sobota 27. dubna, 03:13 Svátek má Jaroslav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dělená strava
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Dělená strava
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: Papinka
Status:
Výsledné hodnocení: 4.5
Klikni pro filtrování

Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

Datum: 17.10.2011 21:47
 

Milé dělenky,

 

vítám vás v nové diskuzi s pořadovým číslem 6 a těším se, že si tady budeme příjemně povídat o dělené stravě flower smiley flower smiley flower smiley případně dalších jiných fajn věcech. flower smiley A těšíme se i na případné nové dělenky, které mezi nás přijdou. smiling smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 2 z 14
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 21:16
     

    Ahojda Dělušky,Koukám,že dnes máte odpočinkový večer.Já zas dnes mám čas.Ale to nevádí. flower smiley flower smiley

    Chci poděkovat NUNY za odpověd.Podívám se ve zdravěnce.Kdyý to nebudou mít ,tak řeknu kámošce at mi to koupí v Liberci.

    flower smiley flower smileyMoc dík. flower smiley

    REBEKO,taky používáš tu tatarku z Lidlu v omezeném množství ke kytkám?Paveka se divila,že je to blbost,ale já ji jím opravdu v malém množství,kdyý ji potřebuji použít a nemám sojamajonézu. love smiley love smiley

    please smiley please smiley please smileyHolčiny,nevíte recept do pekárny na chleba.Mám tmavou mouku přímo ze mlejna od kámoše asi 15kg a nevím co s ní.PAVEKO,ty jsi něco psala o chlebu please smiley please smileyVítám i ostatní rady.Dík. please smiley please smiley

    Koukám,že dnes všechny odpočíváte,tak krásnou dobrou noc. flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

     
     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 21:25
     

    Holky tak já jsem po dnešním zvířátkovém dnu přežraná jak sviňa tongue sticking out smiley Ráno párek s hořčicí,oběd maso v jogurtu osmahlé narychlo na pánvi,večeře maso v jogurtu obalené ve strouhaném sýru a upečené v troubě k tomu rajčatový salát,pak ještě dvě smažená vajíčka a velký hrnek kakaa mls smiley No zítra si dám lehčí kytičkový. Už se těším,že si udělám těstoviny jen s česnekem a sušenýma rajčatama. Jo nedíváte se někdo na VIP Prostřeno? Dělala tam Jana Krausová pečenou červenou řepu posypanou česnekem vlašskýma ořechama a politou medem. Všichni ji to tam chválili a vypadalo to fakt dobře. Musím to brzo zkusit udělat. Já červenou řepu miluju love smiley

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 21:30
     

    Tonino: Dneska jsem se zrovna nedívala, ale mrknu na net. Červenou řepu bych si také dala... thumbs down

    Zabo: Ke kytkám jsem zatím nepoužila tatarku raději žádnou, ale chci vyzkoušet sojanézu. Někomu chutná, někomu ne, tak uvidíme no...

    Holky to už všechny chrníte? Vajaj? Pretty? Sheila???

     
  • Autor: zaba
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 17.01.2013 21:41
     

    Děvčata,nekoukali jste v Tesku na to nádobí za ty body.Včera jste zrovna rozebírali kuchyn.Mě se tam hrozně líbí ten červený hrnec za těch 999kc.je fakt,že je hodně těžký,ale myslím,že na važení bude super.Mrkněte na něj.I to bílé nádobí vypadá krásně.Dejte vědět názor,až to shlédnete.Moc dík. please smiley please smiley please smiley please smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 05:56
     

    Dobré ranko.

    NUNY-tak jsi měla pravdu,musela jsem si vzít brýle a je tam pastovaný(nebo pasterizovaný bílek)no tak to zdlábne manža,a já něco musím koupit na víkend.Díky za upozornění.Teť ráno jsem si slabě potřela 1/2 housky škvarkovkou-měla jsem ji ráda a teť mě přišla nějaká mastná tak ji asi také vyřadím a koupím tataráček.No a k sváče jsem si udělala pudink a do něj nakrájela pár dukátků mls smiley mls smiley .Už se těším na odpoledne.Dnes jsem se vážila a mám o necelé kilo dole-tak mám velkou radost grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley .Jdu do práce odpolko pááááááááááááá. flower smiley flower smiley flower smiley flower smiley

     
  • Autor: pretty
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 07:58
     

    Dobré ránko, tak tro vypadá, že byl včera klidný večer, grinning smiley grinning smiley grinning smiley , já třídíla avon, tak už jsem pak nenasýsla.

