sobota 23. ledna, 17:25 Svátek má Zdeněk
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Záliby a volný čas

Autor: detskyweb
Status: nováček
Klikni pro filtrování

Dětský-web

Datum: 08.02.2009 09:42

Anketa
V anketě již hlasovalo 9 uživatelů.
Ankety se mohou účastnit všichni uživatelé.
Líbí se vám web?

Dobrý den,
chtěl bych vám představit web určený pro děti [www.detsky-web.cz] web je nezávadný nenajdete tam žádné závadné hry, ale naleznete zde spoustu pohádek, určitě se podívejte, Děkuji za návštěvu a komentář. winking smiley
(pro adminy:moc se omlouvám, jestli vám to vadí)

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil detskyweb (08.02.2009 11:38)

Komentáře a názory

• Autor: Anavi
    Status: expert

Re: Dětský-web

Datum: 08.02.2009 11:33

Odkaz jsem prozatím nerozklikla, odrovnalo mě - s prominutím - už ve zdejším textu, že chcete web "představyt" ... tak to je drsný sad smiley . Nad absenci čárek v textu jsem se s velkým přemáháním přenesla...

Každý nechť si píše ve svých příspěvcích, jak chce. Je to JEHO vizitka. Ale pokud se někdo pouští do věcí jako jsou stránky pro veřejnost, a navíc ještě určené pro děti, tak by se měl zamyslet nad pravopisem a nekazit češtinu.thumbs up

Tolik můj názor.

• Autor: Reklama

• Autor: detskyweb
    Status: nováček

Datum: 08.02.2009 11:40

Moc se omlouvám, za chybu psal jsem to rychle a nevšiml jsem si toho ještě jednou se omlouvám,ale určitě se podívejte na web snad se vám aspoň web bude líbit. Děkuji sad smiley sad smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Fotoklá(tě)ní IV. - ZVĚŘINEC prací prášky pro miminka Výchova obou rodičů

Soutěžní fotky najdete všechny zde.. http://www.week.cz/zaliby-a-volny-cas/fotografovani/fotosoutez/zverinec/galerie/list.php?3   Vyhlašujeme

Autor: LadaB - 16.05.2009 06:47
Rubrika: Fotosoutěž - Komentářů: 101

prosím, mám dotaz, jake používáte nebo jste používali prací prášky pro čerstvě narozená miminka a šestinedělňátka. Já ještě prala ve mýdlových vl

Autor: hespa - 03.03.2010 17:32
Rubrika: Miminka a batolata - Komentářů: 83

Dobrý den,mám 4 holčičku. Do nynějška jsem vychovávala malou téměř sama, protože tatínek nám jezdí na kamionu. Ve výchově jsem přísnější, hlavně u věc

Autor: zurina - 04.10.2010 06:26
Rubrika: Výchova a péče - Komentářů: 141
Blog: Moje pozitivní zkušenosti s .. THAJSKO 2015 - 2.pokračování Kamenné umyvadlo- je vhodné ..

Ahoj všichni, jsem moc rád, že tu mohu být a podělit se o své zážitky s cestováním. Už jsem projel pár kontinentů a viděl nespočet podivuhodných přír

Autor: eri - 18.10.2011 08:51
Rubrika: Po Evropě - Komentářů: 3

Dnešní noc strávíme ve vlaku. Jsem dost zvědavá, jakou úroveň má železniční doprava v Thajsku. Na nádraží jsme včas, tak se naše malá skupinka 16 turi

Autor: SPIKE - 25.11.2016 10:09
Rubrika: Thajsko - Komentářů: 0

Ten z Vás, kdo byl na nějaké exotické dovolené, nebo jen listoval katalogy hotelů v takových destinacích, si určitě pamatuje nějaké krásné umyvadlo ve

Autor: Petra.L - 01.07.2019 09:16
Rubrika: Bydlení a domácnost - Komentářů: 0
Galerie: Cibulačka v originále Jen tak - pro radost Zámecká zahrada v Krumlově
  Cibulačka v originále
Autor: SPIKE - 04.05.2014 15:23
Rubrika: Polévky - Komentářů: 10
Jen tak - pro radost
Autor: Vladka - 10.07.2017 09:25
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 7
Zámecká zahrada v Krumlově
Autor: gabca - 26.08.2017 20:05
Rubrika: Jižní Čechy - Komentářů: 8
Adresář: http://www.maxinzert.cz http://www.akce.cz http://www.sporiciucet.eu

MAXINZERT - inzertní portál - inzerce zdarma MAXinzert - inzerce zdarma, inzertní portál pro soukromou a firemní inzerci. Možnost poslat SMS zda

Autor: netia - 28.07.2008 15:28
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Kalendář akcí, pro děti, na víkend, turistické, kina, divadla

Autor: michal90 - 19.07.2009 12:27
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Přehledná nabídka spořicích účtů. Akční nabídky se zvýhodněným úročením nebo penězi k založení. Alternativní produkty pro zhodnocení peněz (investice)

Autor: domandona - 08.08.2016 17:30
Rubrika: Finance - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.