úterý 17. září, 21:39 Svátek má Naděžda
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Psi
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: Lucinkaa
Status: nováček

Určení plemene

Datum: 12.03.2010 16:25

pict0169.jpg
Další fotografie:

Zdravím všechny "pejskaře" =) Tahle krásná slečna je stará přibližně 4 až 5 týdnů. Je to nalezenec smiling smiley Jen nevím kam jí mám zařadit.Vím,že je to celkem složité odhadnout v tomto věku co je to za plemeno,ale zkusit se má všechno winking smiley Je mohutná,packy má celkem velký a už má něco málo přes dvě kila,myslím že v dospělosti to nebude žádnej prďola.Tak pište vaše názory,co by to mohlo být,čím víc příspěvků,tím líp.Díky. smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Lucinkaa (12.03.2010 18:48)

Komentáře a názory

Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Vladka
    Status: expert

Re: Určení plemene

Datum: 12.03.2010 16:32

No to vypadá, že to bude v dospělosti pěkně velké tele grinning smiley Takhle podobně vypadají štěňata retrívrů (měli je u sousedů)

• Autor: Reklama

• Autor: drahus

Datum: 12.03.2010 16:35

Ona jsou všechna štěňata v tomto věku moc podobná. Vypadá i jako n. ovčoun, ale je fakt, že má uši nasazený nízko. Spíš se přikláním k Vladčinu názoru

• Autor: Lucinkaa

Datum: 12.03.2010 16:39

Předpokládám že myslíš labradorského retrívra,toho mám,jsou mu tři roky,tohle rozhodně retrívr neni.Když si vzpomenu jak vypadal muj retrívr když byl uplně malinkej,tak to rozhodně takhle mohutný nebylo a nemělo to vrásčitej obličej a malinkatý očička jako má tahle slečna.A barva taky nesedí k retrívrovi.Každopádně neřikám že to nemůže být s něčím šmrncnutý.

• Autor: Missi

Datum: 12.03.2010 17:00

Většina štěňátek v ranném věku si je podobných. Navíc tato fota jsou o ničem, promiň.

Nafoť pořádně hlavu ze všech stran i z boku, nafoť zuby (řezáky a špičáky). Jak víš ten věk??

Datum: 12.03.2010 17:16

Jak vim věk?Nevim,ale myslim si to.Navíc tahle slečna nemá ještě vyrostý první zoubky.Rostou,ale to nemá cenu fotit,sotva tam něco má.

Datum: 12.03.2010 17:17

Právě, je vše neostré. Ovšem zdá se mi štěně zkrmené, jestli dobře vidím...

Datum: 12.03.2010 17:24

Zkrmené možná jo,ale určitě ne ode mě.Mám ji druhým dnem. winking smiley Pokusím se vložit lepší fotky winking smiley

• Autor: anny

Datum: 12.03.2010 17:33

Toto bude určite čistokrvný "Český gulášek". grinning smiley-hlavně pokial je nalezenec. Ale to vobec nevadí,pretože kríženci sú najodolnejší psy. Já tam tiež vidím čiastočne něm.ovčiaka.Aspoń typovo by sa mal na něho podobať. jak sa vyvinie hlava je otázné,ale telo by som rámcovo videla jako u ovčiaka.

• Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Datum: 12.03.2010 18:21

Každopádně je roztomilý love smiley

Datum: 12.03.2010 19:27

Jestli je předpoklad, že bude velký, bylo by vhodné mu od tří - čtyř měsíců podávat doplňkový příprvek na klouby a vývoj kostí. Předejdeš tak budoucím trablím s kloubama a páteří nebo to aspoň prodlouží dobu, než se potíže objeví (starší pes)

Já používám ALAVIS. Bohužel jsme začali, až když se potíže projevily... Je důležité dodržovat pauzy, jak jsou psány, protože štěňata, když se pauzy nedělají, mají zažívací potíže

Datum: 12.03.2010 19:34

Drahuško,my sme používali írské vápno . Teda,keď sme ešte mali velké psy.

[www.mall.cz]

Datum: 12.03.2010 19:36

No,ke´d sa teraz dívam na ten kukuč,tak tam vidím i niečo za setra.

Datum: 12.03.2010 19:38

Ve dvou,ve třech měsících by už mělo bejt odhadnutelný jak to bude velký.Uvidíme co se z toho vyklube.Už by to mohlo bejt. smiling smiley Doplňkovej přípravek na klouby a kosti určitě,pokavaď to bude telátko grinning smiley

• Autor: Anmara
    Status:

Datum: 12.03.2010 21:38

no, plemeno se u tohohle zvířátka odhadnout nedá... nejspíš se jich sešlo víc. A pokud jde o velikost, tak jeden známej si kdysi vybíral štěně "křížence s ovčákem" - vybral mohutné s velkejma tlapama, aby měl pořádnýho hafana - dneska už je to hafuša v nejlepších letech, ale v kohoutku má cca 30 cm... ale co nenarost do výšky narostl do délky... winking smiley

Stránky:  123 | další komentáře>>

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Balkon-moje jediná zahrada... Mouchy v bytě

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

Vím,že nejsem sama,kdo má jen balkon na uskutečnění své "zelené oázy"...někteří jsou na tom ještě hůř,a mají jen parapety...ale jaké balkony! a jaké p

Autor: BEATRIX - 01.07.2007 20:50
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 43

Dobrý den, potřebuji radu.Před měsícem jsme se přestěhovali s přítelem do pronájmu a od prvního dne nás trápí mouchy. Mysleli jsme si, že za chvíli je

Autor: Annettas - 28.11.2013 21:46
Rubrika: Bydlení a domácnost - Komentářů: 8
Galerie: Jak vychází slunce na D1   
  Jak vychází slunce  na D1
Autor: Soutěž - 06.03.2009 21:36
Rubrika: Cesta - Komentářů: 38

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.