sobota 27. dubna, 13:38 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování

Čím krmíte psa?

Datum: 02.11.2007 18:40
 

Je tady mezi vámi několik odbornic, tak mě zajímá váš názor.

Krmíte třeba jen granulemi? Bez toho, aby pes někdy dostal maso?

A pokud maso ano, tak syrové nebo raději vařené?

 

Rádce ohledně krmiv:

[www.psikrmivoradce.cz]

 
Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (04.02.2015 08:38)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 16
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 21.04.2014 14:30
     

    Skrbličko já jen musím potvrdit co napsala Drahuška. Barf je věda. Znám pár lidí, kteří se do toho pustili a po pár měsících se pokojně vrátili ke granulím. Ono propočítat co vše by pes měl dostat a v jakém poměru a pak mu to hlavně v té kvalitě dát..... . Já také propočítávala pro tu svoji smečku, no levnější mi to nepřipadalo. Nemám teda již možnost levného kvalitního masa a třeba po vnitřnostech mi čuby se.ou sad smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Čím krmíte psa?

     
     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 21.04.2014 14:40
     

    Tak to mi nemáme problémy z žádnou zeleninou .... sní opravdu všechno, třeba o víkendu jsem je načapala jak mi žerou ředkvičky ze skleníku co má babička grinning smiley jsme to vybírali a psi se ládovali grinning smiley no asi až dožerou dralingy, tak se vrátím kteé royalum smiling smiley taky vnitřosti nebo maso nám nedělá vůbec problémy ..... takže všem moc děkuji smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 21.04.2014 16:48
     

    Co se týká barfu, přiznám se, že na něj prostě nemám (trpělivost, zkušenost apod) navíc mě limituje psova nemoc a to, že ho potřebuju do výkonu, tudíž zase ještě jiné složení krmení. Skrblíku, držím ti palce thumbs down smiling smiley

     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 21.04.2014 17:40
     

    Missi, co ty to máš za ušáčky v profilu, to jsou nějaké čivavky?

     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 21.04.2014 21:56
     

    Drahuš, tohle všechno vím, mám to propočítané. Nemyslete si, že bych se vrhla do něčeho, co bych si řádně nenastudovala a nezjistila. Vitamíny, olej, alavis, zeleninu, ovoce, všechno dostávají. Mám v PC tabulku barfování pro každou holku zvlášť, kde mám vypočítané, kolik čeho mají dostat, aby prospívaly. Jak podle věku, tak podle váhy. Zatím mi to opravdu vychází levněji, než granule a holky krásně prospívají....

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 21.04.2014 22:32
     

    Právě dnes jsem zjistila, že můj oblíbený Brit Care začal vyrábět novou řadu Carni love. Na zkoušku jsem koupila jedno balení, zatím se zdá že jim chutná náramně.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 21.04.2014 23:05
     

    Skrblí, držím palce aby barfování vydrželo. Na tohle já asi nemám dost trpělivosti. Naše psiny i štěňata dostávají granule Bardog a jsou s nimi spokojení. K večeři (štěňata, když jsou tak k obědu) mají povařené maso, chrupky, případně dršťky, s přílohou a zeleninou. V mezičase syrové ovoce, do granulí občas zamíchat tvaroh, jogurt. Vnitřnosti nekrmíme.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 22.04.2014 00:41
     



    KoalaBoky napsal(a):

    Missi, co ty to máš za ušáčky v profilu, to jsou nějaké čivavky?

    To je Ruský toy terier love smiley .

     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 22.04.2014 11:07
     

    Missi, jsou roztomilí love smiley

     

    Holky, tak děkuji za info .... ještě se rozhodnu jestli se vrátime k royalum nebo to změníme .... ještě mě řekněte, kdo máte malá plemena, jak je krmíte??? Kolikrát denně???

