pátek 3. května, 06:54 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 21
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 20:16
     


    beruska007 napsal(a):

    Tak kdopak dnes vyhraje : Chodúr - Šmajda winking smiley


    Pravdu????Je mi to úplně jednosmoking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 20:22
     


    Stano napsal(a):

    Vite, že já vůbec nevim? Von ten Chodůr zpívá skvěle, ale je to takovej - promiňte - strejc. Předčasně duchem starej. Trochu se obávám, že už jsou ho lidi nasycený a že nakonec vyhraje Šmajda. Mně by to nevadilo. Teď bych se musela zdržet hlasování, neb sama nevím. Počkám si na dnešní výkony... confused smiley

    též si myslím, že Šmajda převálcuje Chodúra zábavností...

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 21:44
     

    Hm... no tamtamy hlásili,že vyhraje Chodúr.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (20.12.2009 21:54)
     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 22:59
     

    Stano už vím co mi na Chodůrovi nesedí a ty jsi na to kápla, starej - mladejthumbs up thumbs up

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 23:18
     

    Viděla jsem až tento poslední díl a jen chvíli. Spíš jsem jen u noťasu poslouchala. Chodúrův hlas mě uchvátil. Ksich tem vůbec. Jenže si myslím, že ho jeho budoucí tým zpracuje k obrazu fanoušků. Bude muset zhubnout ty jeho naducaný tváře. Pamatuju na Lucii Bílou, co to bylo za zjev - jen nechutně se ksichtící ohromná tlama a úžasný hlas. Odnaučili jí dělat ksichty a naučili jí se chovat..... Uvidíte za rok winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 23:21
     

    Pes po něm neštěkne jako po všech superstár grinning smiley

     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 23:39
     

    Jájo nestraš. Já myslela že už našli nástupce "božského Káji" grinning smiley

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 23:41
     

    Ale Jájinko-prečo ten tón? Aneta sa uchytila a na Slovensku Cmorik tiež. Takže zase tak úplne ničomné to nebude. No to,že nie každá suprstár sa uchytí,to je tiež pravda. Ak je však niekdo talentovaný,osobnosť a nečaká,že po jednej súťaži mu už nadosmrti bude ležať u noh celý svet,tak to pre neho može znamenať hodne. Minimálne v tom,že pozná potrebných ľudí,otvoria sa mu niektoré dvere.

    Krom toho,já som superstár vnímala ako príma zábavu na nedelný večer.Nečekala som úplne korektný,spravodlivý výber najlepšieho speváka-to bol len taký vedľajší efekt.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil anny (20.12.2009 23:45)
     
  • Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 23:49
     

    Aneta je u nás jediná, a nevím, v poslední době o ní taky není moc slyšet. Ale ona byla svá a stála si na svém, taky pak prý kvůli ní upravili dalším smlouvy aby se nemohli tolik cukat.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 06:40
     

    Tak já jsem s výsledkem spokojená...stálo mne to pár smsek. grinning smiley Mně vůbec nevadí, že Martin vypadá jako strejc. Mně spíš vadilo Mirovo divadýlko na pódiu. Martin má skvělý hlas a mně sedí i výběr jeho písní...asi jsem taky stará... grinning smiley

    Rozhodně mu přeju, aby se nevyplnila Jájina slova...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 07:47
     

    Mono thumbs down

    J. to přepnul, právě když zpíval. Nevěděla jsem, co běží za kanál, co běží za pořad ani kdo zpívá, ale ten hlas mě dostal. Plný, měkký a čistý hlas thumbs down love smiley Donutil mě dokoukat winking smiley smiling smiley

    Však starší generace vzpomene, jak vypadal a vystupoval božský Kája byl lidem pro smích. Dívat se na něj nedalo, ale poslouchat jeho úžasný hlas se dal 24 hodin denně

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 08:23
     

    Já to přepla ve chvíli,kdy na jevišti pěl za mohutných ovací občan romské národnostieye popping smiley eye popping smiley a je fakt,že jsem na chvíli zapochybovala o zdravém rozumu obou národůeye rolling smiley eye rolling smiley .Pak mi bylo vysvětleno,že je to vítěz hvězdný pěchoty

