pondělí 1. června, 04:13 Svátek má Jarmil
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Záliby a volný čas

Autor: detskyweb
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Dětský-web

Datum: 08.02.2009 10:42

Anketa
V anketě již hlasovalo 9 uživatelů.
Ankety se mohou účastnit všichni uživatelé.
Líbí se vám web?

Dobrý den,
chtěl bych vám představit web určený pro děti [www.detsky-web.cz] web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu pohádek, určitě se podívejte, Děkuji za návštěvu a komentář. winking smiley
(pro adminy:moc se omlouvám, jestli vám to vadí)

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil detskyweb (08.02.2009 12:38)

Komentáře a názory

• Autor: Anavi
    Status: expert

Re: Dětský-web

Datum: 08.02.2009 12:33

Odkaz jsem prozatím nerozklikla, odrovnalo mě - s prominutím - už ve zdejším textu, že chcete web "představyt" ... tak to je drsný sad smiley . Nad absenci čárek v textu jsem se s velkým přemáháním přenesla...

Každý nechť si píše ve svých příspěvcích, jak chce. Je to JEHO vizitka. Ale pokud se někdo pouští do věcí jako jsou stránky pro veřejnost, a navíc ještě určené pro děti, tak by se měl zamyslet nad pravopisem a nekazit češtinu.thumbs up

Tolik můj názor.

• Autor: Reklama

• Autor: detskyweb
    Status: nováček

Datum: 08.02.2009 12:40

Moc se omlouvám, za chybu psal jsem to rychle a nevšiml jsem si toho ještě jednou se omlouvám,ale určitě se podívejte na web snad se vám aspoň web bude líbit. Děkuji sad smiley sad smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Co děláte pro své zdraví? Noční pití We RUN Prague nebo i jiné mě..

Já krom pohybu a vitamínů nějak nevím. Spíš si škodím různými ,,neřestmi´´. Musím zaťukat, jsme všichni zdraví jako řípy a nebýt pravidelných prohlíde

Autor: Mona - 09.08.2006 08:11
Rubrika: Zdraví a krása - Komentářů: 67

Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. Taky se vaše děti v noci budí na pití??? U nás to je tak, že starší vůbec, mladší (2,5 roku) naopak třeba pě

Autor: Anavi - 08.02.2008 21:13
Rubrika: Výživa - Komentářů: 3

Ahoj všem! Chci si splnit sen a uběhnout Adidas běh pro ženy, proto jsem udělala nejdůležitější krok a začala běhat Vzhledem k tomu že začínám, na

Autor: Alisa_ - 22.06.2011 11:10
Rubrika: Sport - Komentářů: 9
Blog: UGANDA 2012 - moje cesta za .. Blizka setkani tretiho druhu VIETNAM 2017 - Halong Bay

Den první - neděle   Výlet do Ugandy pro mě začal v sobotu 1.12. 2012 ráno v 6, kdy nás vyzvedlo auto v hotelu v Brně a odjížděli jsme směr Víd

Autor: SPIKE - 13.02.2015 00:41
Rubrika: Afrika - Komentářů: 1

Aneb, jak jsem nejprve byla ve tri rano hrozne na.rana a pak se na ulici smala, az se za bricho popadala.   Dnesni noc byla dle "predpovedniku"

Autor: Didi - 09.08.2015 19:43
Rubrika: Ostatní a volné téma - Komentářů: 4

VIETNAM 2017 - Halong Bay 8.pokračování   Tak tohle už je opravdu poslední vietnamské zastavení. Z Hanoje jsme si udělali dvoudenní výlet d

Autor: SPIKE - 16.02.2018 23:30
Rubrika: Vietnam - Komentářů: 1
Galerie: Farmářské trhy v Paříži Indové Jaro na Žďársku a Břeclavsku
  Farmářské trhy v Paříži
Autor: SPIKE - 04.05.2014 17:52
Rubrika: Povídání o vaření - Komentářů: 6
Indové
Autor: SPIKE - 08.01.2015 04:52
Rubrika: Indie - Komentářů: 10
Jaro na Žďársku a Břeclavsku
Autor: carlos - 06.03.2016 23:14
Rubrika: Morava - Komentářů: 10
Adresář: http://www.kurnik.org/ http://tiptravel.cz/souteze/ http://www.sporiciucet.eu

Pro ty, kteří si rádi hrají...

Autor: drahus - 15.08.2007 22:52
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Soutěže o dovolené, zájezdy, EuroVíkendy, ubytování a další služby pro cestovatele.

Autor: TipTravel.cz - 11.05.2011 11:05
Rubrika: Tipy na dovolenou - Komentářů: 0

Přehledná nabídka spořicích účtů. Akční nabídky se zvýhodněným úročením nebo penězi k založení. Alternativní produkty pro zhodnocení peněz (investice)

Autor: domandona - 08.08.2016 19:30
Rubrika: Finance - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.