sobota 27. dubna, 05:59 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Tipy na výlety
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Cestování > Tipy na výlety
Diskutujte! Tipy na to, kam vyrazit ve volných dnech
 
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kam vyrazit s dětmi?

Datum: 28.08.2006 10:17
 

Rádi cestujeme, ale pořád jsem ještě na netu nepřišla na to, jak vyhledávat zajímavé akce. Jezdíme většinou s dvěma malými dětmi a psem smiling smiley. Zaručené tipy, kam by se malej pořád vracel a kde není se psem problém jsou Ratibořice a "Šťastná země" ([www.stastnazeme.cz]). Jenže tam se nedá jezdit pořád, že jo smiling smiley. Takže bych uvítala tipy na stránky, kde se dají vyhledat podobná hezká místa nebo třeba nějaký kalendář akcí pro děti - za čtrnáct dní se např. v Jičíně koná tradiční Jičín-Město pohádky. Tam jezdíme taky každý rok. Nebo pište z vlastní zkušenosti, kde jste byli a kam byste se třeba jednou rádi vrátili.

Díky všem!



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (09.07.2009 21:44)
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 20
  • Autor: Terouneek
    Status: nováček

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.05.2013 15:04
     

    Ahoj, my už máme děti starší, puberťáky a tak je těžké dostat je někam s náma na výlet. Když byly menší, tak jsme jezdili na různé zříceniny, rozhledny atd. to je bavilo. Teď už je dostaneme leda někam za sportem. Proto většinou vyrážíme do sportovního areálu v Satalicích na okraji Prahy.[www.sport-areal-satalice.cz] Mají tam spoustu hřišť na všechny míčové sporty a na petang. Jsou tam pěkné cyklostezky, kterými se dá dojet k zámu, de bývájí přehlídky v brnění a tak. Je to tam moc hezké, dokonce i dělané na relax smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 25.05.2013 18:35
     

    Dneska jsem vzala vnučky na výlet. Původně jsem měla v plánu vyrazit do Hrusic, kde dnes byla běžná trasa kocoura Mikeše obohacena o nějaké soutěže, ale počasí bylo nepříznivé, tak jsem je vzala do Prahy do Království železnic, pak do bludiště a na Petřínskou rozhlednu a nakonec ještě do planetária tamtéž. Holky byly spokojené a já tudíž taky.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 25.05.2013 19:24
     

    To jste toho stihly! thumbs down

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 25.05.2013 19:25
     

    Však mi holky usínaly cestou domů v autě. winking smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 25.05.2013 21:33
     

    Já chci taky takovou babičkůůůůůůů thumbs down .

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 17.07.2013 12:48
     
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 21.07.2013 23:18
     
    dsc_aa0990 (258).jpg

    Dnes jsem byla s vnučkou na zámku Loučeň. Nebyly jsme v zámku na prohlídce, ale strávily jsme celé odpoledne v zámeckém parku v labyrintech a bludištích. thumbs down

     

    [www.zamekloucen.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil SPIKE (21.07.2013 23:18)
     
  • Status:

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.07.2013 08:00
     

    nečetla jsem celou diskusi, tak nevím, jestli to tady už někdo neuváděl ...

     

    [www.pohadkova-vesnicka.cz]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.07.2013 09:14
     

    Věrko, tos mi připomněla, že máme koupené ze Slevomatu vstupenky do zámku i s ochutnávkou nějaké čokolády... musím vymyslet, kdy tam vyrazíme smiling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.07.2013 09:23
     

    Měli tam v nabídce nějakou čokoládovou prohlídku (asi s mlsáním čokolády), další s Bílou paní, dětskou prohlídku a další možnosti. Taky je tam výstava Igráčků. My tam dorazili až odpoledne, tak jsme ani na prohlídku nechtěli jít, to bychom nestíhali. Nakonec v tom vedru bylo fajn v parku. Vnučka si i zastřílela z luku.

    Ty stromy tam jsou tedy nádherné. Překvapil mě tam jeden dub - kromě letního, zimního a červeného tam byl jeden dub s podivnými plody, co vypadaly jako mrňavé jedlé kaštany (tedy pichlavé kuličky), byl to dub rakouský.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.07.2013 10:57
     

    Když jsme se šli podívat na takovou vyhlídku, pod zámkem kvetl tulipánovník - nevšimla sis, jestli už letos kvete?

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.07.2013 11:24
     
    dsc_aa0990 (232).jpg

    Ivo, všimla jsem si ho, nejde přehlédnout, jaký je to impozantní strom. Ale buď byl už odkvetlý nebo jim letos nekvetl, žádné květy jsem neviděla.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.07.2013 11:32
     

    Je to von grinning smiley, jdu kouknout, kdy vlastně kvete.

     

    Hm, tak jsem dohledala, že začátkem července... to by skoro mělo vycházet, tak nevím confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (22.07.2013 11:34)
     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 22.07.2013 12:01
     

    Docela nedávno sem někdo dával kvetoucí lyriovník, ale v těch vedrech i je i dost možné, že už opadaly. A tady je v teplém kraji a na slunném místě... K němu jsem nešla, dívala jsem se z té terasy, tak jsem detaily nemohla vidět. To jsem tam okukovala magnolii, z níž tam odkvetlé semeníky napadaly na terasu (taky musela na jaře zkrášlovat terasu). Ovšem ta terasa samotná nic moc, na zemi je písek jak na dětském pískovišti, což v tom vedru nebylo zrovna pěkné, prášilo to a k posezení rozhodně nelákalo.

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kam vyrazit s dětmi?

    Datum: 19.08.2013 08:02
     
    011.jpg
    Další fotografie:

    Na Loučni jsme byli už několikrát, dokonce i na té prohlídce s Bílou paní. Tuším, že to bylo někdy v únoru (únor bílý, že... winking smiley ).

    Minulou středu jsme byli v Mirákulu. Paráda!!!

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Tipy na výlety (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.