pátek 26. dubna, 09:12 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Televize
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Kultura > Televize
Diskutujte! co právě dávají v TV - pořady, seriály a jiné
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Seriály

Datum: 28.08.2006 15:53
 
Tak televize se nám předhánějí v nabídkách nových seriálů. Už máte vybráno? Podle ukázek zkusím tu Poslední sezonu na ČT1, je to zajímavě obsazeno. Jinak seriály moc nerada sleduju, je to takové zavazující. Jo a ještě mám rozkoukanou Ordinaci. Ale asi budu muset povinně shlédnout pár dílů Letiště a třetí řady Rodinných pout (ze kterých jsem neviděla ani minutu), neb muž se podílel na přípravě. Sice z děje nebudu vědět ani Ň, ale budu vědět, že ta stěna je papundekl, ten výhled z okna je fototapeta, tuhle kuchyňskou linku montoval...atd.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 17 z 19
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 15:43
     

    Nevim jak na Markize, protože na ní moc nekoukám, ale třebas na Nově nemusíš na seriál koukat ani minutu, boatě stačí upoutávka na příští díl, protože oni tam nastrkaj to nejdůležitější a člověk je v obraze. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Seriály

     
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 23.01.2011 16:00
     

    To mas pravu Trixi, lenze ja aj tak dost malo pozeram TV a ked uz ...tak castejsie ine kanaly, napr. poslednu dobu prepinam Universal, co je namiesto Hallmarku, chodia tam aj celkom zaujimave filmy...a k tomu k TV sadnut sa dostanem zvycajne az okolo poldesiatej, desiatej...

     
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 24.01.2011 09:27
     

    Ale kolik máme volného času, když není na co se dívat. winking smiley No jo, ale kde ten čas je? eye popping smiley Jóó aha, proseděla jsem ho u netu. grinning smiley

    OVRZ jsem nějakou dobu sledovala, večerníček pro velké holky smiling smiley - když se z toho stal večerníček pro hodně nenáročné holky, sekla jsem s tím. thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 24.01.2011 09:30
     

    Já ny tyhle seriály taky nekoukám a přesně ušetřený čas raději strávím tady s Vámi. Ale na komediální seriály jako jsou Ajťáci, nebo Teorie velkého třesku se dívám ráda, ale spíš v PC najednou než abych číhala na jejich čas denně v TV.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 24.01.2011 09:45
     

    ted začnou dávat zas ty Návraty domů...nebo jak se to jmenuje, sice jsem neviděla všechny díly, ale asi to zkouknu. Občas juknu i na Cukrárnu. Jinak je to fakt katastrofa. Jo a dřív jsem se koukala na Rodinný pouta, to mě ještě tak bavilo, ale taky to šlo od deseti k pěti.

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 24.01.2011 10:48
     

    Teorie Velkého třesku je bomba, ale na coolu se na to koukat nedá, ten dabing zabije většinu vtipů sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 24.01.2011 10:56
     

    Tak to mám asi se stejným dabingem Háma Werenberg? Ale neumím anglicky tak jsem vděčná za to co je :-)

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 24.01.2011 12:03
     

    No....vidim, ze sme asi viacere "ujete na zvuk"....ja teda priznavam, ze totalne...smoking smiley ...ked mi nesedi dabing, tak nedokazem pozerat nic!...a naopak...niekedy staci hlas, ktory...ma to svoje caroooooo....a ja pri tom citani novin a lusteni ...dokazem nechat hrat mnohe....co ani poriadne nevnimam...

    ( tu na SK mame velmi vydarenu generaciu hercov, co maju uzasne hlasy ....hihi, horsie je ked takeho herca zaregistrujem teraz v poslednej dobe napr. ze sa mihne niekde v tom co sa nakruca....a je to uuuuuplne nezaujimavy ksich...a pritom ho mam zafixovaneho napr. s konkretnym hercom, alebo postavou...smoking smiley

    ...ale aj z ceskych hercov mam kopec "hlasov", pri ktorych som v siedmom nebiiiiii.......aj v starsej generacii - napr. Kanyza v Cattanim bol nezabudnutelny...ale aj teraz u tych mladsich...)

     
  • Autor: Galad_Elen
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 24.01.2011 12:44
     

    Jáji,. jde o to, že když si to pustíš v originále s titulkama, tak tam opravdu překládaj to, co říkaj. V dabingu si to předělaj, aby jim to šlo do huby a některý vtipy tim úplně zničej.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 09.02.2011 23:40
     

    sběratelé kostí, ti mě nikdy nezklamou. Jen mě štve, že pořád mění vysílací den i čas.sad smiley

     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:20
     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:30
     

    a to bylo keců, jak je to sledovaný.....konečně dobrá zprávathumbs down thumbs down

     
  • Autor: Trixinka
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:35
     

    Co tak najednou??? Vždyť psali, jak trhá koláče sledovanosti! grinning smiley 

    Drndo moc nejásej, víš ty co budou dávat místo toho? grinning smiley

     
  • Autor: Radim
    Status:

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:39
     

    Malá upoutávka na nový čínský seriál, snad ho nova koupí a dá do hlavního vysílacího času. grinning smiley

    [url]

    ;feature=related[/url]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Radim (11.02.2011 13:40)
     
  • Status: expert

    Re: Seriály

    Datum: 11.02.2011 13:43
     

    Radime vydržela jsem s přemáháním jen první minutu upoutávky a mám na hlavě ježka angry smiley grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Televize (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.