    Zatím coffe smiley a dál nevím, v lednici se svítí zbytečně, nedosatala jsem se od víkendu do obchodu na nákup.

    Pěkné ránko všem flower smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil pretty (18.01.2013 07:59)
     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 08:02
     

    Pěkné ráno winking smiley ,

    sněhu jak blázen, budu muset jít odhazovat sad smiley ... Copak dneska kuchtíte dobrého???

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 08:08
     

    Zaba-já tu nepsala o chlebíku nono smiley nono smiley nono smiley tak nevím kdo..... confused smiley

    Jinak-jsem naštvaná, včera snaha veliká, hodně zeleniny - ale holt taky jogurt, sirup, tatarka a taveňáky- a přibrala jsem.......a to jsem od tří už jedla min. a jen čistou zeleninu-no vim, neměla bych se vážit každej den, ale holky-mne to jinak nebaví............už to mám vyzkoušené milionkrát eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    A to jsem večer úplně slintala chutěma............. sad smiley sad smiley sad smiley

    No nic, musí se dál..........dnes zkusím bramborovou kaši s fialovým zajícem-jsem ho koupila včera v lékárně a pak hoooooooodně ovoce........ a mam tu mysli bez cukru s ovocem........jen tak chroupu, je to mnam...pokud by mi chutnal zajíc-dám to do něj.......... flower smiley

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 08:23
     

    Holky tak je mi blbě i z fialovýho zajíce angry smiley angry smiley angry smiley dala jsem si ho do kafe...........a vylila sad smiley nevíte někdo, jak "přebít" jeho chuť třeba v kaši........a jinde??? Neni cejtit třeba i v těch lívancích atd? On je problém-já obecně nemám ráda sušené mléko..............tomi štve angry smiley angry smiley se bez toho nedá vařit!

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 08:32
     

    Krásné ráno holky flower smiley

    Luci karob je vlastně náhražka kakaa jsou to pomleté boby je méně tučné jako kakao a je i zdravší,ale jako kakako to není flower smiley

    Paveko nevaž se každý den nechceš snad at máš každé ráno o kilo méně grinning smiley budeš mít zbytečně nervy thumbs up

     

    jinak ženy já opět kýtí,vůbec nemám chut na zvěř,ale měla bych, cítím že teda urřo nejde nic dolů,ba ne nahoru,mám šílené chutě a hlad stále sad smiley thumbs up asi to bude těma hormonama angry smiley sad smiley ještě mám celé ptato thumbs up a kdo ví co bude po tom thumbs up chjo tak mě bolí prsa jako by měly explodovat angry smiley do řitky!!!!a ještě mě už nějaký den bolí kolet vypada to na ten ,,TENISOVÝ LOKET,,tak nevím jestli zajít k dr sad smiley no všechno se to síří thumbs up já se probudila v 23h a měla jsem takový šílený hlad!!!!! normál mi kručelo v břiše thumbs up tak jsem dala čaj,vodu,nííc.....nakonec jsem si rozmrazila kváskový chléb a k tomu jsem kousala tofu tongue sticking out smiley no hned jsem si vzpoměla na NUNY jak psala že jí i v noci grinning smiley grinning smiley tak nejsem sama grinning smiley grinning smiley No hlavně zdraví thumbs down

     

    Tak že kýtí flower smiley zatím coffe smiley se zajícem hlad není,no aby byl žeru v noci angry smiley stydlin smiley smoking smiley

    ale mám nachystám chlebík a rajčátka a ledový salát thumbs down

    Oběd budou mls smiley bramborové knedlíky plněné uzeným fofu s cibulkou a zelí a nahoru taky kopec cibulky mls smiley

    pááákse uvidí....mám tu tataráček,hrachovou pomazánku možná něco upeču eye rolling smiley

