neděle 28. dubna, 17:08 Svátek má Vlastislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Bolesti hlavy

Datum: 23.02.2007 11:15
 

Já na to moc netrpím, mne bolí hlava tak jednou za půl roku. Ale občas fest, někdy se přidá i nevolnost. To už má něco společného s migrénou, ne? Jinak já moc nepráškuju, takže mně zabere spolehlivě na vše obyčejný paralen. Když se přidá ta nevolnost, stačí na hoďku si lehnout a snažit se usnout.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234
    Aktuální stránka: 4 z 4
  • Autor: ppojistka
    Status: nováček

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 13:43
     

    mazej záda měsíčkovým olejem, nebo spíš si je nech mazat, od beder ke lbi :-))))

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolesti hlavy

     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 30.10.2009 14:18
     

    díky za radu...zkusímthumbs down flower smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 08.11.2009 08:03
     


    iriska napsal(a):

    Taky mi doporučila rehabilitační sestra balonek na židli...teda mám ho v autě a nemůžu si ho vynachválit....vůbec mi nebolí a nebrní záda když jedu delší cestu. Dřív jsem byla hotova a bála jsem se každý delší cestysad smiley . Jdu ho vyfotit.

    Je koupený ve zdravotních potřebách a bez něj už ani ránu. Se mi známý ptaj co to je a nikdo nevěří. Ale mě to je jedno, mě to pomáháthumbs down

    Irisko, ten míček v autě zkusím. Mám ho, používám ho někdy při cvičení, ale tohle využití mě nenapadlo. No a ta masáž měsíčkovou mastí určitě nemůže nic zkazit. winking smiley Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 08.11.2009 10:47
     

    na balonek nedám dopustit a mastičku zkusím....smiling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Poloot

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 13.11.2009 18:19
     

    Zdravím, již 4 týdny mě bolí hlava, a tak mě neuroložka poslala na CT - ve výsledcích mne znepokojilo akorát "Patologický hypodenzní s hladinkou v pravé maxilární dutině". rád bych se zeptal, co si pod tím představit, resp. jestli to není hrozba nádoru.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 13.11.2009 18:31
     

    já nejsem dr.nono smiley ....ale držím palce

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 13.11.2009 18:53
     

    Myslím, že sem žádný lékař nechodí, zkus se poptat jinde, třeba:

     

    [www.ulekare.cz]

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    dexinka

    Re: Bolesti hlavy

    Datum: 13.11.2009 20:09
     

    Dobrý den,

    mám zkušenost, že bolesti hlavy zmizí po vyčištění střev. Ve střevech se ukládá mnoho odpadu, které naše tělo potřebuje vyloučit, ale špatnou stravou se to většině z nás nedaří. Pak ve střevech dochází k opětnému vstřebávání zpět do těla ( jako, když se namažete mastí ta se vstřebavá do kůže a pak tělo). To vyvolává bolesti hlavy a různá kožní onemocnění možná se budete divit, ale i bolesti kloubů jsou tímto způsobeny. Já trpěla od mala na atopický ekzém, díky přírodní čínské medicíně jsem naprosto spokojená. Pokud Váš problém ještě není vyřešen ráda poradím. Nedoporučuji silná antibiotika zaručujete si tím pomalé, ale jisté odbourání jiných orgánů v těle např. žaludku. S pozdravem Dana :-) kontaktujte v případě zájmu e-mail: de-xi-nka@seznam.cz 775/ 994419

    spolupracuji s doktory.

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.