pondělí 14. června, 13:11 Svátek má Roland
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Miminka a batolata
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Moje dítě > Miminka a batolata
Diskutujte! Máte se svojí ratolestí spíše starosti a nebo radosti?

Autor: hespa
Status: expert

Youtube, pohádky pro batolata

Datum: 13.03.2008 09:02

Odkaz na grotesku o mašince:

[url]

[/url]

a o mašince Tomášovi(bohužel v angl)

[url]

[/url]

Komentáře a názory

• Autor: Keria

Re: Youtube, pohádky pro batolata

Datum: 27.01.2009 20:17

Takt toto- YouTube- si moje batola - Palko(1,5r.) vzdy ked je u nas tiez rozkaze pustit - mam zopar odkazov ulozenych od Danielka, preto vsetko v anglictine..Takze nieco z toho pridavam sem:
    Toto je dalsi odkaz na lokomotivku Tomasa, lebo ten predchadzajuci Hespin odkaz uz nefunguje:
    [url]
    =related[/url]
    Dalsie velmi melodicke:
    [url]
    [/url]
    ..a este jedno mile, toto moja dcera pozna aj v slovencine:
    [url]
    =related[/url]
    Na zaver nezna uspavanka pre vsetkych:love smiley
    [url]
    =related[/url]

----------
    Oni taketo kratke videa su aj preto fajn, ze sa dietatko pri nich nieco nauci( hihi, ale aj ja)....napr. Danielko uz v lete (2,5r.) vedel krasne "speelovat" anglicku abecedu, cislovky do 17, pozna kopec pesniciek..
    Maly Palko dtto na to reaguje a tlieska ruckami a natriasa sa do rytmu winking smiley
    Hm...musim objavit aj nieco podobne chytlave v "matercine" winking smiley, ale zatial som sa k tomu nedostala, lebo to chce trochu sa v tom hrabat..

• Autor: Reklama

• Autor: Didi

Datum: 27.01.2009 20:27

Jo, Tomas, toho mel nas malej taky rad. Nastesti ji tady vysilali na detskem kanalu v NJ. Moc se mi libilo, jak to bylo udelano. Masinnky vypadaly jako "zive".

• Autor: Keria

Datum: 27.01.2009 20:32

Jaj...este doplnim, ako vyzera to Palkove rozkazovanie spinning smiley sticking its tongue out..
    Po styroch bleskovo vysplha hore schodami na poschodie a ja pomaly ani nestacim letiet za nim..Potom si to namieri priamo do tejto izby s pocitacom a snazi sa vyliezt do kozeneho kresla..To mu uz pomaham a pustam PC...a on medzitym s usmevom od ucha k uchu a s jeho druhym najoblubenejsim slovickom "HE"/* natahuje rucky po klavsenici a mysi...
    /* na prvom mieste v slovnicku je samozrejme slovicko "NE"..ale pri pocitaci, ked vyberame pesnicky, vynimocne len prikyvuje..grinning smiley!!
    ----------------
    smoking smiley- zatial je jeho "zaujem" celkom zvladnutelny, lebo mu staci len par pesniciek a casove tu stravi zo dna cca 10-15 min.. grinning smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Keria (27.01.2009 20:33)

• Autor: Lotynka
    Status:

Datum: 27.01.2009 20:42

Jééé pohádky o mašinkách, ty jsem měla jako malá ráda.... mám ještě teď .

Ale nejdou mi spustit. eye rolling smiley

• Autor: ota
    Status: nováček

Datum: 07.05.2012 13:33

Pro všechny děti a maminky mohu doporučit web: Pohádky online zdarma Otto-toys, na kterém je opravdu moře krásných a poučných pohádek pro děti. Mezi nejoblíbenější patří Krkonošské pohádky, Mach a Šebestová a Bořek stavitel.

• Autor: Rejpal
    Status:
    www.samokecna.e..

Datum: 03.12.2012 16:19

Tady jsem nasel jednu stranku s pohadkami. Treba ted jsem zrovna koukal poprve po 30 letech na Hurvinka winking smiley

[pohadky-online.webnode.cz]

Podobné příspěvky
Diskuze: ....aneb taková klábosírna.. Jak zabavit děti? Pohádky před spaním

Původní diskuze není už potřeba. Nabrala takovej hezkej směr, tak ji nebudu mazat. Jen jsem ukryla její začátek..., tak hezky pokračujte ve stejném du

Autor: LadaB - 08.09.2010 20:12
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 135

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 21:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz   

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Miminka a batolata (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.