pátek 3. května, 12:04 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 12 z 21
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 10:41
     

    No tak mňa Monika nebaví už od semifinále. Vždy mi to pripadá také nemastné-neslané. Síce nejak odpievané,ale bez žiadnej pridanej hodnoty.Možno by sa uplatnila na nejakom komornejšom podiu,ale i tam si dokážem predstavit speváčku,ktorá by vyžarovala viac emócií.

    Beding - Lenox mu podla mňa celkom vyšla. Katastrofická mi prišla tá prvá pesnička. Tá mi krútila ušami.

     

    Inak u mňa pretrváva pocit,že najslabší článok tejto superstár je porota. Vážne mám pocit,akoby im púšťali do sluchátok niečo iné ,než nám v TV.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 11:26
     

    No Bendig včera tu první písničku odkvičel naprosto strašně a nikdo z poroty mu to prakticky neřekl. To byl jeho suverénně nejhorší výkon. Chodúr mě taky včera nebavil, bavil mě asi jen Šmajda v druhý písničce. Ta první mi nepřišla tak katastrofální, jak to podala porota... Holky mě už nebavěj ani jedna, je jistý, že jedna z nich dneska půjde. Typnu si Bagárovou...

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 16:02
     

    Tak mé uši byly též jiné, než porota. Po naprosto příšerném zpěvu Bendiga pri Aháčích jsem tipovala, že porota bude nadšená, jak je Honzík roztomilý, zábavný, energický,...a trefila jsem se. eye rolling smiley thumbs up Ta Lenox mu vyšla líp...i když to taky nebylo úplně ono - ale při slokách jsem tedy až koukala, jak se k Lenox hlasově přiblížil.

    Chodůr - první písnička skvělá...druhá dobře odzpívaná, ale toto prostě nebude jeho parketa, takže samozřejmě rocker z něj nebude. Ale porota ho potopila myslím až zbytečně moc...asi čtou bulvár a diskuze, kde každá náctka kvílí, že Chodúr je protěžovaný porotou.

    Šmajda...první dobrá, druhá skvělá. Nechápu, jak mohl tak čistě odzpívat při sprintu do schodů. Přesto je to rocker, jiné písničky sice odzpívá, ale nijak mě jimi nenadchne. A občas je ta jeho show přehnaná.

    Dominika...odzpíváno čistě...takže fakt nevím, co poslouchala porota. Navíc se mi zdá, že tuhle holku potápěj vždy.

    Bagárová - hrůza. Obě. Doufám, že to trápení jí dnes skončí.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 16:49
     

    On ten Šmajda myslím musí dělat takové divadlo, když se chce ještě chvíli udržet - musí se lišit, musí se nějak výrazně před Chodúrem a Bendigem profilovat, jinak by neměl šanci, takže já to u něj beru a líbí se mi to. Upřímně řečeno nevím, koho vedle Chodúra postavit do úplného finále, jestli Bendiga nebo Šmajdu.

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 17:22
     

    Já bych radši Šmajdu. Když má dobrou písničku, tak mě baví.

    Jen nechápu co to mleli, že Stará tam neměla žádný emoce confused smiley . Viděl někdo v sobotu zpívat Darinu na Slavíkovi???

    To bylo núďo eye rolling smiley eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 18:47
     

    tak neoficiálné tamtamy hlásia ,že vypadne Monika

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 19:07
     
    Anny, verim ze neprezije tento den...Ona fakt nie je to "typ" pre takyto typ sutaze ako je Superstar ...Ale na druhej strane takto "vedia" uz o nej ludia, ktori tento styl hudby miluju...a vlastne sa takto zviditelnila..... a dosiahla to, co sa jej zide..... smoking smiley
    [url]
    =related[/url]
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (30.11.2009 19:08)
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 20:50
     

    Keri,jasne! Veď má 15 -celý život pred sebou. Ak ju superstár nasmerovala,aby na sebe pracovala,tak to je len dobre. Možno sa takto dostane k nejakému dobrému hlasovému pedagogovi.

    Mimochodom,mne celkom chýba v porote Klezla.

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 30.11.2009 21:38
     
    I přes to,že tu Klezla není,dá se říci,že porotci příliš neovlivní výsledek.Vítěz bude ten,kdo se zalíbí divákům.A vlastně vítězi budou všichni čtyři poslední.
    JABRAKA
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 02.12.2009 22:54
     

    Jestlipak dámy sledujete TN-CZ?

    Dnes se tam objevily záznamy z koncertu na Chodově.

    [tn.nova.cz]

    Tak příjemný pohled na ten blázinec!

    JABRAKA

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 03.12.2009 00:18
     

    tak tohle mě poměrně nadzvedlo!!!

    [www.super.cz]

     

    Nevěřím, že lidi to takhle posuzují - to by se nemohla tak dobře umístit třeba Balogová... To je fakt trapné. thumbs up angry smiley

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 03.12.2009 06:27
     

    Jabraka...na tn.cz sleduju jen Scalexovy komentáře. Většinou s ním souhlasím. winking smiley

    Anavi...nic nového pod sluncem...čekala jsem, že něco takového vypluje...a nejen kvůli Bagárové, ale i třeba Ben nebo ten slovák...jak on se jen...no ten napůl vietnamec. A až vypadne Bendig, tak to bude teprve mela. eye rolling smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 03.12.2009 06:29
     

    Ježišmarja eye rolling smiley . Jsem to teda nečetla celý, ale naštvaná jsem.. Romové dělají jen chudinky. Takže kvůli tomu, že je romka jí i promineme, že její zpěv nás tahá za uši??? Vždyť druhou superstar vyhrál Horváth a o jeho původu asi nebudeme diskutovat. Nezlobte se, ale nemyslím si že jsou Čechy nesnášenlivý rasistický národ. Mám uši ne??? A Bendig vypadne kvůli tomu, že je rom a na kluky ( mě tak připadá winking smiley a je mi to buřt) Nedávno jsem četla počet fanoušku finalistů. První byl Chodúr, druhej Šmajda, potom Stará a jako čtvrtý Bendig. Myslela jsem, že Bendig bude druhej.. Necháme se překvapit winking smiley , jak děti esemeskama rozhodnou.eye rolling smiley Potom co vypadla Šenková se nebudu divit ničemu. Nedávno jsem zaslechla rozhovor mladých holčin a jedna povídá..." Stejně to byla pinda vyžraná a tam nepomůže ani hlas."thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up thumbs up

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 03.12.2009 08:47
     
    to je fakt, u těch mladých fanynek jde hlavně o to jak vypadá a Leona se jim nehodila do krámu. Takže já typuju šoumena Šmajdu, že ho ty náctiletý odhlasujou. Teď už to nemá se zpěvem co dělat. Škoda sad smiley
     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.12.2009 12:09
     
    Už se ví co budou zpívat grinning smiley

    Jediná dáma v soutěži Dominika Stará zazpívá píseň z muzikálu Cats – Memory od Barbary Streisand a od Michala Davida Děti Ráje.

    Miro Šmajda zapěje jak jinak než rockovou We Are The Champions/We Will Rock You od Queenů a Je to blízko od Michala Davida.

    Martin Chodúr dá od Michala Davida song Každá mi tě lásko závidí a z muzikálu West Side Stroy skladbu Maria.

    A Jan Bendig, ten to má jasné už od minule. O skladbu z filmu Titanic si doslova řekl. Zazpívá písničku My Heart Will Go On, kterou v originále nazpívala Celine Dion. No a nebyl by to ‚potrefený‘ Bendig, kdyby to na pódiu nerozpařil na Davidův Discopříběh.
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.