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 09:11
     
    Toho chudaka cigana si tiez mohli odpustit eye rolling smiley...hm, ale aspon som sa prinutila zdvihnut zadok a ist dokoncit upratovanie kuchyne smoking smiley..
    ------------------
    Noooo....Drahus, mas pravdu, ja si na Gottove zaciatky tiez pamatam, ze to bolo len jedno nie pritazlive velke ucho...ale postupne rokmi to zlato v jeho hrdle presvedcilo...naucil sa aj komunikovat s publikom, dokonca - sice tazko, ale aspon trochu - pri speve nestat len ako tvrde "Y"...a dodnes je to Pan Spevak!
    A presne toto ma napadlo hned na zaciatku u Chodura, ze ak budu vhodne okolnosti ...raz z neho moze byt tiez stalica...lebo hlasove na to asi ma..
    (hihi, len vcera ma pobavila jeho rodinka - ze kde sa v takej vyslovene "hipisackej" rodine vzalo taketo slusnacke kukucie mlada..)
    --------------------
    Hm...a to, ze niektori mate vyhrady...k takejto sutaze... tak ako napisala Anny, ved sa taketo sutaze robia hlavne pre pobavenie nas divakov( myslim, ze stale prijemnejsie pozeranie ako na tie nervydrasajuce horory, cim nas TV v jednom kuse krmia)
    A to, ci niekto z tych mladych uspeje...je druha vec, lebo...sice maju lepsiu sancu ako hockto iny...ale vsetko zavisi ako to dokazu vyuzit, takto to vsak chodi aj vsade inde v zivote.....
    A preto "rozmyslat" vazne o zmyslupnosti takejto sutaze je asi tak "relevantne" ako... sa zamyslat nad tym, preco sa nahana 22 hracov po ihrisku za loptou pri futbale, alebo niekto toci piruety a skace luttza na lade......Ved tam tiez ide ..."len" o kus talentu, pile, stastia.....a pre divaka hlavne tiez o zabavu! ...a ten humbug okolo...to casto je lepsie ani nevnimat!
     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 09:15
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley Eví ten fakt nesoutěžil winking smiley .Ale rozjel to dobře thumbs down jsem se nasmálawinking smiley

    Vyhrál ten o kterém jsem to už dávno tušila, ale přiznávám, že se vloudila i jistá pochybnost, že by to vyhrát nemusel. Mě je Martin Chodúr nesympatický. eye rolling smiley Prostě mi během soutěže přestal sedět. Jinak co se týče zpěvu je skvělý. Otázkou je, jak dlouho se jeho hlas dá poslouchat. myslím, že teď už záleží na tom, jak ostré lokty má a jestli dokáže prorazit dál ve světě šoubyznusu.

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 21.12.2009 09:32
     

    Nedá mi se nepřipojit.Sleduji odjakživa takové talenty.Vloni" Slovensko má talent" mě doslova přikovalo k televiži,manželka si klepala na čelo.Když vidím dnes,jak kvalitní je pěvecká záloha,velice mě to dojímá.

    Mám k této formě kultury dost blízko.Pracoval jsem totiž mnoho let u producentů našich hvězd u Supraphonu.Sice jako technik,ale mnohokrát jsem se setkal s K Gotem,Vondráčkovou,Neckářem a Matuškou, ze skupin třeba s Plavci či Zelenáči.Viděl jsem na vlastní oči růst kvalit Gottova zpěvu,také technické vybavení jeho kapely,byl jsem ve studiu,kde natáčel a také na různých příležitostech na vystoupeních.Tam je vidět jeho přístup k práci,jak sám chodí do hlediště a sonduje nastavení mikrofonů a kvalitu jednotlivých nástrojů v kapele,osobní pokyny zvukařům.Dřinu,kterou věnoval karel svému populáru,snad u jiného zpěváka nenajdete.Byl profesionál při vystoupení na kongresovém centru v Praze jako v okresním městě v kulturáku,kam ho pozvali lidé z dědiny.

    A to je to,co dělá superhvězdu.

    JABRAKA

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.