    Já to mám takové blbé, jelikož mám nepravidelné směny v práci .... tak jim prostě nasypu misku granulí, když mám volno, tak se jim snažím nějak přilepšit ... ono dřív ten pinč sežral na co přišel, ale postupem času pochopil, že dostane najíst pravidelně a že mu nikdo nic nesežere .... takže přestal vyžírat všechny misky grinning smiley a už jí ,, slušně,, ale vypadá to , že ted bude dost času a chtěla jsem zařadit třeba krmení 2* denně 1 ráno, 1 večer ... ale nevím, zda bych jim měla ještě přes den nechávat doma granule ... protože ted mi přijde, že ta krysařice se strašně cpe a že nabrala ... musím jí převážit smiling smiley takže bych chtěla vidět kolik každý sní a mít nad tím kontrolu ....

     
  • Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 22.04.2014 11:14
     

    Já jim dávám 1x denně a víc nic, jen sem tam odměnku. Misky mají přes den prázdné jen vodu. Kdyby tu nějaké žrádlo bylo servaly by se, to vím natuty. Mě to tak vyhovuje a holky Kubišové ještě nevolaly tak asi taky OK.

    Ale mám dvě babuchy 12 a 13 let takže jim to stačí, možná mladí psi potřebují žrát víc.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (22.04.2014 11:15)
     
  • Status:

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 22.04.2014 11:25
     

    jajo, děkuji za tvou odpověd já mám 2 roční fenku a 1 ročního pejska .... no vyzkoušíme to , až budu více doma .... tak on ten pinč by se dřív taky popral, tak jsem je fakt musela hlídat ... a nechávat zřát odděleně a časem on si zvykl teď normálně chroupají z jedné misky granulky

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 22.04.2014 11:33
     

    tak my máme granulky v misce pořád....moji dva jsou nežravci, takže když je prázdná, dosypávám...dostávají ještě sem tam odměnu - ale psí!! sušené masíčko, žádný piškoty, nic takovýho...oni je ani nechtěj grinning smiley čímž bavíme sousedky zna zahradě u kafíčka, protože jejich psiska, jak se nese kafe na stůl, okamžitě tancujou kolem a dožadujou se piškotů...to je taky hrozný... eye rolling smiley a moji čuchnou a jdou pryč grinning smiley grinning smiley

    krmím artemisem pro malá plemena, Amíček má rád i platinum, štěněčí....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 22.04.2014 12:44
     

    Romi, to ještě jde, ale my jsme dělávali dobrmánkovi i kapučíno nebo presso. Kafe miloval grinning smiley Missi může potvrdit, viď Missi? Kolikrát ti ho vyzunkl, když sis ho na zahradě postavila na zem? grinning smiley smoking smiley

    Psy jinak krmím jen večer, dávku na gramy nevím, mám odměrku, ale pro pinče a jiné malé psy jeto bezpředmětné. My jsme ve žrádle jinej level grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 22.04.2014 13:05
     

    Starší - Kora dostává ráno granule, večer teplé vařené, mladší Chipsi má k tomu ještě v poledne granule. Když nesežerou dávku - bereme misku. Holky jsou venkovní. Štěňata dostávají denní dávku rozdělenou na porce podle stáří - mrňousové i 5x denně - taky se jim v miskách nenechává.

     
  • Autor: Romi
    Status:
    www.chlupatarad..

    Re: Čím krmíte psa?

    Datum: 22.04.2014 13:26
     

    štěnátkům jsem taky dala a jak dojedly (holky), tak jsem to dávala dolízat Jennynce, ta u nich stála a nejspíš se modlila, aby ještě zbylo i na ní...nejdřív jsem jim totiž granulky smočila, a promatlala třeba smetánkem....nepatrně, nebo trošičkou sýra, tvarohu, jogurtu...ale pak když narostly zoubky, dostávaly jen suchý a jak baštily!! tak několikrát denně....

    Dahuško, no co, dával si s váma kafíčko grinning smiley grinning smiley grinning smiley to je krásný, myslím, že vám to do smrti utkví v paměti...jak byl vyjímečný a jedinečný thumbs down love smiley

    ale u sousedů maj fakt psiska radar na piškoty....slyší cinkat hrnky na kafe a už jsou v pozoru...to je taky děs, a pak ječí u stolu, poskakujou a žebraj.... sad smiley nejvíc Ron - kříženec z útulku...a vůbec ho to nejde odnaučit!!! no šlo by, ale......paničky miláček, přece mu musí taky dopřát....no nic, každej jsme nákej grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.