neděle 28. dubna, 13:40 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bolesti hlavy

Datum: 23.02.2007 11:15
 

Já na to moc netrpím, mne bolí hlava tak jednou za půl roku. Ale občas fest, někdy se přidá i nevolnost. To už má něco společného s migrénou, ne? Jinak já moc nepráškuju, takže mně zabere spolehlivě na vše obyčejný paralen. Když se přidá ta nevolnost, stačí na hoďku si lehnout a snažit se usnout.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 2 z 4
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 19.03.2009 22:43
     

    Anavi, taky je mi po prášku špatně od žaludku, někdy i mdlo, ale "jen" asi půl až třičtvrtě hodiny. Pak jsem jak na vodě, ale hlava přestane bolet, mám v ní jen napětí a pocit, že je nafouklá k prasknutí, (když teda zabere...)

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolesti hlavy

     
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 04:00
     

    Uff, moc dobře znám, o čem píšetesad smiley .

     
  • Autor: Maca
    Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 07:47
     

    I já se přidávám a občas trpím. Taky mi pomáhá absolutní tma a ticho. Jakmile si nevezmu prášek v tom správném okamžiku, tak pak nevím co mám strčít do WC dříve.....

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 20:09
     

    tak jsem včera dopadla, tak že jsem padla thumbs up , přijela jsem domů z Jihlavy, ještě jsem něco pokutila a pak to přišlo a já během chvíle byla K. O., žádný spešl prášky nemám, takže apoibubrufen, mast na bolest hlavy ... vše na nic, ani nevím, jak jsem se doplazila do postele, drahá polovička mi přinesla mokrej studenej hadr na obličej a postupně mi ho chodil vyměnovat, ohleduplně zhasl sám od sebe a pak přišla jeho maminka, že chce, abych se šla na něco podívat a nemohla pochopit, když jí vysvětloval, že nepůjdu, že mě bolí hlava, že prý to snad tak hrozné není, abych nevstala z postele a odcházela skoro uražena, že jsem z tý postele nevyskočila angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 20:22
     

    Libi, jestli na to trpíš, dojdi si na vyšetření a aspoň když už ti nijak nepomůžou, dají ti tabletku krajní nouze (tak jim říkám)

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 20:27
     

    hlava mě bolí docela často, ale obvykle to pomocí masti a běžně dostupných prášků zvládnu, podobný stav jako včera mám třeba dvakrát za půl roku, ale to pak stojí za to thumbs up

     
  • Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 20:35
     

    Já občas mívám nepříjemný bolesti - nejspíš od krční páteře, kdy mě hlava bolí od týlu až po čelo. Dost nepříjemná pulzující bolest, trvající celý den (někdy i do dalšího dne). Nejhorší, když s hlavou hýbu, to mám pocit že mi mozek naráží do stěn. I mrkání bolí.

    Ale když čtu vaše problémy, tak ta má je procházkou růžovým sadem. sad smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 21:05
     

    Tohle je asi první diskuze, kde jsem ráda, že mám pocit, že jsem mimo mísu a příliš netuším, o čem je řeč. Tohle znám jen od několika známých, kteří mají podobné problémy jako vy. Tady vidím, že to co já považuji za bolení hlavy, je jen šimrání na mozku. Věra

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 22:41
     

    Nat, jestli tě bolívá hlava od krční páteře, je docela snadná pomoc. Mně vždy po úrazu upozorňovali, abych si chránila krční obratle před nekontrolovanými pohyby. Ty se dějí ve spánku, kdy ležíš naprosto uvolněná, ale bez plného vědomí, což je největší průšvih.

    Zajdi si do zdravotnických potřeb, kup si tam šancův límec - stačí molitanový, potažený bavlněnou fáčovinou - ten nejlevnější, ale aby ti pasoval....

    Poctivě v něm spi a máš po problému winking smiley

     
  • Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 23:00
     

    Drahuško, když to já bych se vůbec nevyspala. Já musím být volná. A na krk jsem obzvláště citlivá. Mně vadí i šátek kolem krku, když jsem marod. Pořád mám tendenci si ho povolovat. sad smileyAle na druhou stranu mi třebas roláky nevadí vůbec. confused smiley A máš pravdu, s těmi nekontrolovatelnými pohyby ve spánku. Všichni (co mě viděli chrnět) se shodují v tom, že nechápou jak se můžu vyspat. Protože prý neuvěřitelně vykrucuju hlavu. Prý jsem hotová hadí - krční žena. grinning smiley A přitom já se tak krásně vyspím. smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 23:12
     

    Nat, když je zle, tak dáš přednost límci, před bolestí. Možná se jednu noc nevyspíš, ale když tě hodně bolí hlava, tak se taky nevyspíš (já teda ne) Mám podobné pocity, co se týká sovobdy a volnosti při odpočinku, ale není-li léto (horko), na límec si zvyknu nejpozději druhou, třetí noc, ale ta úleva, že hlava nebolí thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 20.03.2009 23:24
     

    Drahuško, věřím ti to. Pokud ta bolest přes den nepoleví, tak naštěstí usnu a spím bez problémů. A ani to není nijak časté. Max. jednou do měsíce i déle, tak se to dá vydržet. smiling smiley Já se tomu límci bráním. Vím, že máš pravdu, že bych si zvykla. Ale asi bych si vsugerovala, že neusnu a tak by se i stalo. smiling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 21.03.2009 12:44
     

    SPIKE: jo, čas od času mě někdo "dojme" větou: mě teda taky občas bolí hlava, ale TAKOVOU VĚDU z toho nedělám! To pak vím, že neví, co je skutečné BOLENÍ HLAVY sad smiley.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 21.03.2009 17:53
     

    Teď jsem si vzpomněla, že znám dva fyzioterapeuty, kteří dělají speciální masáže páteře a všichni si to chválí, jak po letech pojídání prášků a injekcí jsou najednou bez chemie i bez bolestí. Mé snaše ta jedna pomohla loni po autohavárii, kdy měla právě problémy s krční páteří, spala v límci a bylo jí pořád zle. A opravdu jí to pomohlo. Jeden je v Karlových Varech a ta druhá u Berouna. Pokud to máte někdo v dosahu a chcete to zkusit, tak vám dám kontakt. Věra

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 17.10.2009 20:15
     

    tak od 2. července jsem si libovala do dneška, že už tři měsíce v pohodě - dneska jsem už ráno vstávala s pocitem, že to nebude to pravé ořechové, ještě jsem absolvovala workshop na téma Aerobik pro děti, který jsem pořádala, poslední půlhodinu, jsem si na něm odseděla, protože jsem tam sebou málem švihla, hned co jsem dojela domů, jsem zaplula do postele a prospala skoro čtyři hodiny v kuse angry smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.