     

    Paveko fialová zajíc je mls smiley mls smiley chutná mi nejvíce ze všech a to jsem pravdu všechny vyzkoušela,tak jse zavědavá jestli Ti bude chutnat,tak podej info!!! flower smiley

     
  • Autor: paveka
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 08:38
     

    vajaj já už právě podala info sad smiley angry smiley

     
  • Autor: VAJAj
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 08:43
     

    Paveka tak to mi líto sad smiley a jak si děláš kafí kolik dáváš lžiček?

     

    Tak jdu péct bro BROWNIES S TAJEMSTVÍM mls smiley str.82 dám si dopolko kousek ke kafíčku mls smiley a víc toho sníst nestihnu pže kluci to milují říkají tomu že je to čokoláda a né buchta a manžel jí taky miluje mls smiley

    Tak zetím ženy jdu něci vytvářet thumbs down

    Tu je kosa jako v Rusku brrrr thumbs down

     
  • Autor: Luci4433
    Status:

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 09:06
     

    Paveko já se ze začátku také každý den vážila, nemá to cenu, akorát nervy. Važ se třeba jednou týdně,hm? winking smiley Se zajícem ti bohužel neporadím, mně chutná i ten sójový, fialový si chci koupit, holkám chutná nejvíc! Tak zkus do kafe nějakou tu sójovou smetanu v prášku...

    Vajajko tak na karob zatím prdím, kakao miluju!!!

    Pretty ty děláš taky avon winking smiley ? To třídění je nejhorší viď...

    Jinak po otevření lednice jsem se rozhodla, že si dneska dám výjimečně zvěř. Peču srdíčkové párky se sýrem, vysočinou a vajíčkem. K tomu si dám zeleninku. A hlavně se těším na odpoledne, mám už snad týden koupený hermelín figura, mňam thumbs down . Snad váha nebude stát.,..

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Anonymní návštěvník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 09:28
     

    zdravím holky flower smiley flower smiley

    Tak jedu ty ATB,dnes mám kytky zblajzla jsem na snídani žitný chleba s hořčicí a sojovám turisťákem a uzený tofu,dobrůtka mls smiley

    Recept na chleba do pekárny napíšu,myslím že Zaba chtěla,vydrž prťka vydrž,musím pohledat kde ho mám.To je paráda že máš tolik mouky to já bych měla za chvílu pryč,já peču chlebáky pro sebe v pekárně a chlapům normální v troubě smiling smiley smiling smiley

    Luci mě zase strašně chutnají karobový tyčinky se semínkama nebo oříškama jojojo grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Tonino
    Status: začátečník

    Re: Dělená strava podle Lenky Kořínkové 6

    Datum: 18.01.2013 09:30
     

    Dobré ranko všem winking smiley

    Tak jak už jsem včera psala,byla jsem po zvěři tak přežraná,že dnes určitě flower smiley

    Už do sebe hážu kafíčko se zajícem(fialovým) - mě to teda chutná a nevadí mi to..... Paveko tak zkus jinačí mléko. Třeba to rýžové. Nebo jsou i normálně tekuté sójové mléka,ale stojí kolem 50kč za 1litr...Tak to mi přijde hodně..Ale vyzkoušej a uvidíš.

    Na oběd si udělám špagety s česnekem a suš.rajčatama no a pak nevím. Musím do obchodu a koupit si i nějakou sváču do práce, protože jdu dnes na noční sad smiley

    Holky mrkněte se na stránky "Prostřeno" a VIP recepty je napsaný recept na tu pečenou červenou řepu co dělala včera Jana Krausová. Vypadalo to fakt báječně a všichni se nad tím oblizovali. Takže kdo milujete červenou řepu - stejně jako já,tak dobrá příloha třeba ve zvířátkách k masu. Ale i tak samotné to bude určitě vynikající.

    Vajaj jdu mrknout na recept a asi to taky upeču,udělalas mi chuť spinning smiley sticking its tongue out

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dělená strava (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.