pátek 3. května, 08:46 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 13:14
     

    Ještě jedna věc mi vadila...jak tlačili Martina do toho tance...já myslím, že on tanečník není a nebude, ale časem se naučí těm písním dát určitý výraz a pohyb, třeba jen louskáním prstů, pohupováním nebo tak nějak....nemusí lítat po pódiu. Pokud dostane dobrého choreografa a bude mít píli se zlepšovat, bude to v poho. Některé prvky, které v písničkách zařadil mu docela seděly...a líbilo se mi i, jak to bral s nadhledem (mám na mysli to kolo s rock-and-rollem).

    Dál si myslím, že byl soutěží tlačen k tomu, aby se nějak vyjadřoval. On asi nebude mediální typ, je to introvert, který není na vzájemné oplácávání, děkování pánubohu atd. Asi se to po něm chtělo, tak horko těžko něco vypotil....já vím (a četla jsem to i v nějaké diskuzi), že to pak vypadá namyšleně....ale někdo holt umí hrát na city ostatním a někdo neumí..

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 13:19
     

    Hmmm, tak už si v rádiu dělají srandu z toho, jak vypadají Chodúrovo rodiče. eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 19:08
     

    Fakt? To je teda hodne úbohé. Pár krát mal podobné tendencie takto sklzavať Mareš.Naposledy keď chcel vtipkovať na téma dochodcovia v supermarkete. Ak ste si všimli,Adéla to taktne utnula.

    Já mám Adélu moc rada,je inteligentná,vtipná,empatická. Leoš na ňu nemá.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 19:31
     
    eye popping smiley..uff...asi takto to dopadne...ked niektori ludia nemaju co povedat, vtedy placaju do vetra aj totalne zhovadilosti....
    ----------------------------
    Anny, neviem ci si nahodou sledovala v minulosti Adelu s Pycom ( spolu moderovali viacere projekty TV), tak prave ta ich empatia bola u nich uzasne sympaticka...Mali humor, ale fakt v medziach slusnosti...a Pyco bol este v tomto smere este o nieco viac ako Adela - aspon na mna tak posobil, ze on bol ten...kto to kociroval...a vlastne spolu vedla seba vyrastli na pomerne slusnu urovne!!.
    Toho Maresa az tak posudit neviem - vlastne som ho videla nazivo moderovat prvykrat ( zase az tak moc TV vseobecne nesledujem, aby som mala vacsi prehlad - aj ked mam dostupne vsetky ceske kanaly)...ale priznam sa, ze...nie vzdy vsetko hovorene slovo v Superstar mi sedelo...Porota, aj komentatori...a tiez aj Adela ma obcas zaskocila, lebo som nebola zvyknuta u nej az na take ulety...Hm, ale mozno je to len o zvyku... eye rolling smiley...a mojom vnimani eye rolling smiley....
    ------------
    Hm...a aby bolo jasne, ze pokial som ja napr. vyjadrila o Chodurovych rodicov obrazne v spojitosti s hippies winking smiley...hihi, tak to len preto, ze...to je era mne velmi blizka ( dodnes milujem napr. kvetinkove oblecenie a doplnky, dlhe vlasy...!!! grinning smiley) a preto mi boli jeho rodicia aj sympataci, ze...boli taki sami sebou a ani pred kamerami nenahodili image, ktory sa dnes nosi...Urcite mali na svoje deti aj v oblasti vnimania napr. hudby velky vplyv....a preto aj ich syn nestavia len na hudbe ktora mmt. ma cveng...
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 19:32
     

    Se přiznám, že postupem času mi Chodúr taky nějak znesympatičněl, takže jsem poslala sms Šmajdákoj. Moni, nebij mě! grinning smiley please smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 19:50
     

    Kéria-jasne ,že som Adélu sledovala.V podstate všetky Superstár aj Talent.Jediné ,čo som nesledovala a ani sledovať nebudem je Stárdance. To ma proste absolútne nebaví.Takže ani neviem,či tam len tancovala,alebo aj niektorú radu moderovala.

    A jasne,že tá súhra s Pycom bola väčšia. U Mareša sa mi niekedy zdalo,že sú každý na inej vlne.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 24.12.2009 20:34
     

    S vítězstvím Martina souhlasímthumbs down a palec nahoru dávám i Adéle bo nejednou zachraňovala Marešovi krk, když měl hubu rychlejší než mozek a celkově byla vtipná a pohotová.thumbs down V nějakém rozhovoru říkala, že dělat s Marešem je pro ni stresující, protože se děsí toho, co z něho vypadne a bojí se, že nebude umět zareagovat, ale vyšlo jí to parádně.thumbs down

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 24.12.2009 21:28
     

    I já si myslím, že je jako moderátorka Adéla, daleko lepší, než Mareš. Mareš je dost arogantní. A Adéla je sympatická a umí dobře reagovat. U Mareše zábava tkví v tom, že si dělá z lidí srandu. A ne vždy to pobaví nono smiley.

    Kdybych si měla vybrat s kým pokecat, byla by to jednoznačně Adéla. Co s Marešem?

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.08.2010 00:15
     

    [fun.cafetime.cz]

     

    čínská superstar thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: wzteklina
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.08.2010 05:50
     

    Fakt mě až "zamrazilo"... thumbs down

     
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.08.2010 06:26
     

    Perfektné thumbs down

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.08.2010 08:49
     

    Šikovnej číňan, taky mám jednu verzi, malá Connie, taky stojí za shlédnutí..

    [url]

    ;feature=related[/url]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 27.08.2010 23:43
     

    šoupnu to sem:

    [url]

    ;feature=related[/url]

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.08.2010 22:17
     

    Oléééé, tak o tom se mi bude zdát grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 28.08.2010 23:16
     

    Mně ne, ale tančily suprově thumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.