pátek 26. dubna, 13:21 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Povídání o vaření
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Pečivo

Datum: 06.03.2007 17:19
 
Jak skladujete pečivo? Máte chlebník nebo igelitku? Se přiznám, že chlebník nemám a pečivo je v igelitce. Nemám ráda, když okorá. A navíc u nás se dlouho neohřeje, takže plíseň nám nehrozí. Pečiva kupuju víc a mrazím.
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678 | další
    Aktuální stránka: 7 z 8
  • Autor: SaraB
    Status: nováček

    Re: Pečivo

    Datum: 15.02.2013 17:37
     

    Peču doma chleba v pekárně, ale nedaří se mi udělat nadýchané těsto na bagety Umíte někdo?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Pečivo

     
     
  • Autor: balanclady
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 17.02.2013 17:55
     



    Arturka napsal(a):

    Aby lépe chutnalo.

    Asi bych se vůbec nezakousla.Vypadá to tak pěkně,že děti by se asi poprali.Moje Vendy je zastáncem všech psů, ať jsou v jaké koliv podobě.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 17.02.2013 18:48
     

    Miluji tyhle nápady. smiling smiley thumbs down Nepraktikuji sice, ale to již je o mé totálně netvůrčí letoře. eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 26.02.2013 12:57
     

    Holky, pro ostřílené pekařky asi žádné novinky, ale říkám si, že nic neskazím, když se s přečteným podělím winking smiley

    [www.ireceptar.cz]

     
  • Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 05.03.2013 20:25
     
    p1030200.jpg

    Arturko , bezva nápad thumbs down grinning smiley . Pokus o dnešní selský , nářezy se nějak neždařily eye rolling smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 00:36
     
    nudlovy chleb_.jpg
    Další fotografie:

    Elo, moc díky za ten odkaz, zajímavé čtení a zase další spousta tipů co a jak . thumbs down

    Mé exempláře rozhodně velké bubliny nemají, ale abych pravdu řekla, osobně preferuji tu střídu právě hutnější, resp. uvykla jsem jí tak, že se jedná o pravověrně syté krajíce, cheche, což mi vyhovuje, nejsem moc na chleby typu nadýchané nic, těmi mými by se dalo nájemně vraždit. smoking smiley grinning smiley Tuten exemplář jsem pekla včera cca touto dobou, vzhledem k tomu, že jsem přetáhla kvasové hodiny asi o tři dny eye rolling smiley , moc šancí jsem mu nedávala, ale vylévat plnou mísu bez boje se mi nechtělo..

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 06:00
     

    Hanule, ty máš ten chléb přímo ukázkový. thumbs down

    Já si postupně taky zvykám na hutnější chléb, ale to je způsobeno i vyšším obsahem žitné mouky. Já ho dělám tak půl na půl (to je poměr žitné a pšeničné).

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 09:18
     

    Jak udělat z chleba umělecké dílo eye popping smiley

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 10:28
     

    Že peče Hanulka krásné chlebíky, to je jasné už dávno, ale Jarko - tvůj chleba vypadá taky velice, převelice žravě thumbs down

    Já to chci umět taky - brečící smajlík. Jsem dřevo a tohle bych NIKDY nedokázala. Ztroskotala bych hned na tom kvásku. Nemám dost trpělivosti.

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 10:54
     

    Heli, co bych dala prozměnu za jedinou zelenou buńku.. sad smiley (Mě bys za snachu rozhodně nechtěla, to tě ujišťuji. winking smiley grinning smiley )

     

    Věrko, pravdu díš, žito je prostě hutnější a mokřejší.

    Hlavně je na efekt fotím, holky, znáte to.. reklama je navoněná zdechlina. flower smiley V praxi mám děs, že by má kuchyně měla někoho stravovat. eye rolling smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (06.03.2013 10:56)
     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 13:16
     

    Hanulko, tak vedle Lenky bych tě za snachu brala všema deseti love smiley . Však my bysme se krásně doplňovaly smiling smiley .

    Teď jde o to, jestli ty bys mě chtěla za tchýni grinning smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 13:18
     

    Hanule ten je teda zase luxusní mls smiley 

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 21:05
     

    No, Jarko, Hanule eye popping smiley eye popping smiley thumbs down , vy mi dáváte winking smiley , vaše chlebíky jsou přímo skvostné mls smiley . Já se snad kvůli vám ten chleba naučím péct taky. Ale ono to asi nehrozí, nejsem dostatečně trpělivá na založení a "uzrání" kvásku.

    My máme rádi pórovitý chléb, ale tak akorát. Nesmí být jako buchta, musí být cítit, že koušeme opravdu do chleba.

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 21:08
     

    Péct si na chatě vlastní chléb, to by bylo luxusní mls smiley . Mám tam elektrickou troubu, jen jaksi ta šikovnost a trpělivost chybí. A to ve větší míře než malé stydlin smiley

     
  • Autor: slunino
    Status: začátečník

    Re: Pečivo

    Datum: 06.03.2013 22:31
     

    Jarko, Halule thumbs down Vy my dáváte. Tady najdu laťku tak nemožně vysoko, že nevím, zda se jí někdy jen letmo dotknu.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Povídání o vaření (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.