neděle 28. dubna, 17:22 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bolesti hlavy

Datum: 23.02.2007 11:15
 

Já na to moc netrpím, mne bolí hlava tak jednou za půl roku. Ale občas fest, někdy se přidá i nevolnost. To už má něco společného s migrénou, ne? Jinak já moc nepráškuju, takže mně zabere spolehlivě na vše obyčejný paralen. Když se přidá ta nevolnost, stačí na hoďku si lehnout a snažit se usnout.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234 | další
    Aktuální stránka: 3 z 4
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 17.10.2009 20:34
     

    tak vás tu čtu a myslím že mluvíte o mě. Na bolesti hlavy trpím dost, zřejmě od krční páteře...já mám celou páteř rozharašenou už od dětství. nejhorší je ráno vstát z hlavobolem, to už pak těžko něco zabere. Jak jsem tu četla kdo co berete za prášky, tak to už je vše za mnou takové slabotiny. Jednou mi doktorka dala nějaký nový prášek na migrény, když mi viděla....říkala že prý 100pro zabere. Byly v balení jen dva. Vzala jsem si ho hned jak jsem dorazila domů z práce....to se kolikrát ani nestačím vyslíct a letím do postele do tmy......jo prášek zabral na hlavu do půl hodiny, byla to hrozná úleva od tlaku a rejpanců, ale celkově jsem se rozklepala a myslela jsem že padnu do mdlob. To byl neskutečný stav, který trval 2 hodiny....a já chtěla umřít. druhý letěl hned do koše. Pak jsem preventivně zašla do lékárny a tam mi poradili Nalgesin. A mě koooonečně pomáhá. Tudle jsem ho dala i kolegyni, páč dost na hlavu trpí, povídala že jí rychle pomohl, ale spala kudy chodilagrinning smiley . No na každýho to zabírá jinak.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolesti hlavy

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 17.10.2009 20:44
     

    Irisko, to dělají tyhle "poslední pomoc" dryáky. Taky je mi po nich dost zle od žaludku, taky se klepu, ale po hodině to přejde a pak je relativně dobře. V hlavě sice tlak stále mám, ale vedlejšáky přejdou.

    Beru je nerada. Musí to být pěknej sajrajt, ale když nic jinýho nezabere, není zbytí. Mám je doma stále.

    Jestli máš migrény od krční páteře, tak spi v Šancáku. Není to příjemné, dokud si nezvykneš, ale pak vadit přestane a pomahá. Mně na neurologii vždycky říkali, že když spím, nekontroluju pohyb hlavy a v tom je ten zakopaný pes. Když začnu mít období migrén, automaticky si límec vezmu. Tahám ho i na dovolenou, protože změna polštáře, matrace apod. je téměř vždy průšvih.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 18.10.2009 10:06
     
    001.jpg
    Další fotografie:

    Drahuš poohlídnu se po něm....v lázních mi vždy masérka říká, jak jsem zhuntovaná....a krční páteř prý mám totál zatuhlou....a kolikrát ráno mi bolí za krkem, že se nemůžu ohlížet za chlapamagrinning smiley , ale vždy za 3-4 dny to přejde.

    Taky mi doporučila rehabilitační sestra balonek na židli...teda mám ho v autě a nemůžu si ho vynachválit....vůbec mi nebolí a nebrní záda když jedu delší cestu. Dřív jsem byla hotova a bála jsem se každý delší cestysad smiley . Jdu ho vyfotit.

    Je koupený ve zdravotních potřebách a bez něj už ani ránu. Se mi známý ptaj co to je a nikdo nevěří. Ale mě to je jedno, mě to pomáháthumbs down

     
  • Autor: ppojistka
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 10:24
     

    Zdravím děvčata, tak si vás tady tak čtu a je mi vás líto,,bolest hlavy je velmi nepříjemná věc. Mám spoustu klientů, kteří též trpěli bolestmi hlavy,, lékaři jim nasadili léky, ale to jen aby bolest nebyla vnímána.Většinou lékaři řeší důsledek, nikoliv příčinu. Pokud jste některá z Mostecka, mohu pomoci, neb bolest hlavy bývá především od bloku páteře a nejen krční. Provádím dornovu metodu, která vrací obratlíky tam kde mají být, klient většinou po první terapii hodnotí úspěšnost na 90%.Můj kontakt je : bezbolestizad@seznam.cz Dášawinking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 10:27
     

    hm...tak to mám daleko.....teď přes víkend jsem až do pondělka stála za prd. Migréna 3 dny...to stačilo. Ještě teď mám hlavu jak na vodě. Těch prášků co jsem zládovalasad smiley .Ale snad mám zas na nějaký čas klid.coffe smiley

     
  • Autor: ppojistka
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 10:29
     

    iriska : a odkud jsi???

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 10:29
     

    Plzeň-jih

     
  • Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 10:30
     

    Irisko, já mívala migrény hodně silné, ale jen tak 1-2x do roky a od té doby co mi začali léčit vysoký tlak migrény jsou fuč asi mi kolísal tlak a ta změna mi vyvolala migrénu.

     
  • Autor: ppojistka
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 10:32
     

    tak kočko dám ti kontakt na kolegu,, z Plzně určitě ho navštiv budeš překvapená : Josef Ulrych,Koperníkova 16 Plzeň telefon: 605 540471,,, zavolej mu a domluv si s ním schůzku

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 11:56
     

    pojistko....díky....snad se někdy dokopugrinning smiley , ale obratlíky mi nikam nikdo nevrátí....jsem totálně zatuhlá, to už se snažilo pár doktorů. Jsem myslela že mě rozlomí a stejně v papíru napsáno...neodblokováno.winking smiley

    jajo já mám tlak dost nízký......že by to bylo i tím? Jo a polštář jsem měla 3 dny plněnej šutrama jak byl tvrdej.....to prostě člověk neví kam tu hlavu dát , jak obrátit....no děs!!!

     
  • Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 11:58
     

    irisko může i kolísat, kamarádka měla celoživotně extrémně nízký a už se léčí s vysokým taky..... nech si ho občas přeměřit a pozeptej se na to.

     
  • Autor: ppojistka
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 12:05
     

    iriska: nevěš hlavu,, tlak může být jedním z důsledků zaraženého obratle,, opravdu se dokopej a jdi na terapii,, uvidíš jaká bude změna,, dornova metoda neléčí jen páteř, ale právě s ní související choroby. držím palce :-)))))thumbs down

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 12:12
     

    pojistka...to je teda masáž? To bych šla....a kolik stojí?

    Každý odborník komu se dostanu pod ruku říká,jak mám páteř zhuntovanou.....a to sedím od školy v kanclugrinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (30.10.2009 12:13)
     
  • Autor: ppojistka
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 12:24
     

    dornova metoda není masáž,, je to jemná technika vrácení obratlů a kloubů na svá místa za pomoci klienta,, často této terapii předchází uvolnění zatuhlých svalů baňkováním,,, každý terapeut má svoji cenu, takže se domluv s ním konkrétně třeba mailem telefonem ju???

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 13:28
     

    hm...ale já nemám plotýnky, ale výrůstkysad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.