pondělí 29. dubna, 14:18 Svátek má Robert
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Arturka
Status:
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

Bolavé tělo

Datum: 03.04.2010 17:58
 

Co vás bolí? A neříkejte, že jste jako rybičky. grinning smiley S čím bojujete a co vám na to pomáhá?



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:52
     

    Bude mě bolet zřejmě nejen tělo, ale i kůže angry smiley, protože jsem zjistila, že i přes poctivé nanesení faktoru jsem si šmrncla záda eye rolling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Bolavé tělo

     
     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:55
     

    JJ taky mě šmrnclo suníčko, přes 20 filtr, neboj pila jsem celkem 4 litry pořát ještě běhám. Ale pálí mě oči jak mi do nich natekl pot.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:57
     

    já si je zase pořád mnula, pořád jsem cítila, jak když tam mám písek - měla jsem strach ze zánětu spojivek, ale už snad dobrý

     
  • Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 21:58
     

    tak táto diskusia sa mi dnes hodí,dnes som totiž skúšala nové korčule a trocha to nevyšlo,tak som si narazila pravú polovicu prdelky,manžel bude musieť fúkaťwinking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 22:00
     

    korčule jsem dneska plánovala taky, ale nakonec jsem uvízla u rejče a u smetáku grinning smiley. A z toho mě bolí to tělo úplně celý, to by jeden snad ani neufoukal grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 22:07
     

    teda Anavi,ty si tu nezahrávaj,aby sa ti ich neprihlásilo viacnono smiley nono smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 22:19
     

    anino, tak to jsem v klidu, jak se po chlapech něco chce, jako by se po nich zem slehla grinning smiley

     
  • Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 12.06.2010 22:24
     

    no myslím si,že na túto prácu by si ich našla určite dosť,teda určite viac,ako na umývanie okiengrinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Autor: carlos
    Status: expert
    https://eu.zone..

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 14.06.2010 10:03
     


    Anavi napsal(a):

    anino, tak to jsem v klidu, jak se po chlapech něco chce, jako by se po nich zem slehla grinning smiley


    no, neříkej dvakrát ......... winking smiley winking smiley winking smiley

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 19.06.2010 10:01
     

    Jak pajdám o sádře tak už mě bolí v kříži a to je teda něco.

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 27.06.2010 11:46
     

    balanclady už ti tu sádru sundali?

    Teď odháním starší dceru od jahod. Jako dítě měla alerii prvně na lesní jahody a později i na zahradní. Kvůli mé neznalosti jsem ji tenkrát ani na pohotovost neodvezla. Ještě dneska mě z toho omývají sad smiley stydlin smiley Mohly jí otýct kdoví jaké orgány a já myslela, že je to jen na kůži sad smiley Ona teď uždibuje a pokoušíthumbs up Prý má připravený zyrtek

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Arturka (28.06.2010 18:53)
     
  • Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.08.2010 00:14
     

    Dobrý večer,

    no, mě bolívá žlučník. Horší bolest neznám, než koliku, porod sranda proti tomu. Doktorka mně slibuje už skoro 4 roky operaci, začalo to, když se malá narodila po šestinedělí. Nejdřív jsem nevěděla, co to je, po druhé příhodě jsem šla k doktorce. Poslala mě na ultrazvuk, a ukázalo se, že tam mám štěrkovnu...že prý, než budu příště těhotná, tak žlučník musí ven.

    No, trápí mě dostatečně i teď, protože, až jsem se objednala k operaci, se na předoperačním vyšetření lékařka ptala, zda nejsem těhotná. Dušovala jsem se, že ne, a do týdne se ukázalo, že ano....Zajímavé bylo, že dokud byla mladší v břiše, tak jsem o žlučníku nevěděla.

    Pak jsem odrodila a za tři týdny to začalo nanovo. I dvakrát do týdne. Přišla jsem na to, že když mně to začne bolet, pomůže mi se vyzvracet, zapadnout do postele a obložit se termofonama s horkou vodou a mít klid - brala jsem i No-Spa, ale kojím, tak to nechci.

    Nejhorší na tom je, že nevím, kdy to přijde. Obyčejně jídlo málo rozkoušu, nebo je nadýmavé, to je úplná katastrofa. Ještě se do toho přidají holky, začnou brečet jedna přes druhou, můj je nedovede uklidnit, tak je zelená bledá utišuju, pak se doslova doplazím na WC a tam to jde vrchem spodem. Pak se zas dovleču do postele, provedu záhřevná opatření a pak už mi je i řev dětí putna, protože to bolení je strašné. Nejde dýchat, zpotím se, vzápětí se mnou třese zimnice, bolí pod žebrama a pod lopatkama, no fuj.

    Lékařka mně říkala, že při kolice není moc dobré se jít vyzvracet, protože ty kamínky mohou ucpat žlučovod či co a udělat tak ještě větší neplechu, ale ono to nejde to vydržet.

    A co vy? Taky vás to občas chytne? Já už bych na operaci šla dávno, ale okolní podmínky jaksi nejsou pořád vhod (malé děti).

     
  • Status: expert

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.08.2010 07:26
     

    Jeje já myslela, že tě bolí tělo od práce na zahradě aTy máš takovéhle trable. Moje maminka si se žlučákemhrála tak dlouho až úplně zežloutla, celá kompletně, ucpal se jí žlučovod. Takže ji odvezli ado špitálu a laparoskopicky jí žlučovod uvolnili, doktor ji nechtěl operovat s tím zánětem, takže si dva měsíce počkala a odoperovali jíto když se to uklidnilo. Byla na klasické operaci, už si nepamatuju proč jí to tak doporučili. Každopádně byla velice rychle fit až nás to překvapilo jak rychle se zotavila. Možná to bylo tím že jí oprovali vlastneě zahojenou bez zánětu. Tchýni operovali v akutním stavu a ta citila žlučák až do smrti a musela držet dietu stále. Maminka je jak kdyby nikdy žádné problémy neměla.

    Taky mám známou a ta měla stejné problémy jako ty začalo jí to po porodu a vlastně s takovou intenzitou že asi v půl roce malého musela do nemocnice a i s lázněmi to odbyla do roka malého (nechali si jí tam tak dlouho dokud opravdu nebyla OK), staral se manžel a maminka, bylo to náročné , ale bylo jí pak dobře. Řekli jí, že se to stalo tím jak byl malý veliký přes 4 kg, že jí to vevnitř všechno utiskoval tak se to nastřádalo a jak se narodil a vše se uvolnilo začaly ty šílené koliky třeba i po suchém rohlíku.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.08.2010 19:18
     

    Sádru mám už dávno sundanou a to 13.7.2010 teď už jen rehabilituji.Nástup do pracovního procesu bude 25.8.2010.

     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Bolavé tělo

    Datum: 13.08.2010 19:21
     

    Kdo máte zkušenosti se silnýma migrenama moje dcera to zažívá a dokonce při tom ztrácí i řeč pamět taky musím se ji ptát co chce říci.Je to něco strašného je to hrozné ta bezmoc ,když ji nemohu pomoc a ona je opravdu jak na umření. Bereme jakoukoliv zkušenost.Pište prosím moc.please smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.