pátek 3. května, 10:39 Svátek má Alexej
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Česko Slovenská Superstar

Datum: 06.09.2009 22:32
 

[www.televize.cz]

 

Budete se dívat?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 21
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.12.2009 12:20
     
    Berunko thumbs down winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Česko Slovenská Superstar

     
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.12.2009 12:28
     
    Hity Michala Davida?? eye popping smiley eye popping smiley eye rolling smiley eye rolling smiley eye rolling smileyTak to se zase nebudu dívat smoking smiley
     
  • Autor: beruska007
    Status:
    www.jarcinystra..

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.12.2009 13:51
     
    To já se budu koukat, dokonce tam bude i Michal osobně love smiley love smiley love smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.12.2009 13:52
     

    Ty tematické večery ma dosť štvú. Neviem ,kdo to vymýšla.ale vypadá to na "novácký "vkus.Najprv Gott,teraz David. Nič v zlom,ale myslím,že je vkus skor staršej generáce. Neviem,pročo by tieto decká mali spievať také stariny.Na Nove (ale ani vlezlé rádio Impulz,nie je výnimkou) si snáď myslia,že po 80-tich rokoch už prestali vznikať nové pesničky.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 04.12.2009 15:59
     

    Já bych brala kola žánrově zaměřená...na pop, rock, jazz...třeba i hip-hop...

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.12.2009 20:51
     

    Tak jsem si právě lehla na gauč k televizi, projíždím programy a tam superstar a právě zpívá Bendig. No teda sorry, vždy´t je to strašný. On fakt příšerně šišlá.

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.12.2009 21:20
     

    Taky mi to tak připadásad smiley no a Chodůr se tak moc nevytáhl. thumbs up

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.12.2009 21:28
     


    Amee napsal(a):

    Tak jsem si právě lehla na gauč k televizi, projíždím programy a tam superstar a právě zpívá Bendig. No teda sorry, vždy´t je to strašný. On fakt příšerně šišlá.

    přišlo mi, že zpívá tak trochu "teple", nemůžu si pomoct... stydlin smiley

    Zatím mě nejvíc oslovil "Šmajdák"... grinning smiley.

     

    ...

    Dneska mi Tomášek láskyplně rozcuchal vlasy, zadíval se na mě a pronesl: Mami, ty seš takovej můj Miro Šmajdák! eye popping smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 06.12.2009 22:25
     

    Budiž mi omluvou, že jsem hudebně hluchá smiling smiley, ale mě se zatím nejvíc líbila Bendigova Celin... a taky mě bavil Šmajdův druhý výkon, který totálně sepsuli sad smiley, což se mi zdá až trochu přehnané. Možná by mě bavila spíš ta jeho šou než Chodúrův dokonalý zpěv... skoro si začínám myslet,že Chodúr zatím jistým vítězem rozhodně není nono smiley

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.12.2009 06:16
     

    I mě to napadlo, že Chodúr to nemá zas až natolik jisté. Poslední dobou vidím, že si je i dost nejistý.

    Opětovně jsem to neviděla celý eye rolling smiley . No kdo to má vydržet??? A to jako ty holčiny co tam stojí u pódia nechodí do školy????confused smiley Snad to bude na stránkách Superstar. Tentokrát jsem si to ani nenatočila.

    Jinak písničky Michala Davida se mi moc nelíbili. Nejvíc to šlo Starý, protože jí tenhle styl docela seděl. U Bendigovo Discopříběhu jsem se nudila. Ale jeho Celine byla podařená. Myslím, že je to dost těžká písnička.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lotynka (07.12.2009 06:36)
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.12.2009 06:26
     

    No musím uznat (ač fanynka Chodúra), že včera mu to nevyšlo. Doufám, že ho fanoušci podrží...bo podle mne je v ohrožení.

    Bendigův Michal David - příšerný. Celine pěkná

    Šmajda - David nic moc, druhá píseň dobrá.

    Stará - včera obě pěkně.

     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.12.2009 08:18
     

    On je Chodúr docela vyhraněný a vybrat si z Davida něco, co by mu sedělo, je teda oříšek... Já spíš vůbec nechápu, proč místo Michala Davida neudělaj třeba večer věnovanej jazzu nebo něčemu hudebně zajímavému, a ne idolu osmdesátých let. No jo no, já jsem na mistra Davida alergická, takže jsem si včerejší kolo vůbec docela odtrpěla. U mě taky vyhrál Titanic, podle mě ho dal dokonale.thumbs down

    Mně se vůbec nelíbí Stará ve vejškách, brrr. Vůbec, jestli měla zůstat nějaká holka, tak Šenková, ta měla na finále levou zadní, i na úplný vítězství. Prostě tam hrozně chybí. Hltám ji aspoň v tý závěrečný písni (která už mi jinak taky leze na nervy, taková diskoška a ještě ji musej zpívat každou nedělieye rolling smiley ).

     
  • Autor: Lotynka
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.12.2009 08:35
     

    Jó Šenková chybí, to říkám furt. U vůbec bych se nezlobila, kdyby to vyhrála. Buď ona nebo Chodúr.

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.12.2009 09:34
     
    Hm, po tomto kole viacmenej sa pripajam k vacsine toho, co napisala Stano .. winking smiley...az na to, ze ja som alergicka aj na Titanic...a tu spolocnu "uvodnu" pesnicku vlastne som videla mozno len 2-3x, takze az tak s nou problem nemam .. smoking smiley
    Hm...ale problem mam s tym, ze...obcas je pre mna nepochopitelne aj to , ako pre ucinkujucich sa urcuje vyber pesniciek....Uff, ved to niekedy musi byt uz od sameho zaciatku viditelne , ze zvolena pesnicka absolutne takemu spevakovi nesadne a totalne ho odrovna....napr. Chodur posledne kola casto dost hori.....ale naopak pritom napr. Smajdovi vyber vcerajsich pesniciek pomohol...viac ako je unosne winking smiley
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Česko Slovenská Superstar

    Datum: 07.12.2009 09:35
     

    Já dúfam ,že Chodúr nevypadne. Tak sa mi zdá,že sa začína zdvihať akási antichodúrovská nálada,je to nejaká únava materiálu-únava zo stabilne kvalitného prejavu.

    Ale čo ma štve čím ďalej viac,je tá vata,čo vypĺňa jednotlivé vystúpenia. Raz je to detektor lži,včera spievané priania. Já chápem,že čas sa musí natiahnúť,aby sa tam dalo nacpať ,čo najviac reklám,ale prečo ho nenatiahnúť niečím zaujímavým. Já by som si napr. velmi rada pozrela,ich prácu s hudobným pedagógom,alebo jak nacvičujú s orchestrom.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.