pátek 3. května, 16:14 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 13.12.2009 23:17
     
    Evco, ty si mozno fakt nie winking smiley...Hihi, ale moji rodicia (86+83r.) to spolu pozerali (vo svojej izbe) a cele dokonca!...co ma dost prekvapilo, lebo bezne ocko prepina za vecer 100x hore dole kanaly ( mozu vyberat z 39stanic..) a obcas si pri TV aj obidvaja pospia....ale dnes vydrzali!!! smoking smiley
    ---------------
    Dnesny vecer sa mi moc pacil!!! thumbs down ( na rozdiel od minuleho kola, ktore mi pripadalo najmenej zaujimave zo vsetkych).
    Chodur konecne zase predviedol svoje kvality!!...Smajda dtto bol vynikajuci - tentoraz aj ja suhlasim s Haberovou poklonou - ze je zrely tiez pre finale...
    Hm, ked ti davaja sa stretnu vo finale - rozhodovanie bude velmi tazke - lebo kazdy je iny ...a v tom "svojom" style uz naozaj moc dobry!..Takze to bude dilema co viac zaujme - show Smajdu, alebo osobitost Chodura...Ja by som sa predsa priklanala viac k Chodurovi, ten to moze dotiahnut raz na velku stalicu...
    Dominika sice dnes tiez predviedla slusny vykon...ale u nej to nebolo nic extra, co by ohurilo a uputalo.....
     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 06:21
     

    Mně tedy včera zase Chodúr nadchl. Já tu písničku od Lady Gaga neznala a jsem ráda, že poprvé jsem ji slyšela od Martina. thumbs down

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 08:10
     

    Keria-súhlas s hodnotením celého kola-to bola zas stará dobrá slovenská superstár! thumbs down

    Čo sa týká Dominiky,páčila sa m od nej Tlaková níž. Inak to mala asi najťažšie,lebo medzi jej osobnosťou a Pesničkami bol asi najväčší nesúlad.Proste asi 16 ročné veriace dievčatko zo Šamorína nemože doveryhodne podať Mullera.BTW-podoba s otcom je neuveritelná

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 10:14
     

    Jo, Tlaková níž byla krásná, Jandová mi mluvila z duše - krásně se to poslouchalo, když netlačila na pilu, no ani jsem ji nepoznávala. Krásný "vibrato". Ty další dvě už stály za prd, ty vejšky se fakt nedaj poslouchat, brrrrrrr.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 11:52
     


    Stano napsal(a):

    Jo, .... ty vejšky se fakt nedaj poslouchat, brrrrrrr.


    To mam to pochopit, ze sa tykalo tych ostatnych dvoch pesniciek Starej?...lebo v tom plne suhlasim, tiez mi jej hlas nesedi vo vsetkych polohach, aj ked vseobecne asi ma dost dobru techniku, rozsah..atd.... Ale celkove - pokial ide o toto kolo - a hlavne o "intimitu" mullerovskych pesniciek winking smiley - to nahodou bolo tentoraz moje kafe!!!...smoking smiley Hm, na rozdiel od minulych davidovskych disco....pritom vlastne ani s takou hudbou nemam problem, len...obcas mi to zrovna "neladi" (...a vtedy to tak prave bolo).. ------------- Napr. ja asi vobec nemam vyhraneny "vkus" winking smiley, preto mi nerobi problem viacmenej ziaden styl - napr. na rozdiel od Jandovej ani "techno"... winking smiley Priala by som vam vidiet moju zbierku CD, ale este i kaziet... je tam fakt zmes vselicoho ..a mnohe som zdedila aj po detoch... teda napr. nielen to techno a disco.... aj etno - ciganska, arabska, indianska, ezotericka hudba, muzikaly, povojnova hudba, vazna hudba....ale aj krcmove irske odrhovacky ...dofrasa!!!- zrovna tie mi podla vsetkeho zhabal syn ...ona ta "hudba" medzi nami totiz stale cirkuluje..." grinning smiley Hudba je nadherna sucast nasho zivota...ked sa clovek do toho trochu viac "vzije" - dokaze vyvolat uzasne emocie... Hm, niekde skusim vam pohladam stat z jednej knihy... ktora pojednava o "sile"!!! nielen slova ako takeho - ale aj poezie..a hudby zvlast...lebo hlavne ta dokaze z toho asi najviac - najviac na nas zaposobit!
     
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 14:30
     

    Keri vystihla jsi to přesně. Hudba mě neustále nabíjí a pomáhá. Jsem sice spíš pro tvrdší muziku, ale nebráním se ničemu ,co se dá poslouchat. Když na mě přijde depka, tak zaručeně pomůže muzika... vyřvu se, zavyju a za chvilku mi je zase dobře. Jenom mě nesmí v tu chvíli nikdo slyšet, hihihi grinning smiley grinning smiley grinning smiley.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 18:15
     

    Tamtamy hlásia: Výsledky sú vraj zatial veľmi vyrovnané,ale vypadá to na Dominiku.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 20:09
     

    No ale minule se tamtamy spletly, tuším, že? winking smiley Ale za mě by šla taky Domča.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 21:23
     

    Hmmm..no jo. lenže minule dali k dispozícii výsledky veľmi skoro. Tentokrát ich vypustili až o šiestej.

     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 14.12.2009 21:53
     

    nu a je to.Moje vnučka nadzvedla mandle babičce,když ji sdělila,že minulý týden vrazila do Šmajdy 150 Kč.

    Babičku jsme trochu opláchli ve studené vodě a už je v pořádku.

    A teď si za týden SMS ek někdo napakuje .Ale je to Federální Superstár.

     

    JABRAKA

     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 19:23
     

    Tak kdopak dnes vyhraje : Chodúr - Šmajda winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 19:34
     
    Ja hlasujem za ...Chodura!
    Hihi...aleeeeee jednu SMS uz z mojho mobil dostal, este davnejsie ked sme to pozerali s nasim Matkom, taaaaaaaakze hlasuje teraz uz len tu - medzi vami! smoking smiley
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 19:46
     

    Vite, že já vůbec nevim? Von ten Chodůr zpívá skvěle, ale je to takovej - promiňte - strejc. Předčasně duchem starej. Trochu se obávám, že už jsou ho lidi nasycený a že nakonec vyhraje Šmajda. Mně by to nevadilo. Teď bych se musela zdržet hlasování, neb sama nevím. Počkám si na dnešní výkony... confused smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 19:52
     

    jo Chodůr zpívá opravdu dobře, ale za mě Šmajda - má podle mě v sobě více života a energie winking smiley

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 20.12.2009 20:02
     
    U nas nevesta za kosicana Smajdu...a Matko(8r.) Chodura - na zaciatku skor daval prednost Leone...ale ked vypadla, tak odvtedy fandi Chodurovi smoking smiley (... syn to nepozera, lebo si vzdy ide lahnut s najmensim... winking smiley)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.