řekni, že náš dobrman byl kastrovat ve třech letech a šulín mu lezl stále ven, celý život, jen nebyl tak růžový, ale bledší, že se nepřekrvoval. Je to věc dominance a ne sexu

     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 13:16
     

    drahuš, no až se sní potkám, tak jí to určitě povím .... není o tom třeba nějaký dobře napsaný článek??? Protože bych jí ho třeba poslala nebo vytiskla .... aby to doma zvážili, protože je mi líto toho pejska .... když by mohl mít několik nevěst smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 13:17
     

    A je uchovněný???

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 13:25
     

    nemůže být ještě uchovněný, to až v roce :-)

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 14:18
     

    A proč by uchovňovali, cpali do toho peníze, když chtějí kastrovat?

    Nechápu, proč si pořizovali samce, když jim toto vadí. Já bych to naopak brala, jako přednost, že se dá ledaco dětem názorně vysvětlit aniž by to vyznělo vulgárně.

    My byli u sestry a ta měla na návštěvě vnuky. (školka a škola, 2. třída) usilovně hladili Sorbona, protože pejska nemají a cizích se bojí. Zdálo se jim, že jsou děsně odvážní, když si hladí takového obra a ten obr samozřejmě vystrčil rtěnku, načež se hoši sehnuli a z blízka si "to" prohlíželi. Pak malý přišel k babičce a zeptal se jí, co ten Solbonek má to lůžové grinning smiley Babička řekla, že pindíka. Malý stál zaražený, zamyšlený... babička, jestli ví, co je pindík. Malý si najednou nebyl jistý, tak řekl, že neví. Babička mu z legrace sáhla na rozkrok a řekla, že to je pindík.. Malý se znovu zamyslel a řekl, že má Solbonek jiného pindíka, než mají oni (kluci). My mu vysvětlili, že pejskové to tak mají, zrovna tak, jako, že mají chlupy po celém těle, což kluci taky nemají smiling smiley a tím to haslo, už psa neprohlíželi. Vnoučata od druhé dcery mají u druhé babičky bígla, takže ty takové věci přecházejí naprosto samozřejmě.

    Co jako tím ti rodiče sledují, že děti chrání před normálním světem? To je přece hovadina. Pak budou ze všeho vyprdlí a ostatní se jim budou smát.

     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 17:57
     

    No, ale pozor ty kluci zrovna procházejí pubertou .... je jim +- 13-14 let .... takže to fakt nechápu ....a pejska je mi opravdu líto .

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 18:37
     

    Rodiče by asi potřebovali odbornou pomoc winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 23.04.2014 21:05
     

    No tak to tedy absolutně nechápu - my našim klukům snad ani takovéhle věci nevysvětlovali, bralo se jako samozřejnost - spousta zvířat kolem, připouštění králíků, pářící se holubi, kouhout se slepicemi, rodila se mláďata, líhla se drůbež, občas bylo potřeba něco zabít (u zvířat chovaných na maso) ...... nědělali se s tím vším nikdy žádný štráchy, prostě je to příroda, život ... Na druhou stranu věděli, že slepice se nehoní, zvířatům se neubližuje, kytky se jen tak netrhají, do záhonů a na cizí pole, louky se neleze, houby v lese (ty co nesbíráme) se nerozkopávají .... Jsme na dědině.

    A co může takovým velkým klukům vadit ? Probůh, na co si hrají ? No, každej jsme nějakej .....

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 24.04.2014 07:43
     

    no, to je teda fakt děs....a je to smutný, co? lidi si pořídí psa....a ani neví, jak celkově jeho tělo vypadá...fakt smutný , co na to říct....

    napadá mě, jeslti si nemyslej, když ho dají vykastrovat, že mu to na veterině ufiknou všechno...no snad nejsou až tak uplně hloupí... eye rolling smiley eye popping smiley

    no a asi ho nemají chovného, když ho chtějí dát kastrovat....co? že je čistokrevný neznamená že je i s rodokmenem winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.