pátek 26. dubna, 17:17 Svátek má Oto
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Ostatní a volné téma
hodnocení: 4.70
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma
Diskutujte! Ostatní a volné téma. Aneb co se nikam nevešlo..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Neštěstí nechodí po horách....

Datum: 11.12.2007 20:56
 

.....ale po lidech.

Dcera šla v neděli ráno pro čerstvé rohlíky k snídani pro rodinu a když se vracela domů, tak na chodbě k jejich bytu omdlela a při pádu si rozdrtila horní čelist, zlomila lícní kost, pohmoždila krční páteř a přivodila otřes mozku.

Leží v mostecké nemocnici, kde zjišťují proč se to stalo a co všechno a s jakými následky se bude potýkat. neviděla jsem jí, protože mi hned přivezli domů vnučky (3,5 a 1,5 roku) a hlídám, aby zeťák mohl do práce.

Prý je velmi oteklá, už konečně nezvrací, ale lékaři chtějí, aby jela do Ústí nad Labem na stomato-chirurgii na rekonstrukční operaci obličeje. Ona nechce - bojí se. A já se bojím, aby nezůstala znetvořená. Je jí 29 let!!!

Teprve včera jí přestali píchat dolzin, na její žádost.

První verze je, že prodělala srdeční infarkt, ale další vyšetření to nepotvrdila.

Jsem z toho špatná.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 20:58
     
    Ježiši,tak moc držím palce,ať jí všechno dobře dopadne
     
  • Autor: Reklama

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

     
     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 20:59
     
    Drahuško, tak to vás tedy upřímně lituju.
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:02
     

    Drahus, tak to budou hodně smutné vánoce. Každopádně za ní musíš dojet a přesvědčit ji, aby operaci podstoupila. Vždyť je to mladá žába, časem by ji to mrzelo. A strach - ten musí překonat.

    Tak držím palečky, ať se rychle uzdravuje.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:04
     
    Tak to jsou moje problémy nicotné angry smiley Ať všechno dopadne, jak nejlépe to půjdeflower smiley
     
  • Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:07
     
    Drahuško moc držím palce a přesvěč jí na tu operaci musí má celý život před sebou. Později by litovala.
     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:08
     

    Drahuš neboj a dceři řekni ať se taky nebojí. Doktoři dokážou zázraky a čas taky. Zlomeniny se zhojí.

    A obličej jí budou operovat určitě v narkoze a hlavně dělají to zevnitř úst, takže nebude mít ani jizvičku.

    Vím to, protože moje kamarádka si nechávala sesekat dolní "předkus", čili zmenšovat čelist. Nemá ani jizvičku.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:09
     
    Tak něco podobnýho jsem zažila s mojí nejlepší kamarádkou. V noci omdlela, když vstávala k dítěti kvůli antibiotikům. Upadla tak nešťastně, že ji po dvou dnech v táborské nemocnici převáželi už v bezvědomí do Budějic, kde zjistili, že má na dvou místech prasklou lebku a přes krev není na ct nic vidět. Když jsem za ní byla po nějaké době na JIP, úplně jsem se zhrozila. Obličej měla úplně deformovaný. Všechno dopadlo dobře, krev se sama vstřebala a ještě to mělo jeden zajímavý pozitivní dopad. Zbavila se jako zázrakem své fóbie.
    Tvrdila, že doba, kdy upadla do bezvědomí, bylo to nejhezčí, co v životě zažila. Proč omdlela, na to nikdy nepřišli. A jí se natolik po té ráně rozsvítilo, že se za nějaký čas rozvedla a nikdy toho nelitovala. Takže v jejím případě to bylo štěstí v neštěstí.

    Přeju, ať se vše v dobré obrátí.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:22
     

    Taky doufám, že se všechno v dobré obrátí (nic jinýho mi nezbývá). Snad se vyhojí bez následků. Ve špitále pracuje jejího muže strýc (chirurg) a ten jí řekl, že operace není úplně nutná a ona se toho chytla, jak hovínko košile, takže uvidíme, až slezou otoky....

    S návštěvama je to trošku obtížné, protože je prý v Mostě děsná chirurgie, nechal jí strýc uložit na dětskou chíru a tam jsou návštěvy omezené a nevím kam s holkama, protože kdyby viděly tátu, chtěly by domů a asi by byl problém. Nejsou na mě zvyklé. Dcera mi je nepůjčovala, protože jsem prý moc přísná...

    S holkama to normálně funguje. Jen jsem zdrchaná, protože taky nejsem zvyklá.

    Mluvíme s dcerou denně telefonem. Mluvit může.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (11.12.2007 21:24)
     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:26
     
    Ty otoky jsou sviňa, kámoška měla oko úplně mimo, dnes je to zas krásná baba.
     
  • Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:30
     
    Drahuš to máš zápřah, já to znám na dvě bych si už asi netroufla. Zapřáhni dědečka a spi jak to jde. A nebo jeď za ní.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 21:42
     
    Drahu..držím palce..bude dobře...Přesvěč dceru,aby to podstoupila a ničeho se nebála......Můj brátránek měl po těžké autonehodě, také rozdrcené čelisti..obě a opravdu hodně...Má plnou pusu "kovových destiček" a já nevím co ještě...Kdo to neví, tak nepozná čím prošel a na obličeji nemá žádné jizvy po operacích.(kromě nepartných způsobených nehodou...) Je to už několik let a za tu dobu i lékařské medody pokročily...Po nehodě vypadal opravdu děsivě a tenkrát mu ani na 50 procent nedávaly naději, že se vše spraví...A je vše OK, opravdu není nic poznat....Oteklý obličej je normální, při takovémto úrazu, vypadá to děsivě, ale to otoky ustoupí...Pevné nervy...vše bude dobré uvidíš...držím pěsti....
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 11.12.2007 22:02
     
    Drahuško, cítím s tebou. Starost o dceru,starost s vnučkama, je to pekný záhul. Dceři domluv, ať to podstoupí. Má asi ted strach, ale když by se to nespravilo, mrzelo by jí to. Už kvůli těm malým holčinám. Držím palce.
     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 00:13
     
    Drahus...vsetkym vam drzim palce, najma tvojej dcere!...a tiez malym kockam, nech ich mamka sa im co najskor uzdravi....a ach...aj tebe...viem si predstavit co prezivas - strach o dceru a k tomu poskytnut tym malym co najlepsie prostredie, aby to bez mamky lahsie znasali..Vela sil!
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Neštěstí nechodí po horách....

    Datum: 12.12.2007 00:54
     
    Drahuško držím palce vám všem . To máš teda najednou pořádný zápřah. Ale ženská vydrží víc než člověk - tak ať to všechno dobře dopadne. thumbs down love smiley
     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Ostatní a volné téma (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.